Paradox Interactive Türkiye

Haberler:

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - FatihTr

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 43
1
Şu an upload ediyorum. 10-15 dk içinde gelir.

2
Hearts Of Iron IV / Ynt: 1.4.2 Çıktı
« : Bugün, 09:01:59 »
Deniz kısmında yenilik olarak şunu gördüm. Mesela artık yapay zeka güvenli olmayan yerlere gemilerini götürmeyecekmiş. Mesela Süveyş bölgesinde çok fazla İngiliz gemisi varsa o tarafa İtalyanlar gidip intihar etmeyecekler.

3
Güncellendi.

4
HOI4 - Rehberler / Ynt: Soru cevap rehberi
« : 22 Ağustos 2017, 14:23:28 »
Hocam Yunanistan için ilk önce Bulgaristan ve Yugoslavya'yı alırsan daha iyi olur. Çünkü Yunanistan dar alanda savunma yapıyor. Doğal olarak senin tüm askerlerin o dar alana giremiyorlar. Neredeyse eşit güçte oluyorsunuz. Yugoslavya, Bulgaristan, Romanya, Yunanistan bu dört devleti alırsanız zaten sanayi olarak çok büyük gelişme yaşarsınız. Petrol olayında ise sentetik petrol rafinerisi dikebilir ya da Irağı işgal edebilirsiniz. Romanya bu saydığım devletler arasında en güçlüsü.

5
Teşekkürler yardım için aslında mod şeklindeydi. Ben .rar içine mod dosyasını eklemeyi unutmuşum :)

6
Teşekkürler. Şuan yüzde vermem yanlış olur ama tahminen %30-40 civarıdır. Tonla dlc çıktığı için baya bir yüzdenin düştüğünü düşünüyorum. Bu hafta VC2, haftaya HOI4, ondan sonra bu yamaya güncelleme gelecek. Bu sırayla yamalar güncellenecek ve %100 oranına ulaştırılmaya çalışılacak.

7
Çıksa bile o kadar muhteşem olmalı ki insanlar 'Bu kadar zaman boşuna mı bekledik?' demesin. Ama ne olursa olsun bir efsane olarak kalacak. İlk oyununda önüme zıplayan değişik yaratıklar aklıma geldikçe hala tiksiniyorum.

8
Victoria II - Modlar / Ynt: Victoria 2 - Türkçe Yama %70
« : 21 Ağustos 2017, 13:30:26 »
O yamayı kullanmama gerek yok ondan daha fazlası şuan çevrildi zaten. Baya bir fazlası...

9
Victoria II - Modlar / Ynt: Victoria 2 - Türkçe Yama %70
« : 21 Ağustos 2017, 11:04:09 »
Şu %90 olduğunu iddaa eden arkadaşın yamaya baktım. O yamanın %90 olması imkansız. Oyunun yarısını içeren text.csv dosyasına neredeyse dokunmamış bile. İnsanların gözünü boyamak için sadece oynarken karşımıza çok çıkan yerleri çevirmeye çalışmış. Bu hafta 4000-8000 arası satır çeviricem en az Gazetelerin ve bir kaç dosyanın çevirileri bitsin ön sürüm çıkartıcam bu hafta. %85-90 olacaktır. Maksimum 3 haftaya %100 olacak.

10
Victoria II - Modlar / Ynt: Victoria 2 - Türkçe Yama %70
« : 21 Ağustos 2017, 09:56:15 »
Aslında gizli gizli arada bakıyordum. O zaman buradan duyurayım yakında %100 gelecek.

11
Bu hafta demedim haftaya dedim yanliş anladiniz herhalde. Bu hafta CK2 yamasi ile uğraştim.

12
Yeni Sürüm Çıktı!

Bu sürümde uzun zamandır dosyalara bakmadığımdan bir ton hata eksik satırlar varmış. Bunların %95'i düzeldi. Yeni çeviriler yapıldı. Yakında fotolarda yenilenecek.

13
Bugün çıkıyor. Yamaya uzun süre ara verdiğimden dosyalar çok fazla değişmiş ve birbirine karışmış tüm hataları düzeltmeye çalışıyorum. Saatlerimi alıyor ama değecek. Bu sürüm çok fazla hata düzeltmesi, eksik satırların eklenmesi ve yüzeysel bir çeviri içerecek. Sonraki sürümde hata kalmadığı için çeviriye yoğunlaşacağım.

14
Yama son sürüme uyumlu haftaya Cuma günü yeni sürüm çıkacak.

15
HOI4 ü daha çok sevdiğimden değil daha kolay fakat şu sıralar 2 yamaya da vaktim olmuyor. Yeni güncelleme bu cuma kesin gelecek. Bunun sözünü verebilirim. Bu oyunu çevirmeyi bırakmayacağım. Fakat HOI4 çevirmesi daha kolay ve yeni bir oyun olduğu için önceliğimde olacak. Her ay güncelleme gelecek bu yamaya.

16
Çok iyi olur hem forum olarak da yeni üyeler kazanabiliriz.

17
Bekliyoruz. Umarım uzun soluklu bir Campaing olur.

18
Hocam haklısınız ama hataları düzeltmeye çalışıyoruz. Elimde olsa hemen çıkartırım zaten. Daha kaliteli bir yama için biraz beklemelisiniz. Vaktim oldukça hataları düzeltip yeni çeviriler ekliyorum. Ama eğer isterseniz erken bir tarihte yayınlarım. Fakat yeterince kaliteli olmaz en azından benim gözümde.

19
Hocam haklısınız dün çıkaracaktım fakat yamada bazı hatalar var bunların tespit edilebilmesi için balamir adlı arkadaşa verdim dosyayı hataları düzeltip bu hafta içinde yayınlayacağım. Bu sürüm daha çok açılan pencerelerin Türkçeleştirilmesi üzerine olacak. Bundan sonraki sürümde bunu pekiştirecek ve 3. Sürümde eventlere yoğunlaşacağım.

20
Pazartesi Çıkacak.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 43