Bağlanılan Hatırlatmalar

• Project Armstrong & Nero (: 15 Ocak 2014 - 22 Ocak 2014

Gönderen Konu: Project Armstrong & Nero (23 Ocak 2014'te duyurulacak iki yeni PDS oyunu)  (Okunma sayısı 12220 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Paradox Interactive Türkiye Forumları
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2014, 19:18:47 Gönderen: Ömer »
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı Miltiades

• Ağır Süvari
  • *
  • Miltiades
    • Profili Görüntüle
Rome 2 olması çok iyi olur.

Çevrimdışı labo77

• Sipahi
  • *
  • Alparslan Türkeş
    • Profili Görüntüle
inşallah çıkar :D

Çevrimdışı MrLabx

• (KızılOrdu)
  • Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Umarım birisi HoI4 tür.
İşte bu yüzden TTNet seçmeyin
http://www.speedtest.net/result/3071704013.png

Çevrimdışı Darknight250

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
İsimlerle alakasız ama İnşallah Vicky III çıkar.  evil* Armstrong ismi aslında Hearts of Iron IV için mantıklı.

Çevrimdışı Anarsi

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • HRE İmparatoru
    • Profili Görüntüle
vic 3 ve roma 2 olması için dualara başladım. ayinleri hafta sonu uygun saate beraber yaparız

şaka bir yana vic 3 imkansız gibi duruyor. :/

yeni bir oyun da olabilir. Supreme ruler gibi mesela :P
Bazen hayat yanlış olanı gösterir, doğru olanı görmen için vermen gerekir özveri.

Paradox oyunlarının Türkçe olması için sende buraya imzanı bırak

http://www.change.org/tr/kampanyalar/paradox-interactive-paradox-oyunlar%C4%B1-neden-t%C3%BCrk%C3%A7e-olmas%C4%B1n#share

Sağ tarafta istenen bilgileri girince imzanızı vermiş oluyorsunuz.

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
PDS oyunları Clausewitz motorunu kullandığından Supreme Ruler ihtimali düşük. March of the Eagles gibi olur olursa ancak East vs West hali hazırda yapılmakta olduğu için bu ihtimal sıfıra yakın oluyor.

Çevrimdışı Gandalf

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Hoi4 yada Vic3 olur inşallah. tbrk*

Çevrimdışı TirollüDoruk

• Yılın Editörü
  • Sekban
  • *
  • Son Muhabir: Yandım Doruk
    • Profili Görüntüle
Nero Augustus'un yeni adı mı yoksa Augustus apayrı bir pıroce mi? Eğer ikinci durumsa yaşadık.

Çevrimdışı TheDoctor

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
Vic3 olsun isterdim ama pek olası görünmüyor. Yeni bir seri olabilir.

Çevrimdışı erman95

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Mareşal Erwin Rommel
    • Profili Görüntüle
Hoi4 olursa müthiş olur :)

Çevrimdışı Reichstag

• (batufb94)
  • Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
Nero Roma gibi duruyor.

East & west'in proje adı neydi ?

Çevrimdışı Darkrad

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Strategyturk
Roma enteresan olabilir.

Çevrimdışı barkardes

• Sekban
  • *
  • Fakirin Fekeresi
    • Profili Görüntüle
Nero Roma gibi duruyor.

East & west'in proje adı neydi ?
Trumandı sanırım.

Çevrimdışı unonimus

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Kinoshita Hideyoshi
    • Profili Görüntüle
Truman EUIV, EvW Reagan.

Project Reagan.

Okuyun, bilgilenin :P .

Projeler için yorumum bunlardı:

Armstrong EU:Rome II, Nero HoI IV'tür diyorum :P .

Yine de diğerleriyle alakası olmayan bir fikrî mülkiyet de çıkabilir bunlar.

Edit: Aslında EU:Rome II olmaz; çünkü bu kadar erken sürede açıklamaları beklenen bir şey değil, ya da EUIV çıktığı vakit EU:Rome II'nin yapımına başlanmış olması gerekir. Daha geliştirmenin başında, pre-alpha aşamasında oldukları bir oyunu göstermeleri en son yaptıklarında biraz kendi ayaklarına kurşun sıkmak olmuştu ;D .

Gerçi bir oyunu 1,5 senede yaptıklarını düşünürsek EU:Rome II de olabilir :P .

Not: Aslında tabletlere bir EUIV veya CKII çıkarsalar fena olmaz, sonuçta tabletlerin çoğu bu oyunları kaldıracak güçte. Windows 8 tabletlerinde zaten oynuyoruz gerçi ama insan Android tabletlerine ve IPad'e de istiyor :( .

(aç/kapa)

Edit 2: Airfix Dogfighter II diyen var Plaza'da ;D . Doğru çıkmasın :P ?
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2014, 23:17:12 Gönderen: unonimus »

Çevrimdışı TirollüDoruk

• Yılın Editörü
  • Sekban
  • *
  • Son Muhabir: Yandım Doruk
    • Profili Görüntüle
Rome II'yi yapmayacaklarını söylemişlerdi ama olursa efsane olur. Özellikle Rome TW faciasından sonra millet kapış kapış kapışır.  Üstüne bir de Rome fanatikleri eklenince ohooo... Ha olmaz ama hayal kurmak da iyidir tabi.

Bir de Nero Roma'yı yakmasıyla ünlü olduğu için "Roma yanıyor" temalı bir Kavimler Göçü/Karanlık Çağ oyunu yapılabilir. Hatta Paradox'un yeni oyunlarına koyacağı özellikleri eski oyunlarda deneme huyu göz önüne alınırsa CoP'taki göçebe kabilelerden dolayı Kavimler Göçü'nün daha ağır bastığını da düşünebiliriz. Ama CK2'nin 867 tarihinde bile etraftaki hükümdarların yarıya yakını kafadan sallanmış kişiler olduklarından dolayı bu oyun da en fazla Victoria II gibi belirli bir tarihten başlanıp oynanabilir. Yani her türlü bir kusuru olur.

Yine en iyisi 24 Ocak tarihine kadar beklemek, sonrası zaten Allah Kerim.

Çevrimdışı Apol10

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Armstrong bana soğuk savaş dönemini hatırlatıyor, 2. dünya savaşı sonrası dönemi anlatan victoria tarzı, bir oyun olabilir, başkalarınada uzayı anımsattığı için uzay temalı grand stratagy oyun beklentisi içine girmiş...

nero'da  bana geleceği çağrıştırıyor. 2000 sonrası temalı bir oyun olabilir, hatta günümüzü anlatan bir oyun yapsalar ne kadar güzel olurdu...

Çevrimdışı Börklüce

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
@uno, Truman ile EU4'ün ne alakası varmış, ne iş ne ayak? Bu güya ipuçlarına güven olmaz herhalde.

Nero döneminde Roma yandığı için, medeniyetin beşiği yanıp kül olduğu için, yani bir nevi "oh the humanity" mevzusu vuku bulduğu için, burada malum zeplinin yandığını da dikkate alacak olursak, Project Nero HOI4 olacaktır diyebiliriz.

Armstrong -> Kolgüçlü, Armstrong -> Aya iniş tiyatrosu, Nero -> Hristiyanlara zulüm, Nero -> CD/DVD kopyalama gibisinden başka bağlantılar da kurulabilir.

Çevrimdışı unonimus

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Kinoshita Hideyoshi
    • Profili Görüntüle
Proje adlarını o zamanlar kafalarına göre bir Amerikan Başkanı'nın adını koyarak belirliyorlardı. O sistem devam etseydi sanırım HoI IV için "Projrct Bush" koyarlardı ;D . Şimdiki sistemi bilemiyorum, sanırım geçmişte yaşamış birinin adını koyuyorlar kafalarına göre.

O yüzden "gerçek" ipuçları gelmeden sadece proje adlarıyla bir sonuca varılmaz diyorum :P .

Demiştim, gelmiş:

Armstrong:
Alıntı yapılan: Balor;16720847
We will have ships!
Nero:
Alıntı yapılan: Balor;16720820
There will be fire & darkness.
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2014, 13:05:37 Gönderen: unonimus »