Bağlanılan Hatırlatmalar

• Project Armstrong & Nero (: 15 Ocak 2014 - 22 Ocak 2014

Gönderen Konu: Project Armstrong & Nero (23 Ocak 2014'te duyurulacak iki yeni PDS oyunu)  (Okunma sayısı 11285 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Paradox Interactive Türkiye Forumları
Nero:
Alıntı yapılan: Hint #3
There are no provinces in this game.
sskn*

Armstrong:
Alıntı yapılan: Hint #3
n/t
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2014, 10:54:13 Gönderen: Ömer »
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı Börklüce

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
Province denilen Victoria2'de ya da R2TW'deki gibi harita üzerinde kastedilen daha büyük bir alan olmasın? Yani sanki HoI3 stili çok küçük bölgelere bölünecektir harita. Province'in tam olarak neyi karşıladığını bilmediğimden tahmin yürüttüm ama zaten diğer türlü nasıl bir Paradox oyunu olacak ki?

Armstrong'u ise hiç anlamadım, zerre fikir oluşmadı kafamda, hiç vermeselermiş de fark etmezmiş...

Çevrimdışı Yalpagan

• (Forbidden Love)
  • Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
Armstrong kesinlikle Uzay'da geçecek.

Hint #1 - "We will have ships"
Hint #2 - "There will be a rocket on a loading screen."
Hint #3 -

Nero'da bölge olmayacaksa, Rome II'de değilse, karanlık ve ateş varsa ne olacak çok merak ediyorum.

Çevrimdışı Nizam-ı Türk

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
Nero taş devrinde geçiyor olabilir mi?

Post apokaliptik olabilir mi?

Çevrimdışı unonimus

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Kinoshita Hideyoshi
    • Profili Görüntüle
Ben Nero Ardania evreninde geçecek diyorum. Province olmaması doğal :P .

Bir not: Clausewitz 3 geliştiriliyordu zaten :P .

Armstrong için:

Bunu şaka kabul edin :P .
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2014, 13:11:56 Gönderen: unonimus »

Çevrimdışı Snykdel

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
Armstrong antik uzay oyunu diğeri ise Terra Universalis bence. :dozey:

Çevrimdışı Shirayuki

• Yeni Çeri
  • *
  • *Amaterasu*
    • Profili Görüntüle
Armstrong Hearts of Iron IV gibi.
上杉 謙信

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
Province denilen Victoria2'de ya da R2TW'deki gibi harita üzerinde kastedilen daha büyük bir alan olmasın? Yani sanki HoI3 stili çok küçük bölgelere bölünecektir harita. Province'in tam olarak neyi karşıladığını bilmediğimden tahmin yürüttüm ama zaten diğer türlü nasıl bir Paradox oyunu olacak ki?
Şurada bahsi geçti:

http://forum.paradoxplaza.com/forum/showthread.php?749560-Hint-3&p=16745702&viewfull=1#post16745702
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2014, 15:04:47 Gönderen: Ömer »
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı unonimus

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Kinoshita Hideyoshi
    • Profili Görüntüle
Bir de şu var. Hex (veya neyse artık) eşit değildir province. Civ stili oynanışı olan bir oyun da yapıyor olabilirler yani :P .

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
Haritada bölgeler olmayacaksa yeni oyun motoru olmalı. PDS oyunlarının tümünde harita bölgelerden oluşuyor.

Çevrimdışı unonimus

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Kinoshita Hideyoshi
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SolSara;16645881
We are already working on Clausewitz 3. In fact, we have a dedicated programmer who is in charge of making the engine faster, better and more beautiful :P

Şu konuyu okurken görmüştüm: http://forum.paradoxplaza.com/forum/showthread.php?743996-Clausewitz-engine-can-into-space
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2014, 16:49:56 Gönderen: unonimus »

Çevrimdışı barkardes

• Sekban
  • *
  • Fakirin Fekeresi
    • Profili Görüntüle
Nero'da bölge yoksa de gerçek zamanlı hareket edilen bir oyun olabilir.

Çevrimdışı TirollüDoruk

• Yılın Editörü
  • Sekban
  • *
  • Son Muhabir: Yandım Doruk
    • Profili Görüntüle
There will be no PROVINCES diyor. Yani PROVINCE'den kasıt province adıyla değil de başka bir ad altında falan olabilir hani...
2. Olasılık ise Nero Kavimler Göçü olacağı için kavimlerin göç yollarını daha iyi temsil edebilmek amacıyla Total War-ımsı bir harita kullanacaklar. Yani arada bir yerlerde şehirler olacak, şehirlerin arası boş olacak ve göç eden uluslar bu şehirlerin arasında ilerleyip şehirlere saldırabilecekler.

Çevrimdışı Reichstag

• (batufb94)
  • Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
Belkide haritada şehirler hariç province olmayacak oraya yerleşen ulus kendi sınırlarını çizebilecek :P

Çevrimdışı Snykdel

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
Armstrong'a ait olduğunu düşündüğüm görsel.

Çevrimdışı barkardes

• Sekban
  • *
  • Fakirin Fekeresi
    • Profili Görüntüle
Nero hakkında aklıma yeni bir şey geldi.Belki uygarlığın başından başlayıp o şehirleri biz inşa edeceğizdir.

Çevrimdışı TirollüDoruk

• Yılın Editörü
  • Sekban
  • *
  • Son Muhabir: Yandım Doruk
    • Profili Görüntüle
Nero hakkında aklıma yeni bir şey geldi.Belki uygarlığın başından başlayıp o şehirleri biz inşa edeceğizdir.
Fire & Darkness?
Tamam bayağı fantazik olur ama olursa da harika olur sonuçta. Ben yine de Karanlık Çağlar/Kavimler Göçü diyorum.

Çevrimdışı FokluGeneral

• (Hermann Fegelein)
  • Sekban
  • *
  • Musa Kâzım Karabekir(1882-1948)
    • Profili Görüntüle
Fire & Darkness?
Tamam bayağı fantazik olur ama olursa da harika olur sonuçta. Ben yine de Karanlık Çağlar/Kavimler Göçü diyorum.
Cuma göreceğiz.

Çevrimdışı Alduin123

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
Edit: Konuyu biraz daha okudumda Armstrong ismi uzay ile çok alakalı yani uzayda geçen bir oyunda olabilir ve gerçekten yapabilirlerse çok büyük bir değişiklik katabilirler oyun dünyasına ama nasıl yapacakları çok önemli bu işi çünkü konu uzay olunca sınırlandırılmak hoşuma gitmiyor.  ;D

Eski MEsajım:
Konuyu şimdi gördüm heyecanla bekliyorum şuan için rome veya vicky'yi oynamamış olsamda bu oyunun yeni bir hoi oyunu olabileceğini düşünmekteyim. Çünkü bknz çıkış tarihi:2009 yani bence bu oyunlardan biri mutlaka hoi olabilir. Diğer oyun Rome olabilir veyahut forumda diğer söylenen oyunlar olabilir. Rome oyununun sunduğu ayrıntıları bilemiyorum şuan daha önce oynamadığımdan. Resimlerinden anladığıma göre tarzı eu4 ile aynı fakat eu4 modları ile o tarihler oynanabiliyor zaten şuanda yani farklı birşey sunmaları gerekir kanısındayım fakat baştata dediğim gibi yeni bir hoi oyunu çıkarsa dans edeceğim. Heyecanla bekliyorum.  ;D
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2014, 02:29:17 Gönderen: Alduin123 »

Çevrimdışı unonimus

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Kinoshita Hideyoshi
    • Profili Görüntüle
4. ipucu:

Nero:

Alıntı yapılan: Balor;16752761
Clausewitz as you would never have thought possible.

Armstrong:

Alıntı yapılan: Balor;16752777
There will be deep technologytrees!

"O"ları zor bastım :P .

Not: Clausewitz motor olan Clausewitz. Clausewitz 3'ün geliştiriliyor olduğunu biliyorduk zaten ama bu kadar erken göreceğimizi beklememiştim :P .

Nereden mi biliyorum:
http://forum.paradoxplaza.com/forum/showthread.php?749884-Hint-4&p=16752783&viewfull=1#post16752783

Ben hâlen Nero Ardania evreninde geçecek bir oyun, Armstrong da uzayda geçecek bir oyundur diyorum.
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2014, 11:35:24 Gönderen: unonimus »