Son İletiler

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 10
31
Victoria II - Multiplayer / Ynt: I. Orta Asya Türkleri Multisi
« Son İleti Gönderen: NNA3 Bugün, 13:15:21 »
kardesler dün alınma gücenme olmadı değil mi ben sadece ona takılıyordum... hicazı alıp ne yapcam nejd ve yemen benim olunca ilerki zamanlarda petrol sanayiden zaten payımı almıs olacağım hem ınfamy 26ikyen daha da abartsam hem kuralları bozmus olurum hemde kendi Ölüm fermanımı ingilizlere vermis olurdum

bu arada kafamız dağılsın
su oyundaki en büyük ironi orta asya türk devletlerini rusların koruyor olmasıdır aslında ben tüm oyuncuların süpergüc olup rusyayı tatar botları altında yok edeceğimizi sanmıstım ama kader belli olmuyor(evet ruslar ve cinliler ile bir problemim var :) )

bence cinin coğu yeri zaten alınmıs güzel patakladık  :)
bence baska yerlere dikkatimizi verelim ama cini de gözden kacırmayalım zira intikam almaya gelir sonra
mesala ben -rus desteği ile-hindistan veya daha cok ortadoğu petrolu une oyumu koyuyorum.
ama hintlilere dalacaksak kırgızlara ve hiveye öncelik verelim çok genis durmuyorlar bende hive ve kırgızlardan sonra mutlaka hindistandan birseyler isterim

İngilizlerle savaşıcaksan eğer saldırabilirsin sıkıntı yok ancak benden bir tek para takviyesi alabilirsiniz.
32
Victoria II - Multiplayer / Ynt: I. Orta Asya Türkleri Multisi
« Son İleti Gönderen: NNA3 Bugün, 13:13:07 »
Çin medenileşti oyunda yada medeni olmasına çok az kaldı.Hatırladığım kadarıyla tabi.
33
HOI4 - Mod Geliştirme Atölyesi / Ynt: A Better Realism - Alpha 0.1
« Son İleti Gönderen: mami2003 Bugün, 13:08:45 »
amacı diriltme ama odak bitiminde pat diye diriltme değil, darbe girişimi veya silahlandırma gibisinden bahsediyorum.
Bence o da olmasın ama olacaksa o dediğin çok mantıklı
34
HOI4 - Hikaye ve AAR / Ynt: Hasta Adam Dünya'ya Meydan Okuyor
« Son İleti Gönderen: kenanhan Bugün, 13:00:33 »
Öldü sanırım.
Hocam ölmedide, bu aralar biraz yoğunum birde oyunde hemen hemen tüm cepeheler kilitlendi gibi bir şey.
Batı cephesi kilitli. Kuzey afrika cepheside kilitli. Malum Fransa, ABD ve ingilterede teslim olmadan savaş bitmiyor.
1 yıl geçti ve gram ilerlemiyor artık. Oyunda biraz ilerleme olunca devam edeceğim.
35
Hearts Of Iron IV / Ynt: Hoi4 Kasıyor.
« Son İleti Gönderen: ensarcan Bugün, 12:57:06 »
Bütün özellikleri kapat 3d falan.
kapalı dostum
36
« Son İleti Gönderen: ensarcan Bugün, 12:56:32 »
Diriltme değil ise ne anlamı kaldı ki ayaklanmanın ?
amacı diriltme ama odak bitiminde pat diye diriltme değil, darbe girişimi veya silahlandırma gibisinden bahsediyorum.
37
« Son İleti Gönderen: mami2003 Bugün, 12:19:36 »
Ayaklandırmadan kastım diriltme değil. Ayrıca imzasında RTE olan birini ciddiye alacağımı zannetmiyorum.
Diriltme değil ise ne anlamı kaldı ki ayaklanmanın ?
38
HOI4 - Modlar / Ynt: Shadercache hatası
« Son İleti Gönderen: mami2003 Bugün, 12:14:25 »
Temizlemeden nasıl yapıcam ?
39
HOI4 - Hikaye ve AAR / Ynt: Hasta Adam Dünya'ya Meydan Okuyor
« Son İleti Gönderen: QuarisTR Bugün, 12:14:13 »
Öldü sanırım.
40
HOI4 - Modlar / Ynt: [MOD] Dengelenmiş Ülkeler V0.8
« Son İleti Gönderen: ensarcan Bugün, 12:08:27 »
Bir süre sonra oyundan atıyor, ne yapmam gerekir?
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 10