Bağlanılan Hatırlatmalar

• Monks and Mystics Duyuruldu!: 06 Aralık 2016 - 12 Aralık 2016
  • Monks and Mystics Çıktı!: 07 Mart 2017 - 09 Mart 2017

Gönderen Konu: CKII - Monks and Mystics  (Okunma sayısı 6421 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustiuA

• Müsellem
  • *
  • ultrAslan
    • Profili Görüntüle
Ynt: CKII - Monks and Mystics
« Yanıtla #80 : 07 Mart 2017, 13:11:32 »
Bugün çıkış yapıyor bakalım.

Çevrimiçi kerem1249

• Guardian on Board
  • Global Moderatör
  • *
  • Efsaneler unutulmadı, unutulmaz.
    • Profili Görüntüle
    • Wizard101 Hayran Forumu | WizardFan
« Yanıtla #81 : 07 Mart 2017, 16:36:46 »
Güzel bir DLC oldu ve çabuk çıktı. Yeni DLC'leri bekliyoruz :)

Çevrimdışı Miltiades

• Ağır Süvari
  • *
  • Miltiades
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 09 Mart 2017, 00:18:17 »
Kaliteli DLC olmuş, tavsiye ederim.
« Son Düzenleme: 09 Mart 2017, 00:18:32 Gönderen: Miltiades »

Çevrimdışı MelaRossa

• Sipahi
  • *
  • The Emperor
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 09 Mart 2017, 00:34:45 »
Abi şu Yen'i diplomatik iş şeysi yemin ediyorum Harika olmuş. Kaliteli adam getireceğiz diye aşağı in in ömür çürüyordu valla

Ama en çok canımı sıkan şu dlc tam ben okula gittiğim zaman çıktı. Hayır almak sorun değil sma bizim yurtta steam engelli. Ne vardı bir gün önce çıkaydın. Aslında boyut fazla değilse telefon internetinden indirebilirim yama sonuçta daha önce güncelleme yaptım fazla para girmedi öyle. Ama dlc aynı olur mu bilmiyorum. Aydınlatın bu cahil kardeşinizi.
Demokrasinin esas prensibi, halkın egemenliğidir. Ama milletin kendini yönetecekleri iyi seçebilmesi için, yetişkin ve iyi eğitim görmüş olması şarttır. Eğer bu sağlanamazsa demokrasi, otokrasiye geçebilir. Halk övülmeyi sever. Onun için, güzel sözlü demagoglar, kötü de olsalar, başa geçebilirler. Oy toplamasını bilen herkesin, devleti idare edebileceği zannedilir.
Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar.

Çevrimiçi kerem1249

• Guardian on Board
  • Global Moderatör
  • *
  • Efsaneler unutulmadı, unutulmaz.
    • Profili Görüntüle
    • Wizard101 Hayran Forumu | WizardFan
« Yanıtla #84 : 10 Mart 2017, 01:46:47 »
DNS değiştirerek engeli aşabilirsin, internette bu tür konular için yardım edici birçok içerik var.
Ancak engeli aşmak istemiyorsan da tahminen 400MB tutacağını düşünüyorum, bu da sadee bir tahmin.

Çevrimdışı MelaRossa

• Sipahi
  • *
  • The Emperor
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 10 Mart 2017, 11:22:01 »
DNS değiştirerek engeli aşabilirsin, internette bu tür konular için yardım edici birçok içerik var.
Ancak engeli aşmak istemiyorsan da tahminen 400MB tutacağını düşünüyorum, bu da sadee bir tahmin.

O kadar basit olsa ohoooo :D

Direkt engelli yurt interneti üzerinden. Yani dns mns olmaz öyle.

Bu arada dlc yokken de society diye bir şey gözüküyor sekmede. Şu tarikat olayı dlc yokken de çok zayıf da olsa var mı yoksa fakirler özenip alsınlar diye koydukları bir balondan mı ibaret acaba?
Demokrasinin esas prensibi, halkın egemenliğidir. Ama milletin kendini yönetecekleri iyi seçebilmesi için, yetişkin ve iyi eğitim görmüş olması şarttır. Eğer bu sağlanamazsa demokrasi, otokrasiye geçebilir. Halk övülmeyi sever. Onun için, güzel sözlü demagoglar, kötü de olsalar, başa geçebilirler. Oy toplamasını bilen herkesin, devleti idare edebileceği zannedilir.
Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar.

Çevrimdışı Makay

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 12 Mart 2017, 11:05:14 »
Çok güzel bir DLC olmuş ama tarikat üyelerinin birbirleriyle daha çok etkileşimde olması gerek. Özellikle karakter arama kısmı çok kullanışlı hale gelmiş.

Çevrimdışı samuray ahmet

• Yeni Çeri
  • *
  • Mirajane-Devil Form
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 12 Mart 2017, 18:17:32 »
O kadar basit olsa ohoooo :D

Direkt engelli yurt interneti üzerinden. Yani dns mns olmaz öyle.

Bu arada dlc yokken de society diye bir şey gözüküyor sekmede. Şu tarikat olayı dlc yokken de çok zayıf da olsa var mı yoksa fakirler özenip alsınlar diye koydukları bir balondan mı ibaret acaba?
Aynen öyle.

Çevrimdışı Patlıcan

• Sipahi
  • *
  • VIP ÜYE
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 13 Mart 2017, 17:35:27 »
global moderatörler uyuyo release videosunu atsaydınız bari ???

Çevrimdışı redstar123

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #89 : 01 Nisan 2017, 15:01:19 »
Adminlere bir sorum olacak 2.7 whgq sürüm beta sürümmüdür hiç bir özellik yok diğer ek paketleri de açmıyor sebep bundanmıdır?