Gönderen Konu: Çılgın Tavuklar - DOLANDIRICI OYUN  (Okunma sayısı 1008 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kerem1249

• Kudüs bizimdir!
  • Yönetici
  • *
  • Kısa bir süre yokum
    • Profili Görüntüle
    • Wizard101 Türkiye
Çılgın Tavuklar - DOLANDIRICI OYUN
« : 16 Kasım 2016, 00:22:40 »
Merhaba arkadaşlar sizlere bir online para kazanma oyunu tanıtacağım. Tarayıcı üzerinden rahatça oynanabilmektedir. İsmi Çılgın Tavuklar.

Oyunda 2500 akçe ile başlıyorsunuz. Akçe oyunun para birimidir, TL(₺) yükleyerek veya yumurtalarınızı satarak kazanabilirsiniz. Yumurtaları da seviye atladığınızda (her level atladığınızda seviyenize bağlı bir miktar yumurta envanterinizde depolanır), veya tavuklarınız yumurtlaması sonucu elde edersiniz. Yumurta satmak demişken, alıcı bulmaktan korkmayın; çünkü ne kadar yumurtanız olursa olsun "Sat" düğmesine bastıktan sonra sistem otomatik olarak size yumurtaların bedelini öder.

Oyunu bilmiyorum, nasıl hızla kazanmaya başlarım? Başlangıçta 1 tane  Kızarık cinsinden tavuk alınız. Bu tavuk saatte 300 yumurta üretiyor, 84 gün yaşıyor ve bedeli 1700 akçe. Bu şekilde hareket ederseniz geriye 800 akçeniz ve saatlik 300 üretiminiz kalıyor. Kalan 800 akçenin 600'ünü de bir adet Pamuk cinsinden tavuk almaya verirseniz saatte 390 üretime 90 gün boyunca sahip olabiliyorsunuz. Daha sonra ise Domdom tavuktan almaya ve depo geliştirmeye özen gösterin. Tabii, ben gece de aktifim diyorsanız depo geliştirme yerine Domdom tavuk alabilirsiniz. Çünkü yumurta depolanma limiti vardır ve bu taşınca yumurta birikimi sona erer, bir kaç saat boşa üretim olmuş olur. Deponuzu 250 akçe karşılığında +250 limit arttırabilirsiniz, ancak üretiminiz saatte 2000'in üstüne çıkmadan bunu yapmanızı önermem akçeler size tavuk alırken daha gerekli olacak.

Ödeme Puanı nedir? Akçe satarak TL kazanırsınız. TL'nizi PaPara üzerinden banka havalesi alarak gerçek hayatta kullanabilir, ya da MHLGame bakiye yüklemesi yaparak sanal ortamlarda para bedeline çevirebilirsiniz. (MHLGame'de Steam Cüzdan kodu&LoL e-pin,&Metin2 e-pin gibi hizmetler var.)
Ancak akçe ile biriktirdiğiniz TL'yi çekmeniz için çekim yapacağınız kadar ödeme puanına da sahip olmalısınız. Diyelim ki 100 TL bakiyeniz mevcut, 50 Ödeme Puanınız varsa en fazla 50TL çekebilirsiniz. Ödeme Puanı "Ticaret" sekmesinden 1000 akçe karşılığında 1 ÖP alınabiliyor. Ancak stok hiç dolu olmuyor, hergün ortalama 15 dakikada bir her üretim grubu için 1 ÖP stoğa konuyor ve o saniyede tıklayan herkes puanı alabiliyor. Sürekli aktif kalarak ÖP kapmaya çalışmalısınız.

Ben hep aktif durup ÖP yakalayamam diyorsanız, Tıkla-Kazan(PTC) sistemi de mevcuttur. Site menüsünden Tıkla-Kazan(PTC) yazısına tıklayıp, gelen reklamlarda 10 saniye bekleyip 0.005 Ödeme Puanı alabilirsiniz. Bunun ne kadar kazançlı olacağı tartışmalı, ancak bedava olduğu için yapmaya değer.

Ortalıkta o kadar dolandırıcı firma var, nasıl güvenebilirim? Oyunda "Para Çek" bölümünde başarıyla tamamlanan son işlem, ve işlem yapılan kullanıcı adları listeleniyor. http://cilgintavuklar.com/paracek.php adresine kullanıcı girişi yapmış halde bakarak başarıyla yapılan ödemeler ve tarihleri görebilirsiniz. Yaklaşık 8 aydır bu site açık ve şu ana kadar hiçbir ödeme yapılmama şikayeti yok. MHLGame ödemeleri bazen 1 haftaya kadar sürmekte, ancak PaPara transferleri genelde 5 dakikada hallolmaktadır.

Etkinlikler de var! Oyun monoton olarak devam etmiyor. Haftanın her iki gününden biri etkinlikle geçiyor. Bazen (#5 üretim grubu için) 50.000 akçeye 1 ÖP alabilme etkinliği geliyor. Bazen League of Legends turnuva etkinliği geliyor. Bazense yumurtalarınız 5x değerinde satılıyor! Kısacası etkinliklerle dolu bir oyun sizleri bekliyor...

Bu kadar anlattın, oynamaya ne zaman başlıyoruz? Böyle diyenler elbet vardır, fazla bekletmek istemiyorum :) Oyuna kayıt olmak için şu adreslerden birini kullanın:
https://www.cilgintavuklar.com/kaydol.php?ref=101247 <buradan kayıt olursanız benim referansımla kaydolmuş olursunuz. Böylelikle sattığınız her yumurtanın %10'u bana hediye olarak gelir, sayenizde daha kazançlı olurum yani. Oyuna para yüklerseniz de, bunun %15'i bana Ödeme Puanı olarak gelir. Bir sıkıntı yoksa buradan kaydolmanızı rica ediyorum.
http://cilgintavuklar.com/kaydol.php <kendime göre nedenlerim var, referanslı kaydolamam diyorsanız bu da sitenin standart kaydolma sayfası. Rahatlıkla kaydolabilirsiniz.
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2017, 22:48:27 Gönderen: kerem1249 »
Ne mutlu Türk'üm diyene!

Bekle Kudüs, eski sahiplerin geri gelecek!

Çevrimdışı Avros008

• Sipahi
  • *
  • For mother Krasnodar
    • Profili Görüntüle
Ynt: Çılgın Tavuklar - İnternetten oynayarak para kazanın.
« Yanıtla #1 : 16 Kasım 2016, 12:35:54 »
Yada bir düzine tavuk, bir de horoz alıp çer çöpten yaptığınız kümeste düşük kalite ve ucuz yemle besleyip sonra pazarda köy yumurtası diye tanesi 85 kuruştan satıp gerçek para kazanabilirsiniz.

Çevrimdışı EfeArda

• Yeni Çeri
  • *
  • Dersleri Süper Olan Ama Okuldan Nefret Eden Kişi.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 22 Kasım 2016, 00:13:27 »
Benim linkimede tıklarmısınız ?
https://www.cilgintavuklar.com/kaydol.php?ref=557062
Bir Öğrenci Atasözü
"Sakla kopyayı gelir zamanı"

Çevrimdışı kerem1249

• Kudüs bizimdir!
  • Yönetici
  • *
  • Kısa bir süre yokum
    • Profili Görüntüle
    • Wizard101 Türkiye
« Yanıtla #3 : 10 Aralık 2016, 01:09:15 »
Artık tavuklara yaşam süresi geldi bilgilerinize
Ne mutlu Türk'üm diyene!

Çevrimdışı kerem1249

• Kudüs bizimdir!
  • Yönetici
  • *
  • Kısa bir süre yokum
    • Profili Görüntüle
    • Wizard101 Türkiye
« Yanıtla #4 : 01 Ocak 2017, 14:28:09 »
Yılbaşına özel X10 SATIŞ EVENTİ vardır 12:00 - 18:00 saatleri arasında... Sakın kaçırmayın, bu eventte 12000 yumurta 180 değil 900 akçeye satılıyor!
« Son Düzenleme: 01 Ocak 2017, 14:28:20 Gönderen: kerem1249 »
Ne mutlu Türk'üm diyene!

Çevrimdışı kerem1249

• Kudüs bizimdir!
  • Yönetici
  • *
  • Kısa bir süre yokum
    • Profili Görüntüle
    • Wizard101 Türkiye
« Yanıtla #5 : 06 Mayıs 2017, 22:47:42 »
Yatırım yapmadığıma şükrettim. 20 Mart'ta ansızın site kayboldu, para yatıranlar dolandırıldı.
Ne mutlu Türk'üm diyene!