Son İletiler

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 10
21
Alanında tek oyun.Realpolitik buna hiç mi hiç benzemiyor.
22
Kaiserreich / Ynt: Kaiserreich - Soru ve Cevaplar
« Son İleti Gönderen: alemdar1227 Dün, 21:22:28 »
Ben almanya iken iktidarı paternal otokratlara verdim. İttifakıma katmak istediğim ülkenin de şart olarak paternal otokratların % 30 oy almaları gerekiyor. Bu şartı nasıl ortadan kaldırabilirim ? Bu yüzden ittifak kuramiyorum. Ne tavsiye edersiniz ?
23
Acelemiz yok, gönderilen turların içe sinmesi önemli. Günde veyahut 2 günde 1 tur yapılması yeterli.
24
AGEOD / Ynt: Wars of Succession
« Son İleti Gönderen: Baris Dün, 21:05:13 »
Hakan ilgin için teşekkürler,

Jean-Baptiste Lully - Armide, LWV 71, Passacaglia ayrıca müthiş bir eserdir.
https://www.youtube.com/watch?v=_z4Lz1DYcnE

Genelde dönemine göre oyun oynarken dışarıdan klasik müzik arşivi oluştururum, solo oynadığımda dinlerim. Pbem oynadığım zaman kapatırım.
25
Oyun güzelleşmeye başladı arkadaşlar, Max bu Prusya yı bu kadar seri nasıl oynuyor ben Fransa ile bile yetişemiyorum :>>>
26
Valla hocam okuyoruz işte, her postun altına "güzel bölüm" yazmak absürd kaçıyor. Sen yazmaya devam et, en azından ben takipçinim.
27
Crusader Kings II / Ynt: CKII - Hanedanınızı Yollayın!
« Son İleti Gönderen: cennaro Dün, 19:47:43 »
Neyse ki Akitinya tarafında suikaste gerek kalmadan tahta çıktık, East francia tarafındaki teyzemiz kazık çaktı : )

(bu arada bende smile spoiler vb paneli görünmüyor niyeyse)
28
Crusader Kings II / ck2 oyundan atma
« Son İleti Gönderen: yangabozz216 Dün, 19:30:32 »
Oyun save yaparken oyundan. Atiyo hata da vermiyo direk atiyo ekrana her hangi bisey gelmiyo direk atiyo
30
Crusader Kings II - Modlar / Ynt: [MOD] CK2Plus
« Son İleti Gönderen: mosta13 Dün, 17:44:59 »
Boşuna tartışma çıkarmaya çalışma bitti diyoruz şurda laf yapmaya gelmişsin ha indirimi tek sen biliyorsun o nasıl zeka öyle.
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 10