Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
Victoria II - Modlar / Ynt: Victoria 2 - Türkçe Yama %70
« Son İleti Gönderen: FatihTr Bugün, 11:04:09 »
Şu %90 olduğunu iddaa eden arkadaşın yamaya baktım. O yamanın %90 olması imkansız. Oyunun yarısını içeren text.csv dosyasına neredeyse dokunmamış bile. İnsanların gözünü boyamak için sadece oynarken karşımıza çok çıkan yerleri çevirmeye çalışmış. Bu hafta 4000-8000 arası satır çeviricem en az Gazetelerin ve bir kaç dosyanın çevirileri bitsin ön sürüm çıkartıcam bu hafta. %85-90 olacaktır. Maksimum 3 haftaya %100 olacak.
2
Europa Universalis IV / Ynt: EUIV - İmparatorluğunuzu Yollayın!
« Son İleti Gönderen: Ügüt Bugün, 11:03:12 »
Ferrera o galiba öyleydi adı :D

Zaten oynamadığım devletleri oynamak istiyorum.Bu oyun ilk çıktığından beri oynuyorum.Yuanda çok şık duruyor.
3
Millenium Dawn: Modern Day / Ynt: Millenium Dawn Modunda oyundan atıyor.
« Son İleti Gönderen: kerem1249 Bugün, 10:43:45 »
Sorunun çözülmesine sevindik, keyifli oyunlar!
4
« Son İleti Gönderen: kerem1249 Bugün, 10:37:43 »
Çok iyi bir haber kaliteli bir Türkçe yama lazımdı bu oyuna.
5
Açıkcası Japonların Pasifikte daha fazla direnç göstermesini beklerdim. Çok fazla deniz savaşı yaşamadım. Adalara çıktığımda bomboştu. Çünkü YZ Çin üzerinden yayılmaya odaklı oynuyor. Ben hiç bir oyunumda Japonya'nın kendi kendine Avustralya'ya çıkmaya çalıştığını görmedim. Pasifik ile ilgili en küçük olay olunca fotoğrafını çektim.
6
« Son İleti Gönderen: FatihTr Bugün, 09:56:15 »
Aslında gizli gizli arada bakıyordum. O zaman buradan duyurayım yakında %100 gelecek.
7
Tarih / Ynt: Yüksek Lisans
« Son İleti Gönderen: jBEY Bugün, 07:47:10 »
Hocam bu tarih bölümünün akedemisyenlik dışında iş imkanı yok galiba, varmı ?
8
Bende takip ediyorum yazma şansım olmadı kusura bakmayın gerçekten güzel bir seri.Fakat ben daha Asya odaklı bekliyordum açıkçası yine var evet ama o Pasifik savaşını hissedemedim.
9
Mükemmel bir seri fakat az ilgi görüyor . :popcorn:
10
EU4 - Modlar / Ynt: [WIP]Historical Ottoman 1.22
« Son İleti Gönderen: ahmetcezayirli Bugün, 01:58:58 »
Osmanlıyı 1699'dan sonra güçsüzleştirebilecek bir mekanik tarzı bir şey eklersen güzel olur. Hem daha tarihsel olur hem de Osmanlıyı biraz dengelemiş olursun. Bunun üzerinde düşünmeni isterim.
Onun dışında bir event ekliyemeyi düşünüyorum 2.Mustafadan sonra -%5 Moral -%10 Moral -%15 Tax Modifier -%15 Manpower Recovery Speed -%15 Trade Power 1821 e kadar devam edecek bu ve ilerleyişini keseceğiz ama onun dışında da 1683 e kadar Çeşitli osmanlının aleyhine olan eventler eklenecek yani bir yandan arşa çıkartırken bir yandan da yerin dibine sokmayı düşünüyoruz :) eventlerle birlikte
Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10