Gönderen Konu: Pokemon GO  (Okunma sayısı 422 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Destroyer

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
Pokemon GO
« : 14 Temmuz 2016, 10:23:14 »
Oyunu biliyor musunuz bilmiyorum ama kısa sürede meşhur olduğu bir gerçek.Android cep telefonlarına daha gelmesede Bluestacks ile evimin etrafındaki pokemonları yakalamayı başardım oyunu bilenleriniz var mıdır ? Taktik vs paylaşabilirseniz güzel olur.
oyunlarindunyasi.com

Çevrimdışı ak_gandalf

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Pokemon GO
« Yanıtla #1 : 14 Temmuz 2016, 11:03:32 »
Bende apk'sını yükledim güzel oyun ama vahşi pokemanlarla savaşamamak kötü olmuş, diğer pokemon oyunlarından çok farklı.
Ayrıca başka oyuncuları göremiyoruz, savaşamyoruz gym dışında.
Ama ben sevdim yinede bizim evin etrafında sürekli pokemon çıkıyor (%75'i zubat :) gymlere hiç gitmedim daha (daha doğrusu oyun hiçin hiçbir yere gitmedim bir yere gideceğimizde falan bakıyom arada sırada etrafa). Birde sanırım apk olduğu için şu kamera olayı bende çalışmadı.
Taktik olarakta levelin yükseldikçe cp'si yüksek olan pokemon çıkma ihtimali yükseliyor, ayrıca aynı pokemondan iki tane varsa düşük olanını transfer et candy vb alıyon onuda diğer pokemonuna verirsin, birde böyle işlek yerler değilde sokak araları gibi yerlerde daha iyi pokemon çıkıyor diyorlar ama bilemedim öyleyse tüm konyayı öyle sanmışlarki 2 kere dışarı çıktım 1 pikachu, 1 seahorse birde onix yakaladım nadir olanlardan.

Bu da pokemonların etrafta çıkma seviyeleri:

Çevrimdışı Wayfear

• VIC2
  • Bölüm Moderatörü
  • *
  • Galaksiler fethedilmeyi bekleyen hazinelerdir.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Pokemon GO
« Yanıtla #2 : 14 Temmuz 2016, 17:38:22 »

;D
Efsane