Son İletiler

Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10
41
Europa Universalis IV / Ynt: EUIV - Osmanlınızı Yollayın!
« Son İleti Gönderen: ShadowDances Bugün, 00:00:35 »
Merhabalar hoşgeldin. :) Vassal annexlemek içn 10 yıl bekleyip diplomasi seçeneklerinden annex vassal demen lazım. Ama vassal konularına  pek hakim değilim bilen bir arkadaş varsa yazabilir. Eğerki fantezi bir şeyler yapmak istiyorsan Viyana seferi veya Çin seferi gayet güzel olur. Ama para ve güç istiyorsan önce Hindistana kadar inebilirsin oralarda büyük paralar dönüyor. :)

Eyvallah saolasın fikirlerden ne gitmemi önerirsin Dede'ye ??? Kalite,Ticaret, Din gittim ben 4.yü daha seçmedim :D Sanki çok yanlış gitmişim gibi bir his var içimde :D
42
Europa Universalis IV / Ynt: Eu4 dlc
« Son İleti Gönderen: Agnostik Dün, 23:48:51 »
Buyük ihtimalle korsan oyundan kaynaklanıyor.
43
EU4 - Modlar / TAŞINDI: Eu4 dlc
« Son İleti Gönderen: Agnostik Dün, 23:47:26 »
44
Europa Universalis IV / Eu4 dlc
« Son İleti Gönderen: 01DOLUNAY Dün, 23:30:12 »
Merhaba öncelikle iyi geceler arkadaşlar.Ben bugün Eu4 1.22.2.0 sürümünü indirdim.Fakat indirdiğim oyunda bir tane bile dlc yok.İnternette de birkaç yere baktım ama maalesef somut bir sonuca ulaşamadım.Bana yardımcı olabilecek koca yürekli arkadaşları sahneye davet ediyorum.
45
« Son İleti Gönderen: alemdar1227 Dün, 23:26:44 »
Merhabalar hoşgeldin. :) Vassal annexlemek içn 10 yıl bekleyip diplomasi seçeneklerinden annex vassal demen lazım. Ama vassal konularına  pek hakim değilim bilen bir arkadaş varsa yazabilir. Eğerki fantezi bir şeyler yapmak istiyorsan Viyana seferi veya Çin seferi gayet güzel olur. Ama para ve güç istiyorsan önce Hindistana kadar inebilirsin oralarda büyük paralar dönüyor. :)
46
« Son İleti Gönderen: ShadowDances Dün, 23:17:02 »
Evet beyler forumdaki ilk mesajım herkese merhabalar buradan :D

İlk ironmode oynayışım. Oyunum orjinal değil maalesef üzülerek söylüyorum 1 2 dosyası değiştiği için( max yılı değiştirmiştim sanırım ama hatırlayamıyorum hangisini değiştirdiğimi )  ( Steamden doğrulamada yapamıyorum kaldı öyle oyun)  ordaki kupa sarı yanmıyor sanki hileli oynuyormuşum gibi gözüküyor ama o yüzden 2 resim çektim.
İlk iron mode oynayışıma göre nasıl sizce, bundan önce hep hileyle oyunu öğrenmeye çalıştım. Duldadiroğulları ve Taberistan ve Kırım benim vasallar. Bundan sonra ne yapmamı önerirsiniz çok mu kötü oynamışım bu yıla göre :(
1. Çin tarafına doğru gidip eski Türk topraklarını ele geçirmek
2. Arabistan yarımadasını alıp ordan afrikaya doğru büyüme
3. Yukardan Sibiryaya çıkmak
4. Avrupaya Viyana seferine çıkmak :PP

Oyunda Annexlemek nasıl yapılır onu bilmiyorum yani vassalları nasıl savaşsız kendime alıcam o yüzden dulkadiroğullarını arama aldım yerde vermiyorum arkadan support görevi görüyorlar. Ama Taberistan ve Kırım büyük vassallarım. Bide avrupadan konsey yemek istemiyorum yada adı ne tam hatırlayamadım şimdi. Fikirleriniz benim için çok değerli. Biraz daha alıştıktan sonra norveç veya iskoçyayla oynamak istiyorum biraz daha zorlayıcı ülkeler :D İskoçyayla yıl 1900'de avrupa kıtası ele geçirilebilir mi acaba :D
47
Hearts Of Iron IV / kasmayan mod varmı ?
« Son İleti Gönderen: ahmetak111 Dün, 23:03:04 »
kasmayı azaltan mod vb. şeyler varmı reisler oyunu yeni aldımda.
48
Hearts Of Iron IV / Ynt: HOI4 - Kısa Sorular ve Cevaplar
« Son İleti Gönderen: soul Dün, 22:33:08 »
sa herkese
oyunu yeni indirdim.single player bastıktan sonra update history ekranında kalıyor.sebebi ne olabilir.
 ekran kartı rx 470
işlemci g4560

dlc hepsi mevcut.
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
49
Sadece link güncellendi. Şu sıralar pc ye geçemiyorum. Ama haftaya çevirmeye devam edeceğim.

adamsın :D
50
Crusader Kings II / Ynt: Toprak alma
« Son İleti Gönderen: Paytak Dün, 20:54:27 »
Kısa sorular ve cevaplar konusundan sorularını sorabilirsin.
Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10