Gönderen Konu: Civilization ne nerden bakılıyor Nasıl koloni yapılıyor  (Okunma sayısı 1235 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aras123

• Yeni Çeri
  • *
  • Türk DesTanCısı
    • Profili Görüntüle
Civilization bu nedir bide nerden bakılıyor nasıl artıyor koloni yapamıyorum bunun yüzünden.Oraya 1 birlik gönderiyorum barbarlar ayaklanıyor ama yine colonise şıkkı sönük
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2011, 11:07:50 Gönderen: aras123 »
Varsın o kız sarıLmasın bana " Sari - Lacivert " KaşkoL yeter boynuma ...

Çevrimdışı spyboy

• Sekban
  • *
  • In Soviet Russia, pants jizz in you!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Civilization ne nerden bakılıyor Nasıl koloni yapılıyor
« Yanıtla #1 : 19 Nisan 2011, 12:21:54 »
Civilization uygarlık demek. Civilization oranı yüksek bir şehir yanındakilere civalization kazandırır. Ayrıca civilization'u yüksek bir şehirle yapılan ticaret de civilization kazandırır. Koloni yapmak için belirli bir civilization oranı gerekir. Bu da zamanla olur. Artış hızını civilization'un üzerine gelerek görebilirsin.
1.(ma)ru de (da)me na (o)ssan: good-for-nothing old man                       6.(ma)ttaku (da)ijobu ja nai (o)kyaku: customer who's really not all right
2.(ma)jide (da)ssai (o)yaji: the really uncool old man                              7.(ma)tomo ni (da)karetakunai (o)toko: men no one wants to date
3.(ma)ssa ni (da)rusou na (o)yaji: really uncool-looking old                      8.(ma)ji de (da)kaetai (o)toko: man one seriously wants to date
4.(ma)ttaku (da)rakushite (o)ssan: really depraved old man                     9.(ma)ttaku (da)masenai (o)toboke: fool who unconvincingly feigns ignorance
5.(ma)zui (da)shi to (o)age: horrid bean curd                                        10.(ma)ssugu ikite no (da)inashi na jinsei na (o)jisan: old man who lives as he wants, but accomplishes nothing