Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
Eline sağlık güzel hikayeydi.
2
HOI4 - Modlar / Ynt: HOI 4 - Mod Sohbet Konusu
« Son İleti Gönderen: TürkHan Bugün, 08:16:25 »
Bu tür sorunlarınızı mod sohbet konusuna yazın. Boşuna açmadık bu konuyu.
3
Europa Universalis IV / Ynt: Özbekler
« Son İleti Gönderen: battle4royal Bugün, 02:13:29 »
Güneye yayıl. Kuzeyde er yada geç Rusya oluyor.
4
Europa Universalis IV / Özbekler
« Son İleti Gönderen: Muhibbi Bugün, 02:06:27 »
Özbekler ile ilgili taktik verecek var mı
5
HOI4 - Hikaye ve AAR / Ynt: Soğuk Savaş Türkiyesi
« Son İleti Gönderen: hamitkarakaya99 Bugün, 01:55:01 »
Takip + mod nedir?
cold war kardeşim
6
Crusader Kings II - Modlar / Ynt: [MOD] A Game of Thrones - v1.5 çıktı
« Son İleti Gönderen: fatih387 Bugün, 01:51:38 »
Oynayabiliyorum onda sıkıntı yok ama hikayeli oyunları oynayamıyorum. Ck da mesela bi elimde chrome çeviriyle oynuyorum ki eventleri anlayayım. Böyle de zor oluyor, çok sık durduruyorum mecbur. Okumadan seçince de eğlenemiyırum maalesef. Rol yapma oyunu olmaktan çıkıyor.
7
« Son İleti Gönderen: Meliheness4 Bugün, 00:27:40 »
Oyunun sürümü ile modun sürümü aynı mı ? ve orjinalse atölye den abone ol sıkıntısız oluyor.
8
« Son İleti Gönderen: atcnclk11 Dün, 23:45:02 »
Arkadaşlar merhaba herkese.Millenium dawn modunu yükledim ve sitede yazan bütün çözümleri denedim ancak sorunum çözülmedi.Oyuna giriyorum ülke seçiyorum ve tam oyun başlayacakken oyundan atıyor.Çözüm bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
9
Sadece bu değil oyunların %95'ı için İngilizce bilgisi gerekmez. Kelime bil yeter. Kelime bilmek ile dil bilmek farklıdır. Kelime bilgisi de sözlük kurcalayarak veya aratarak geliştirilebilir.
Bu da doğru düşününce.
10
Crusader Kings II - Modlar / Ynt: [MOD] A Game of Thrones - v1.5 çıktı
« Son İleti Gönderen: Hynkel Dün, 22:20:23 »
Bu modu oynayanlara sorum var. Hepiniz mi ingilizce biliyorsunuz yahu :D  Yoksa gelen event mi ne onlara okumadan rastgele tıklayıp hikayesiz mi oynuyorsunuz? Üstelik senaryoluymuş anladığım kadarıyla.

Hem diziyi izledim hem kitapları okudum, bunu da oynamak isterim ama ingilizcem yok. Siz nasıl oynuyorsunuz?

Sadece bu değil oyunların %95'ı için İngilizce bilgisi gerekmez. Kelime bil yeter. Kelime bilmek ile dil bilmek farklıdır. Kelime bilgisi de sözlük kurcalayarak veya aratarak geliştirilebilir.
Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10