Son İletiler

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 10
31
Teşekkürler.
32
Mod Baya Güzel duruyor indirme linki error veriyor nerden indireceğiz lütfen bi yardım edin.
33
Link uçmuş.
34
Linkler uçmuş.
35
Crusader Kings II / Ynt: CKII - Kısa Sorular ve Cevaplar
« Son İleti Gönderen: Heinz Guderian Bugün, 08:03:28 »
"Bağları koparma" ne oluyor? Kararlar kısmında geldi.

Yıldız ile işaretlediğim karakterler göremiyor muyum? Sağ tarafta çıkan menüde görünmüyor. Bi videoda oradan bakıyordu eleman.

Bir de uyarı geliyor haklı hapis diye. Ben bu adamların neden hapsedilmeleri gerektiğini nereden göreceğim? Suikast sebebiyle olanları gördüm ama başka ne sebepler var hapsedilmek için?

Türkçe çeviri kullandığın için bazı dediklerini anlayamıyorum.

Suikast, komplo, onursuz hareketler vs. hapse atman için sebeplerdir.

oyuna yeni başladım daha hiç birşey bilmiorum taktik kendimize nasıl toprak alıcağız nasıl asker basıcaz eu vic hoi ye göre beyağı farklı bu oyun

Savaş veya birisinin (vassalın, senin çocuğun vs.) başka topraklardaki veraseti ile toprak alabilirsin.

Asker için sol üst kısımda miğfer ve kılıç var oraya bas, sonra oradan asker çıkartma direk karşına geliyor zaten.
36
Hearts Of Iron IV / Ynt: kasmayan mod varmı ?
« Son İleti Gönderen: kerem1249 Bugün, 01:31:09 »
Oyun şuan kasıyorsa her mod kasacaktır. Şimdilik profesyonel bir optimizasyon modu yok.
37
Europa Universalis IV / Ynt: EUIV - Osmanlınızı Yollayın!
« Son İleti Gönderen: kerem1249 Bugün, 01:28:57 »
@ShadowDances hoşgeldin forumumuza. Moskova daha fazla tehdit olamaz Hindistan'a ilerlemeni öneririm. Bol şans!
38
« Son İleti Gönderen: ShadowDances Bugün, 00:39:40 »
Evet ben Rusya'ya girmeye karar verdim baya baya 13 see sürdü ve bühyük bir katliam yaptım 100k'dan fazla mp kaybettim :D ittifaklarından 2'sini yuttum Polotsk'un yarısını aldım Rusyadan'da baya bi şehir aldım. :D :D  Şuan overextension %280 falan bakalım bi 40 50 sene iç isyan ve teknoloide avrupaya yetişmekle uğraşıcam sanırım belki hindistana doğru giderim yavaş yavaş bu arada.

39
uzay herzaman en sevdiğim tür olmuştur strateji ilede birleşince tadından yenmez bir çeviri olmuş  tbrk*
sabırsızlık ve heycanla beklemedeyim :popcorn:
40
« Son İleti Gönderen: Agnostik Bugün, 00:03:10 »
Evet biraz yanlış gitmişsin :D Adını tam hatırlayamadım ama insan gücü arttıran ve geri kazanımını hızlandıran idea var. Onu al 4. ye. Sonra ofansif ve defansif ideaları al.
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 10