Son İletiler

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 10
11
başarısız Japonya Hikayesi yazabilirim 
Başarısız Japonyalar forumda oldukça seviliyor, hikaye yarışmamızın birincisi de bu oldu :)
Kaybedilmiş Zaferler (Yazar: @napolyon94 )
12
HOI4 - Modlar / Ynt: Renkli Butonlar[MOD]
« Son İleti Gönderen: battle4royal Dün, 15:01:26 »
Çok cırlak renkler seçmişsin. Colored buttons modu mu ne vardı. Onun gibi daha mat daha göze hitap eden renkler kullan.
13
Bilmiyorum together victory 3 4 gün falan oynadım fena değildi Japonya ama Tiger da berbat ben İtalya yada Japonya oynarım genelde.Eski multilerde de hep bu ülkeleri seçtim.10 gün civarı off sürem var belki bir başarısız Japonya Hikayesi yazabilirim  :)

Çok doğru, Mançurya'da bufflanmış ve isteyen birisi bu ülke ile Japonya ve Çin'i aynı anda yenebiliyor. Ben yaptım ;)
Foruma tekrardan hoş geldiniz ayrıca.

Hoş bulduk sağol.
14
HOI4 - Mod Geliştirme Atölyesi / Ynt: Event Nasıl Oluşturulur?
« Son İleti Gönderen: battle4royal Dün, 15:00:07 »
Bir ara gelişmiş bir event rehberi yapayım ben. Örneklemeli event şeklinde...
15
Hayır atmıyor ama mod aktif değil. Coloured Button, Colored Events, Historical Portraits denedim hepsini ama aktif değil. Fakat Historical Turkey Mod'da odak ağacı vs sağlam çalışıyor.

Ben 1.5.3 olarak attım çünkü
16
HOI4 - Mod Geliştirme Atölyesi / Ynt: Event Nasıl Oluşturulur?
« Son İleti Gönderen: Winchester 34 Dün, 14:55:42 »
@Furkan 65 Teşekkürler. Event Oluşturma olarak aratmıştım bulamamamıştım.
17
Eski hoi 3 yüm forumun da dinazorlarından   ;D  epeyidirde girmemiştim foruma.Hoi 4 ü alalı 20 gün falan oldu 1 kaç gün sonra da tiger patchi cıktı.Eskiden Japonya ile 5 ayda dümdüz ettiğim Çin i şimdi 2 3 senede anca alabiliyorum ki 3 4 oyundan birinde alabiliyorum diğerlerinde cephe tıkanıyor.
Şu Japonya buff yemiş diyen arkadaş soruyorum ne buff u yemiş.Aksine bence Çin ilah yapmışlar.Bir de China Frontu kurunca zibil gibi oluyorlar  &)

DLCsiz Çin cephesi rezil bişey. DLC ile oynadığın için sana öyle geliyordur.
18
Eski hoi 3 yüm forumun da dinazorlarından   ;D  epeyidirde girmemiştim foruma.Hoi 4 ü alalı 20 gün falan oldu 1 kaç gün sonra da tiger patchi cıktı.Eskiden Japonya ile 5 ayda dümdüz ettiğim Çin i şimdi 2 3 senede anca alabiliyorum ki 3 4 oyundan birinde alabiliyorum diğerlerinde cephe tıkanıyor.
Şu Japonya buff yemiş diyen arkadaş soruyorum ne buff u yemiş.Aksine bence Çin ilah yapmışlar.Bir de China Frontu kurunca zibil gibi oluyorlar  &)
Çok doğru, Mançurya'da bufflanmış ve isteyen birisi bu ülke ile Japonya ve Çin'i aynı anda yenebiliyor. Ben yaptım ;)
Foruma tekrardan hoş geldiniz ayrıca.
19
20
Paradox Interactive / Ynt: Rahmetli: Stallaris - Ölüm Yılı 2017
« Son İleti Gönderen: kerem1249 Dün, 14:48:59 »
Oyunumuz ne yazık ki tutmadı. BATTLETECH, Surviving Mars ve Normandy 44'de aynı durumda. Paradox fantezi-fps temalı oyunlara geçtikçe hata yapıyor.
Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 10