İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - FatihTr

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 45
1
Çevireceğim.

2
Yeni Sürüm Çıktı!

Bu sürümde pek fazla çeviri yok ama diğer çıkacak sürümde daha çok çeviri olacak.

3
Yarın Akşama doğru gelecek her ay bir veya iki sürüm çıkacak artık. HOI4 içinde aynısı geçerli olacak. Bu çıkacak sürüm ara sürüm gibi olacak. Asıl kapsamlı çeviri içerecek sürüm 2 hafta sonra çıkacak.

4
Çeviri olacak ama çok fazla değil. Aslında yeni sürümü çıkartacaktım fakat yeni DLC ile bir sıkıntısı yok şuan ki sürümün. Bende biraz daha çevirip bu cumartesi çıkartma kararı aldım.

5
Elimden geldikçe tüm oyunda en çok çıkan yerleri çevirmeye çalışıyorum 1 DLC üzerinden gitmiyorum. Yeni sürüme uyarlamaya çalışıyorum şuan. Hiç çeviri yapamadım neredeyse sınavlarım yüzünden. 1-2 güne uyumlu sürümü çıkartırım. 2 hafta sonra yeni sürüm daha çıkartıcam. Bu sürümde güzel çeviriler olacak.

6
Önümüzdeki 2 hafta sınavlarım var. Bitince yeni sürüm çıkartacağım.

7
Günlükler bildiğim kadarıyla editör arkadaşların işi. Eğer o hafta önemli bir işi çıkarsa bize bildirsin yardımcı olmaya çalışırız.

8
Yayınlamaya çalışıcam. Haftaya bugün yeni bir sürüm gelebilir.

9
Hocam yeni DLC çıkınca güzel bir sürüm yayınlamayı planlıyorum. HOI4 içinde yeni DLC den sonraki haftalarda yeni sürüm gelecek.

10
Virüs yok, kendin yanlış yere tıklamışsın mediaget gelmiş.

11
Hitler evinde Coca-Cola kullanıyordu zaten.

12
Destekleriniz için teşekkürler. Şuan hiçbir çevirime devam etmiyorum ama DLC çıkınca yeni sürüm çıkacak. Çeviriyi bırakmadım sadece okul yüzünden çeviremiyorum özellikle üniversite sınavından dolayı zaman kalmıyor. Yakın zamanda çevirmeye devam edeceğim. İyi Oyunlar.

13
Hocam bende istiyorum yama daha iyi olsun ama tek kişiyim. Okulum var ve bu sene Üniversite sınavına gireceğim. Yani bu yüzden pek fazla çeviri yapamıyorum. Tüm çevirilerimde artık yeni DLC çıkınca yeni sürüm çıkartacağım.

14
Hocam vaktim oldukça CK2 çeviriyorum sadece. Bakalım 1-2 haftaya yeni sürüm çıkacak.

15
HOI4 - Modlar / Ynt: [MOD] International Overhaul
« : 24 Eylül 2017, 09:47:48 »
ah bide kısa bir şekilde türkçe olarak nelerin değiştiğini yazsanız :( :(

-Yenilenmiş Otonomi Sistemi
-Fransa, İspanya ve Çin'e yeni odak ağaçları, bakanlar, generaller.
-Yeni İdeolojiler
-Yeni Politik Partiler
-Yeni Portreler ve Liderler
-İdeolojiler İçin Farklı Farklı Yeni Diplomatik Kurallar
Diğerleri ekstra yenilikler.

16
Güzel anlatmışsın fakat oyunda fazla veya eksik ürünleri başka ülkelerden kendi elimizle sattığımız veya aldığımız zaman enflasyon tavan yapıyor. O yüzden ticareti AI kontrolüne bırakmak en iyisi.

17
Gerçekten çok zor bir iş yönetiyorsun. Europa Universalis IV benim canımı okudu. Ki onu da bitiremedim zaten. Eventler hariç %90'larda bitirme kararı aldım bende. Umarım başladığın projeleri bitirebilirsin. Benim en büyük dezavantajım oyunun her ay ortalama 2 patch almasıydı, senin avantajın oyunların güncellenmiyor olması. :) 2-3 büyük oyunu çevirmek hiç kolay değildir. Sana bol bol sabır diliyorum. Başarılar. :)
Teşekkür ederim. Seni de tebrik etmek lazım EU4 gibi bir oyunu çevirmekte çok zor iş ayrıyeten güncel tutuyorsun. Zaten Paradox Oyunlarının hepsi çok fazla metin barındıran oyunlar olduğu için çevirmekte bir o kadar zor oluyor.

18
Ben de önceliğimi arayuz kısmına verdim. İlk önce orası tamamen Türkçe olsun sonrasında event kısmına yöneleceğim. Ama her devlette gelen eventlerin fotolarını atarsanız işim daha kolaylaşır ve daha hızlı ilerleme kaydederiz.


19
Hocam düzeltilmesini istediğin yerlerin fotolarını atsan daha iyi olur. Çünkü bir kelimeden bulamam zor oluyor. Ayrıca çeviri hatalarının çoğu önceden yardım eden arkadaşlardan oluyor, konuda isimi yazanlar dışında kişilerden bahsediyorum. Çünkü öyle bir çeviri hatası hayatta yapmam. Eventleride bir yandan çevirmek istiyorum sonuçta oyunun ana noktası eventler.


20
Yeni Sürüm Çıktı!

Öncelikle şunu belirteyim bu sürümde 4 gün içinde yapabildiğim her şeyi yaptım. 1000 civarı satır çevirdim. Bir çok çeviri hatasını düzelttim. Umarım daha iyi bir hale gelmiştir ve umarım beğenirsiniz.

Çevrilmesini istediğiniz eventlerin fotolarını konuya atarsınız çok iyi olur. O eventlere öncelik veririm.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 45