Gönderen Konu: Battlefield 1  (Okunma sayısı 4180 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hertzoflar

• Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Battlefield 1
« Yanıtla #60 : 07 Eylül 2016, 13:06:35 »
Betanın bitiş tarihi Eylül 8 (Yarın) arkadaşlar ve son güne özel bütün kitlerin silahlarını falan açmışlar.
Silence is the best response to a fool..

Çevrimdışı Stalin Pasa

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 07 Eylül 2016, 13:28:38 »
Tanklara karşı mutlaka AT Rocket Gun kullanın.Diğer dinamitle el bombasıyla filan yaklaşılmıyor bile yanına.

Çevrimdışı Gregory

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 08 Eylül 2016, 18:11:49 »
Paraşütle atlayıp tankın üstüne doğru alçalıp dinamit atıp tankı patlatsak nasıl olur? Fazla mı uçtum yoksa :D

Çevrimdışı Avros008

• Sipahi
  • *
  • For mother Krasnodar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 09 Eylül 2016, 17:25:51 »
Tanklara karşı mutlaka AT Rocket Gun kullanın.Diğer dinamitle el bombasıyla filan yaklaşılmıyor bile yanına.

Support + Light at çok pis piş yapiyor ammo pack splamlayarak kaç tankı mahfettim beta boyunca.

Çevrimdışı Gregory

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Modcu Reyt

• Yeni Çeri
  • *
  • Hmmm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 28 Eylül 2016, 17:45:39 »
keşke alıcak param ve kaldırıcak pc olsaydı
im back

Çevrimdışı Patlıcan

• Sipahi
  • *
  • VIP ÜYE
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 03 Ekim 2016, 23:47:48 »
pc kaç yıllık?

Çevrimdışı Ecdad Computer

• (Tengrist)
  • Sekban
  • *
  • Better than Toploader.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 23 Ekim 2016, 14:12:00 »
Oyun cuma akşamı resmen çıktı. Medyamız hemen "Türkleri öldürerek puan kazanılan oyun" diye lanse etmeye başladı. Yakında oyun yasaklanırsa şaşmayın.
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2016, 14:12:34 Gönderen: Ecdad Computer »
Son disket bozulduğunda, son kartuş kırıldığında, son kaset yırtıldığında, milenyum adamı DVD'nin yenilebilir bir şey olmadığını anlayacak.

Çevrimdışı Gregory

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 23 Ekim 2016, 15:53:41 »
Single player oynayan varsa anlatsın :)

Çevrimdışı Gregory

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 14 Şubat 2017, 23:48:36 »
Oynayan hiç olmadı herhalde. Bugüne kadar düşman olarak Almanları öldürürken iyiydi de şimdi kendimizi öldürüyoruz.
Aslında dramatik bir şey olmasını beklerken askerlerin seslendirmelerini o kadar komik yapmışlar ki savaşıcam derken insanın gülesi geliyor :)

https://www.youtube.com/watch?v=SF4WOAgLDyA&t=294s

2 şeyi beğenmedim. Birincisi Fraps oyunda çalışmıyor ekran görüntüsü alamıyorsunuz.
Diğeri de Borderless modunda alt-tab çalışmıyor ki madem çalışmayacak bu modu niye yapıyorsun?
Oyunun resmi forumuna baktım herifler 7 aydır yama bekliyorlar ama daha düzeltememiş EA. :S

Neyse oyuna Gelibolu campaign'i ile başladım, 4. resimde resmen katliam yaptım :S

« Son Düzenleme: 14 Şubat 2017, 23:53:56 Gönderen: Gregory »

Çevrimdışı Schwarze Herz

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #70 : 15 Şubat 2017, 02:57:19 »
Oyunda tarihe gerçekten saygı duymuşlar. Yok işte Anzaclar canavar Türkler'in acımasızlığına rağmen kahramanca çarpıştı gibi şeyler görmüyorsunuz yani.

Hatta Gelibolu'nun sonunda çıkan yazı, İngilizce olunca daha da epik geliyor. :D (Türkçesini çok az değiştirmişler)

Ama nedendir bilmem, hikaye modu eksik kaldı gibi geldi. Herhalde sonunda kendimiz olarak oynayacağız diye sevinirken, oynayamamaktan dolayı. Yapacak birşey yok, ırkçılık yapmamaları bile bir ilerleme :D
In War, Victory. In Peace, Vigilance. In Death, Sacrifice...

Çevrimdışı Gregory

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 15 Şubat 2017, 12:14:55 »
Battlefield zaten multiplayer'ı ile ünlü bir oyun, bir tek 4. oyunda vardı sp diye hatırlıyorum. İnsan o kadar sene Call of Duty oynayınca daha üst bir şey bekliyor fakat öyle bir şey yok. Ayrıca AI'nin yapay zekası çok kötü geldi bana sonraki kısmı hard'da oynayayım bari.

Hoş daha sadece Gelibolu campaign'ini oynadım...

Saygıya gelince genelde Türkiye sarımtırak tonlarda Arap ülkesi gibi yansıtılır bu sefer öyle olmamış bildiğin Normandiya gibi yapmışlar Geliboluyu hatta gerçeğinden daha yeşil sanki varsa Çanakkaleli olan aydınlatabilir aslında bizi :)

Çevrimiçi Annibal

• Crazy Horse Archer
  • Global Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 15 Şubat 2017, 12:31:11 »
Gelibolu'da anıtsal yerlerin etrafı yemyeşildir ama yarımadanın güney ucu pek de yeşil değildir. Bu yeşillik de cumhuriyet döneminde ortaya çıkan bir yeşilliktir. Öncesi, genelde filmlerde yansıtıldığı gibi çoraktır.

BF'nin önceki oyunlarında da sp vardı ama söylendiği gibi bir multi oyunudur.

BF4ü oynayamamıştım, BF1 i de oynayamadım. Bu oyunu da milliyetçi sebeplerle oynamayı reddedenler vardı.

Çevrimdışı ketolar

• Sekban
  • *
  • Erbörü
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 15 Şubat 2017, 13:40:20 »
Bf bad company ile başladı sp. Bf4 ün sp yi 3 bölüm oynadım o kadar gerisi hep mp kasmıştım çünkü mp çok zevkli. Cod oyunlarında Hollywood filmleri gibi sp yaptığı için aslında bf sp leri basit geliyor.

Çevrimdışı Schwarze Herz

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 15 Şubat 2017, 16:05:59 »
Hikaye modu Battlefied 3'de de yok muydu ya ben PS3 de onun hikayesini oynadığımı hatırlarım yoksa ismini mi yanlış yazmışlar :D

Zaten Anadolu'ya baktığınızda Avrupa ile Orta Doğu karışımını görürsünüz o yüzden oyunlarda her ne kadar saçma sapan yerleri bile sarı tonlarda yapsalarda anlayışla karşılıyorum.
In War, Victory. In Peace, Vigilance. In Death, Sacrifice...

Çevrimdışı Kurt Knispel

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #75 : 26 Şubat 2017, 13:42:22 »
Çok güzel oyun yav. İşlemciyi sömürmese bir de :P

Çevrimdışı Gregory

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 28 Şubat 2017, 19:25:08 »
Lawrence senaryosunu bitirdim az önce. Gelibolu'ya göre çok zevkli idi oynaması. Yapaz zekanın sizi görmesine imkan olmadığı yerde tam yerinizi biliyor olması çok can sıkıcı bir durum. Crysis'i hatırlattı bana. Onda da adamları vurup görünmez olduktan sonra gidip bir kayanın arkasında saklanıyordum görünmezlik biter bitmez alayı beni tarıyorlardı :S

Sanırım bir tek otların içinde olduğunuzda otun içinden sürekli ateş etmenize rağmen görmüyorlar :S

Çevrimdışı Heinz Guderian

• Achtung,Panzer! | CKII
  • Bölüm Moderatörü
  • *
  • Crusader Kings 2 Bölüm Moderatörü
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 08 Mart 2017, 18:45:26 »
PS4'te oynayanlar DM.

Çevrimdışı Gregory

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 08 Mart 2017, 20:47:34 »
Bu arada bütün ana senaryoları bitirdim, sanırım yeni açıklanan DLC ile single player'a yeni bir senaryo gelmeyecek...

Yalnız oyuna direk Gelibolu ile başladığım için pek hoşuma gitmemişti fakat diğer senaryoları oynadıktan sonra Gelibolu'nun en sıkıcı/dandik campaign olduğunu söyleyebilirim. Gelibolu dışındaki tüm senaryolar efsane olmuş yukarıda BF single player oyunu değil dedik ama bu senaryolar çok güzeller. Özellikle tank ve uçak kullandıklarımız yada İtalya'daki Arditi kuvvetleri falan baya iyi.