Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
en çok güldüğüm nokta türkiyenin krom satarak nazilerin yaptığı katliamlara doğrudan ortak olması sözü hahahahahhaha  ;D
2
Diğer Oyunlar / Ynt: Field of Glory II - (Byzantine Games)
« Son İleti Gönderen: Baris Bugün, 00:32:37 »
Evet kulüp oyunları açısından basit kaçabilir. Daha çok Panzer Korps gibi vakti olmayan için hızlıca oynanan ve hikayesi olmadığı içinde evvelki tur akılda kalmayan bir oyun diyebilirim. Yinede kulübe oyuncu katmak için Slitherine turnuvasına katılmak iyi olabilirdi.

Bana göre kulüpte daha ağırlığı olan oyunların ve tecrübeli oyuncuların olması her zaman iyi olur. Mesela RuS beta aşamasında thedoctorking ile oynadığım oyunlar keyifli geçmişti. Kendisi savaş tarihi meraklısı ve şu an GG War in The East'e başlamış. Senin hex oyunlarına ve II. DS dönemine ilgin olmadığını biliyorum ama Gary Grigsby oyunları öğrenmeye yatırım yapmak iyi olabilir. İleride GG War in the East 2 çıkacağı içinde bu derinlikte bir oyunun olması strateji üzerine sohbetin kalitesini arttırır.

Tek dezavantajı fazlaca vakit istemesi. Günlük turlarla oynanması zor. WitE'i pbem oynadığımda Sovyet oyuncusu ilk tur için 3-4 günlük süre istemişti.  krp*

3
Gördüğüm en iyi Türkiye odak yaması.
4
En yakını bu ama tam değil yukarıya bir duyuru yazdım. Yani elimde olan bir şey değil. Ne zaman olursa o zaman

Bu benim modum konuyu bugün açtım. Göz atabilirsin. http://paradoxfan.com/forum/index.php?topic=53752.0
5
Europa Universalis IV / Ynt: Oyunda neden liderlerin portresi yok
« Son İleti Gönderen: Agnostik Dün, 22:51:44 »
Eh, öyle işler için CK2 var.
6
Hitler , Mannerheime sallamış ama ihtiyacı olacak ona .  :P

umarım olmaz :)

yorumlar için teşekkürler
7
Hitler , Mannerheime sallamış ama ihtiyacı olacak ona .  :P
8
Gelmeli fakat napolyon94 ün dediği gibi bazı ülkelere göre daha düşük öncelikli olması gerek (bkz:İspanya,Çin) Savaşa katılmış tüm devletlere odak ağacı geldikten sonra ilk odak gelmesi gereken ülke Türkiye .
bu odak ağaçlarını yapmaları ne kadar sürerki umarım çok zamanlarını almaz. çünkü bunu modcular hatta türk modcular türkiye'ye odak ağıcı yapıyorlarsa geliştiricilerin 1 haftada yapması lazım...
9
Gelmeli fakat napolyon94 ün dediği gibi bazı ülkelere göre daha düşük öncelikli olması gerek (bkz:İspanya,Çin) Savaşa katılmış tüm devletlere odak ağacı geldikten sonra ilk odak gelmesi gereken ülke Türkiye .
10
Crusader Kings II / Ynt: CKII - Kısa Sorular ve Cevaplar
« Son İleti Gönderen: AdolfUstpMert Dün, 22:20:08 »
oyunu oynarken psikolojim bozuldu oyunda bir özellikle tanıştım cariye al seçeneğiyle bayaa bir insanı baştan çıkartıyor :B :B
bir de ilişkim 100 olan birisini idam ettim depresyona girdim (ciddiyim)
bu oyunun böle kötü yanlarıda var anlıcağınız.
Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10