Son İletiler

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 10
31
Bu hikaye unutuldu mu ya  :(  Bu akşam çok güzel bir bölüm atacağım, hazır hevesim gelmişken yazıyorum yeni bölümü.
unutur muyuz! yeni bölümü at! yeni bölümü at!
32
Biraz yavaş mı gidiyor sanki?
33
Bu hikaye unutuldu mu ya  :(  Bu akşam çok güzel bir bölüm atacağım, hazır hevesim gelmişken yazıyorum yeni bölümü.
34
Event ayarında küçük bi sıkıntı oldu ayarlıyayım yeni sürüm geliyor
35
HOI4 - Modlar / Ynt: [MOD]Modern Day 4
« Son İleti Gönderen: vakanüvis Dün, 10:10:20 »
Arkadaşlar birçok modu sorunsuzca oynuyorum. Bu modda oyun yüklenirken 'loading database' kısmında oyundan atıyor. Version 1.52 yardımcı olabilecek var mı?
mod 1.5.3 sürümüne güncellemiş olabilir. Belki versiyon uyumsuzluğu vardır.
bir diğer düşük olasılık ise indirirken dosya arızalı olabilir daha önce başka birinin başına gelmişti.İndirme işlemini bir kez daha başka bir siteden deneyebilirsiniz.

sorununuzu çözmeniz dileği ile iyi forumlar

@Azem
36
HOI4 - Modlar / Ynt: Renkli Butonlar[MOD]
« Son İleti Gönderen: Revanchism Dün, 09:58:06 »
1) 21 Aralık 2016 günü moderatör oldum güzel kardeşim. (Sen buralarda yokken)

2016 yazından beri üye olmamış bir şekilde takip ediyordum forumu, HOI4 moderatörler listesinde ilk kez gördüm seni geçenlerde.
37
Hearts Of Iron IV / Ynt: HOI4 - Kısa Sorular ve Cevaplar
« Son İleti Gönderen: fusuy145 Dün, 06:24:35 »
Arkadaşlar Reichkommissariatların mantığını çözdüm :) Mevzu şu aslında uydu bir devlet varsa elimizde onlara ekipman göndererek özerkliğini azaltıyoruz. 3 tane aşama var. Özerklik azaldıkça ülkeden daha çok faydalanıyor ve en sonunda ülkeyi kendinize bağlayabiliyorsunuz. Mesela bir uydudan 1 fabrikaya 20 birim hammadde alıyorsanız bir Reichkommissariatta 1 fabrikaya 80 birim hammadde alıyorsunuz. Reichkommissariatları besledikçe yani inşaat yapıp, ekipman gönderdikçe en son onları kendimize katabiliyoruz. Uydunun tüm hammaddeleri sizin oluyor. Burda bir kritik nokta var uyduyu sömürdükçe serbest kalma puanı artıyor. Bunu düşük seviyelerde tutmak gerekiyor. Bunun için de arada uydu devlet üzerinde inşaat yapmak doğru olacaktır. Mesela Nazilerle oynarken Romanya için bunu kullanıp Romanya'nın yakıt kaynaklarına sahip olabilirsiniz. Tabi uzun süren bir süreç :)
38
« Son İleti Gönderen: neifeless97 Dün, 01:45:34 »
1) Sen ne ara Moderatör oldun, kimsin sen?
2) Arkadaş uğraşmış yapmış işte niye şevkini kırıyorsun?

1) 21 Aralık 2016 günü moderatör oldum güzel kardeşim. (Sen buralarda yokken)
2) Arkadaş uğraşmış yapmış diyorsun peki sen buna gerçekten mod diyormusun. Kendimden örnek veriyorum, benim kaç tane modum çöpe gitti sırf daha kaliteli olsun daha iyi olsun diye çabaladım. Bilenler bilir A Better Realism modumu. Mod alphada iken bile gelen tepkiler çok iyiydi. Çünkü o modu yapmak için büyük bir çaba sarfetmiştim. Bu arkadaş gidip "paintte" boyama yapınca bu şey mod mu oluyor? Kaldı ki bu modun trilyon tane varyasyonu var kat kat daha kaliteli. Yapılan bir şeyi tekrarlamak neyin çabası ki?
39
« Son İleti Gönderen: Mustafa_28 21 Nisan 2018, 23:12:00 »
1) Sen ne ara Moderatör oldun, kimsin sen?
2) Arkadaş uğraşmış yapmış işte niye şevkini kırıyorsun?
Teşekkürler
40
HOI4 - Modlar / Ynt: [MOD] Cold War(Soğuk Savaş): The Iron Curtain
« Son İleti Gönderen: Mihver 21 Nisan 2018, 21:56:06 »
Hayatımda gördüğüm en iyi hoi4 modu. Mükemmel ötesi. İstersen Nazizmi dirilt ister sosyalizmi yay. Türkiye'de 80 darbesindeki sol görüşün yükselmesi gibi tüm olaylar bile oyuna işlenmiş mükemmel :D
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 10