Gönderen Konu: Crusader Kings II %100 Türkçe Çeviri İstekleri ve Teknik Yardım  (Okunma sayısı 1655 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FatihTr

• HOI4
  • Bölüm Moderatörü
  • *
  • Hearts of Iron IV - Bölüm Moderatörü
    • Profili Görüntüle
Crusader Kings II Türkçe Çeviri İstekleri

Merhaba arkadaşlar,bugün sizlerden bir isteğimiz var.En çok çevrilmesini istediğiniz yerleri ve düzeltilmesini istediğiniz çevirileri konunun altında bize belirtin bizde çevirelim.Ayrıca çeviremediğimiz yerlerde bize yardımcı olun bizde sizi beta çevirisinde yardımı dokunanlara ekleyelim.Bir cümle bile çevirirseniz çeviri kadrosuna gireceksiniz.İyi oyunlar...
Avrupada kurulacak bir birlik hiçbir zaman Amerika'nın rakibi olamayacaktır. Çünkü Avrupa halklarının birbirlerine olan tarihsel düşmanlıkları Avrupa Birliği'nin karar alma mekanizmalarını olumsuz yönde etkileyecektir.
-Adolf Hitler-

Çevrimdışı FatihTr

• HOI4
  • Bölüm Moderatörü
  • *
  • Hearts of Iron IV - Bölüm Moderatörü
    • Profili Görüntüle
Ynt: Crusader Kings II %100 Türkçe Çeviri İstekleri ve Teknik Yardım
« Yanıtla #1 : 14 Ağustos 2014, 13:58:45 »
Merhaba CK2 oyuncuları,
Bugün sizlerden çevrilmesini istediğim bir yer var merak etmeyin o kadar uzun değil.Aslında bende çevirebilirdim ama çok yoğunum daha önemli yerleri çeviriyorum.Sizdende bu yerleri çevirip yamanın daha hızlı bitmesine destek olmasınız istiyorum.
Kod: [Seç]
You have become Jewish and are therefore no longer allowed to continue playing without the Sons of Abraham expansion.
Not allowed to play §YJewish§! without the Sons of Abraham DLC!
Jews are not playable without the Sons of Abraham DLC
The game data files have been altered in some way, disabling Ironman mode. Check so you don't have a mod loaded or verify your game files.
The save file has been altered in some way or become corrupted and can no longer be played in Ironman mode.
Cannot Create a Title While Holding A Temporary Title
You can ask your Religious Head to install a bishop of your choice
Türkçe Karakter Uyumludur.Şimdiden Teşekkürler.
Avrupada kurulacak bir birlik hiçbir zaman Amerika'nın rakibi olamayacaktır. Çünkü Avrupa halklarının birbirlerine olan tarihsel düşmanlıkları Avrupa Birliği'nin karar alma mekanizmalarını olumsuz yönde etkileyecektir.
-Adolf Hitler-

Çevrimdışı Wulfhere

• Azab
  • *
  • Savaş ne kadar zorsa zafer o kadar tatlıdır...
    • Profili Görüntüle
Merhaba CK2 oyuncuları,
Bugün sizlerden çevrilmesini istediğim bir yer var merak etmeyin o kadar uzun değil.Aslında bende çevirebilirdim ama çok yoğunum daha önemli yerleri çeviriyorum.Sizdende bu yerleri çevirip yamanın daha hızlı bitmesine destek olmasınız istiyorum.
Kod: [Seç]
You have become Jewish and are therefore no longer allowed to continue playing without the Sons of Abraham expansion.
Not allowed to play §YJewish§! without the Sons of Abraham DLC!
Jews are not playable without the Sons of Abraham DLC
The game data files have been altered in some way, disabling Ironman mode. Check so you don't have a mod loaded or verify your game files.
The save file has been altered in some way or become corrupted and can no longer be played in Ironman mode.
Cannot Create a Title While Holding A Temporary Title
You can ask your Religious Head to install a bishop of your choice
Türkçe Karakter Uyumludur.Şimdiden Teşekkürler.

Umarım bana King in the Hort diyip dalmassınız diyerekten çeviriyi sunayım   :smug23:

Yahudi oldunuz ve Sons of Abraham paketi olmadan devam edemezsiniz.
Yahudi karakterler ile Sons of Abraham paketi olmadan oynanamaz.
Yahudiler Sons of Abraham DLC'si olmadan oynanamazlar.
Oyun verisi dosyaları Ironman modunu devre dışı bırakarak bir şekilde değiştirildi. Bir modunuzun yüklü olmadığını veya oyun dosyalarınızı doğrulamak için kontrol edin.
Kaydetme dosyası bir şekilde değiştirildi veya bozuldu ve artık Ironman modunda çalışmıyor.
Ünvanın kendisi varken geçici ünvan oluşturulamıyor.
Dini liderinizden sizin için bir psikoposluk makamı kurmasını isteyebilirsiniz.

« Son Düzenleme: 01 Şubat 2017, 15:12:22 Gönderen: Wulfhere »