Bağlanılan Hatırlatmalar

• Pillars of Eternity Canl: 13 Kasım 2014

Gönderen Konu: Pillars of Eternity Çıktı!  (Okunma sayısı 2017 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Plutarch

• (Hasan.Macit)
  • Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
Pillars of Eternity Çıktı!
« : 13 Kasım 2014, 14:26:50 »

Ön siparişler ile mevcut indirimler ve oyun içi Bonuslar; Yeni İçerikleri ile Canlı Stream Bugün Yapılacak

Paradox Interactive and Obsidian Entertainment 11 Kasımda Pillars of Eternity oyununu duyurdu.Pillars of Eternity (RPG) türü klaskilerinden esinlenerek yapıldı ve şuan siparişi heryerde var.(En alttan linke ulaşabilirsiniz.).Ayrıca şuan ki hali ile oyun içi bonus itemleri ve benzeri bonuslar oyun içinde bulunuyor.

Ayrıca Paradox ve Obsidian nu hafta bir canlı yayın yapacağını duyurdu.Yayının hostu ise Proje Direktörü Josh Sawyer olacakmış. .Canlı yayın at 1pm PST (22.00 CET) de resmi Paradox Interactive Twitch kanalında olacak: www.twitch.tv/paradoxinteractive

Güzel Eora dünyasını nefeskesici bir şekilde yeni çıkan  trailer de  izleyin.(Video linki altta.)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=L2LrE3Ssnsg

Şu an Pillars of Eternity'in tüm sürümleri %10 indirimde (indirim yakında bitecekmiş.) ayrıca iki gizli içerik ve bonus itemleri de olacak. This discount and the in-game bonus offer are valid for both versions of the game, including the Hero Edition, which includes the full version of Pillars of Eternity, and the Champion Edition, which includes both the full game and a variety of premium bonuses:

- A digital copy of the Pillars of Eternity Original Soundtrack (OST)
- A digital campaign almanac containing backstory, lore, and information about Eora
- Access to a documentary on the making of Pillars of Eternity
- Yüksek çözünürlüklü dijital oyun haritası
- Yüksek çözünürlüklü Pillars of Eternity suvar kağıdı.
- Mobil aygıtlar için Pillars of Eternity melodileri

Fans who pledged for a copy of Pillars of Eternity during the Kickstarter campaign will receive the pre-order in-game bonus items at no extra cost upon the game’s launch in 2015.

Pillars of Eternityin yukarıda  RPG klasiklerinden esinlerek yapıldığını yazmıştım.Bu klasikler: Baldur’s Gate, Icewind Dale, and Planescape: Torment, gibi oyunlarmış. which features an original world and game system that evokes and improves upon the traditional computer RPG experience. Funded via Kickstarter in late 2012, raising $4.5 million through both backer pledges on Kickstarter and Obsidian’s own website, Pillars of Eternity has been a project of passion both for the development team and for the loyal fans who have made it possible.

Pillars of Eternityi almak için ise  paradoxplaza.com/pillars-of-eternity-pre-order.yerine gidin.

Pillars of Eternity hakkında daha fazla bilgi için eternity.obsidian.net. yerini ziyaret edin.

« Son Düzenleme: 11 Nisan 2015, 11:52:48 Gönderen: cemoooo »

Kod: [Seç]

Allah'ım! Bu günde beni hoşnutluğuna götürecek bir kılavuz kıl bana; bu gün Şeytan'ı bana ulaştıracak hiçbir yol bırakma; benim yerleşeceğim ve rahat edeceğim yeri cennet kıl; ey arayanların hacetlerini yerine getiren -Rabbim-!

Çevrimdışı Nyderrath

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Pillars of Eternity Genel
« Yanıtla #1 : 30 Mart 2015, 20:09:57 »
Oyun çok iyi.
You feel the shaking of the ground,
a billion candles burn around.
Is it your birthday?

Çevrimdışı Baris

• Global Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 30 Mart 2015, 21:08:10 »
Eskinin elle çizilmiş grafiklere sahip fakat görselliği tablo kalitesinde olan oyunlara benziyor. Videodaki anlatıma göre diyaloglarda karar sistemi de mevcut. Bu oyun takibimde.  :)

Çevrimdışı unonimus

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Kinoshita Hideyoshi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 31 Mart 2015, 10:47:24 »
Eskinin elle çizilmiş grafiklere sahip fakat görselliği tablo kalitesinde olan oyunlara benziyor.

Çünkü öyle. Karakterler dışında 3D bir şey yok bildiğim kadarıyla.

Çevrimdışı Nyderrath

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 31 Mart 2015, 17:49:31 »
Çünkü öyle. Karakterler dışında 3D bir şey yok bildiğim kadarıyla.
Eğer dediğin gibiyse oyun neden o kadar sistem gereksinimi istiyor anlamış değilim. Oyunu 15 ila 30 fps arası oynayabiliyorum. :( Ancak bu haliyle bile oyun oynattırıyor.
You feel the shaking of the ground,
a billion candles burn around.
Is it your birthday?

Çevrimdışı Emperor

• Sekban
  • *
  • The Mad Baron
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 31 Mart 2015, 19:24:02 »
Oyun olmuş arkadaşlar, ben old school rpg'leri seven bir adamım Baldur's Gate'den beri böyle keyif almamıştım (belki biraz Dragon Age ama o da hafif); cidden sağlam oyun olmuş tavsiye ederim.
Heyder Baba, göyler bütün dumandı,
Günlerimiz birbirinden yamandı,
Birbirizden ayrılmayın, amandı,
Yakşılığı elimizden alıblar,
Yakşı bizi yaman güne salıblar!

Çevrimdışı cemoooo

• Yönetici
  • *
  • Friedrich der Große
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 31 Mart 2015, 21:06:42 »
Eskinin elle çizilmiş grafiklere sahip fakat görselliği tablo kalitesinde olan oyunlara benziyor.
Manualde Icewind Dale ile Baldur's Gate'e saygılarını sunmuşlar zaten. :)
« Son Düzenleme: 31 Mart 2015, 21:07:44 Gönderen: cemoooo »
Whatever happens,
we have got The Maxim gun,
and they have not.

Hilaire Belloc

Çevrimdışı Franz

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • White Wolf
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 31 Mart 2015, 21:09:14 »
Yaklaşık 4 saattir kesintisiz oynuyorum oyun olmuş. Old School Rpg sevenlere şiddetle tavsiye ederim. Bir tavsiye olarakta ana karakteriniz kesinlikle warrior hatta tank olsun. Zira ilk karakterim büyücüydü ve büyücüler çok güçsüz neredeyse en kolay fightda dahi tek yiyebiliyorlar.
Culture: Bishopish
Religion: Walterizm
Ideology: Fringeist
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them? Then do not be too eager to deal out death in judgement.

Çevrimdışı Morimoto

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 02 Nisan 2015, 22:01:49 »
Ben mi çok kötüyüm bu oyun çok mu zor? Hardda oynuyorum.

« Son Düzenleme: 03 Nisan 2015, 23:47:20 Gönderen: Morimoto »

Çevrimdışı Plutarch

• (Hasan.Macit)
  • Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 09 Nisan 2015, 20:26:20 »
Ben mi çok kötüyüm bu oyun çok mu zor? Hardda oynuyorum.

Cevabı iletinde saklı  :)
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2015, 13:49:14 Gönderen: Hasan.Macit »

Kod: [Seç]

Allah'ım! Bu günde beni hoşnutluğuna götürecek bir kılavuz kıl bana; bu gün Şeytan'ı bana ulaştıracak hiçbir yol bırakma; benim yerleşeceğim ve rahat edeceğim yeri cennet kıl; ey arayanların hacetlerini yerine getiren -Rabbim-!

Çevrimdışı Morimoto

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Pillars of Eternity Çıktı!
« Yanıtla #10 : 16 Şubat 2016, 19:35:40 »
White March Part II (DLC) bugün çıktı.