Gönderen Konu: ARMA 3  (Okunma sayısı 572 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BosnianTr

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
ARMA 3
« : 06 Kasım 2016, 16:18:50 »
Arkadaşlar Arma3'ün fanatiğiyim. Yılbaşı indirimi olursa SATIN ALICAM. Oyun şuanda ilaçlı şekilde elimde ve oynuyorum. Ama oyun çok boş. Birsürü Uçak, Tank, Aİ veya Ekipman modları var internette ama bir türlü indiremedim. Armacholic diye bir site var ordan modlara bakıyorum ama her mod hemen hemen başka bir mod istiyor yüklenmesi için. Bana özelden destek olup yok gösterebilecek bir arkadaş var mı acaba ? Veya modlar yüklü şekilde olan bir link. Bana bir yol gösterirseniz sevinirim.

Çevrimdışı Saleh jaferli

• Müsellem
  • *
  • Türkler kim mi?
    • Profili Görüntüle
Ynt: ARMA 3
« Yanıtla #1 : 06 Kasım 2016, 16:39:15 »
Arma 3 güzel oyunmudur? Yani bende pilanlıyodum mod filan dedin biraz gaza geldim  :D

Çevrimdışı BosnianTr

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Kasım 2016, 17:09:56 »
Güzel ne kelime efsaneler efsanesidir. Drone ile hedef işaretleyip jet ile hava harekatı yapmak çok zevkli, single oynadığım için editorden kafama ne eserse yapıyorum. atın alınca multi takılıcam ama şimdilik yeni uçak silah v.s modlarına ihtiyacım var. Birisi yol gösterebilirse çok iyi olur :)

Çevrimdışı BosnianTr

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Kasım 2016, 01:36:52 »
İlgilenen yok mu acaba ?

Çevrimdışı Avros008

• Sipahi
  • *
  • For mother Krasnodar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Kasım 2016, 07:30:09 »
Oyunu satın aldıktan sonra ilk bulduğun keleşi eline aldığında "bu silah dlc silahı parasını ver yoksa silahı bırak" uyarısı çıkınca aldığın güne lanet edebilirsin :D
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2016, 21:40:19 Gönderen: cemoooo »

Çevrimdışı BosnianTr

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 08 Kasım 2016, 08:58:50 »
Olsun arkadaşlar, bana malum yollardan indirebileceğimiz modları gösterin lütfen

Çevrimdışı ketolar

• Sekban
  • *
  • Erbörü
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 20 Aralık 2016, 13:21:13 »
Oyunu satın aldıktan sonra ilk bulduğun keleşi eline aldığında "bu silah dlc silahı parasını ver yoksa silahı bırak" uyarısı çıkınca aldığın güne lanet edebilirsin :D

Cidden öyle bir şey oluyor mu?

Bu arada oyun artık 100 tl olarak satılıyor fiyatını indirmişler.

Çevrimdışı BosnianTr

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 08 Haziran 2017, 19:55:20 »
Arkadaşlar kirlilik olmasın diye burdan sormak istedim. Arma 3 satın alıcam. Youtube'dan sürekli online operasyon videolarını izliyorum. Merak ettiğim bir soru var. Tamam biz operasyon yapan taraftayız videolardan izledim. Peki karşı taraf bot mu ? Yani orasını tam anlayamadım. Çünkü ben botlara karşı senaryo oynamaktan çok bıktım, neden diyecek olursanız, çünkü 200 metre,300 metreden bilr siper alsam bile ya beni görüyorlar ya da vuruyorlar. Ben arazide onları zar zor seçerken onlar beni gözleriyle aramaksızın tak diye vuruyorlar. Bundan bıktığım için satın alıp online opeasyonlara katılmak istiyorum. Sorumu cevaplarsanız memnun olurum.

Çevrimdışı Long Live Pascia

• Azab
  • *
  • Paradox Interactive
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 08 Haziran 2017, 21:13:43 »
Arkadaşlar kirlilik olmasın diye burdan sormak istedim. Arma 3 satın alıcam. Youtube'dan sürekli online operasyon videolarını izliyorum. Merak ettiğim bir soru var. Tamam biz operasyon yapan taraftayız videolardan izledim. Peki karşı taraf bot mu ? Yani orasını tam anlayamadım. Çünkü ben botlara karşı senaryo oynamaktan çok bıktım, neden diyecek olursanız, çünkü 200 metre,300 metreden bilr siper alsam bile ya beni görüyorlar ya da vuruyorlar. Ben arazide onları zar zor seçerken onlar beni gözleriyle aramaksızın tak diye vuruyorlar. Bundan bıktığım için satın alıp online opeasyonlara katılmak istiyorum. Sorumu cevaplarsanız memnun olurum.
Genellikle bot oluyorlar. Ama çok sorun olmaz. Çünkü tek bir kişi değilsin bir ekip olarak saldırıyorsun ve bunun keyfi farklı oluyor.
Malesef Sadece Sikkime General olabiliyorsunuz.

- Hile ile oynamak çok eğlenceli gelir.

Çevrimdışı BosnianTr

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 09 Haziran 2017, 03:04:33 »
Tabiki normal oyundan çok farklı olur ama ben ilk videoları izlemeye başladığım zamanlarda karşı tarafın insan olduğunu düşünüyordum. Karşı taraf bot olunca gerçekçilik şu şekilde kaçıyor, bot ne olursa olsun ıstersen çalı çırpının arkasinda da olsam beni vuruyor. Ama mesela karşıdan bana ates açılsa bide biraz arazide kamufle olmuş olsa çok zor olur ateşin nerden geldiğini bulmak. Ama botlara ateşi actigim an nerden geldiğini buluyorlar tak indiriyorlar. Ben de bu durumdan yakınıyorum.