Son İletiler

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 10
11
Hearts Of Iron IV / Ynt: 1.4 sürümü ile oyunlardan atma
« Son İleti Gönderen: neifeless97 Dün, 23:36:41 »
Bende yaklaşık 10 dakika sonra çöküyor oyun mod kullanınca.
12
Hearts Of Iron IV / 1.4 sürümü ile oyunlardan atma
« Son İleti Gönderen: kenanhan Dün, 23:34:00 »
1.4 sürümüne geçtiğimden beri modlar ile oyunu oynarken sorun olmuyor. Save yapıp daha sonra oynamak isteğimde oyuna giriyorum ve hemen atıyor ?
13
Bütün ekipmanlar, organizasyon ve güç tamamen dolu. Ayrıca oyunda ki yapay zeka sistemi kötü. Dünya savaşından çıkmışız SSCB ile. 2 gün sonra gitti NATO'ya saldırdı. Modsuz halini hiç oynamadım. Orada da öyle mi?
Savaşı etkileyen birçok faktör var. Birim şablonun iyi olmayabilir çünkü bu modda çok fazla tek birimlik tümen var. Ya da dağlık araziye saldırıyorsundur, karşı tarafın uçak üstünlüğü vardır.
14
Millenium Dawn: Modern Day / Ynt: [MOD] Millennium Dawn: Modern Day Mod
« Son İleti Gönderen: anarko Dün, 23:06:55 »
Bütün ekipmanlar, organizasyon ve güç tamamen dolu. Ayrıca oyunda ki yapay zeka sistemi kötü. Dünya savaşından çıkmışız SSCB ile. 2 gün sonra gitti NATO'ya saldırdı. Modsuz halini hiç oynamadım. Orada da öyle mi?
Ekipmanlar ve organizasyona ek olarak bu birliklerin dağılımı nasıl, hangi askeri güçleri içermekteler? Stat durumları nedir, karşıdaki ülkeye saldırırken savaş planı kullanıyor musun, araziye dikkat ediyor musun? Lakin en önemlisi dediğim gibi birlikleri düzenleme şeklin, kullandığın birliklerin şablon resimlerini atarsan daha iyi yardımcı olabiliriz.
15
« Son İleti Gönderen: Agnostik Dün, 22:56:27 »
Organizasyon ve ekipma lara dikkat et. Cok asker her zaman iyi olmayabilir.

16
Çin ile oynuyorum. 60 divizyonlu 2 ordum var. Savaşlar da 2 3 divizyonlu askerlere yeniliyorlar. Bu sorunu nasıl aşabilirim?
Organizasyon ve ekipma lara dikkat et. Cok asker her zaman iyi olmayabilir.
17
« Son İleti Gönderen: Agnostik Dün, 22:48:11 »
Çin ile oynuyorum. 60 divizyonlu 2 ordum var. Savaşlar da 2 3 divizyonlu askerlere yeniliyorlar. Bu sorunu nasıl aşabilirim?
18
Kaiserreich / Ynt: [Mod] Kaiserreich
« Son İleti Gönderen: HaylHitler Dün, 22:36:35 »
Yeni versiyonu çıktı ekleyebilir miyiz?
19
Kaiserreich / Ynt: Kaiserreich - Soru ve Cevaplar
« Son İleti Gönderen: HaylHitler Dün, 22:30:52 »
Türkçe yama varmı?
Türkçe yama çalışmamız var. Ama çok hızlı gittiği söylenemez. Kaiserreich ana konusundan yamaya ait görüntüleri görebilirsin.
20
Acelemiz yok, gönderilen turların içe sinmesi önemli. Günde veyahut 2 günde 1 tur yapılması yeterli.

Tamda acelemiz yok demişken bayram tatili geliyor.
Cumadan çarşambaya kadar il dışında olacağım.
Bu arada malesef oyuna girme imkanım olamayacak.
Herkese iyi bayramlar...
Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 10