İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - FatihTr

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 47
1
Crusader Kings II / Ynt: Crusader King 2
« : 18 Mayıs 2018, 19:23:28 »
Hocam çeviriye döneceğim. Fakat 1.5 ay sonra üniversite sınavım var. HOI4 ü bitirmek CK2 çevirisinde ise büyük yol almak istiyorum. Yaz döneminde bunları gerçekleştirmek için çalışacağım. Sınavımdan sonra her ay her iki oyun yaması da en az 2 kere güncellenecek.

2
Hocam okulla ilgili bir ton iş var bu yüzden çevirmeye fırsat bulamıyorum. Bu hafta da olacak sanırsam bunlar. Ama bu ay içinde çıkarmaya çalışacağım.

3
Hem okul sınavları hem üniversite sınavı derken vakit bulamıyorum bu aralar ama maks 1-2 haftaya çıkartmaya çalışıcam.

4
Kardeşim kaç tane adam gelip yardım edeyim dedi hepsine cevap verdim buradan cevap vermiyorum özelden yazıyorum. Sadece son bir arkadaşa yazmamışım onu da görmedim. Fakat şöyle bir şey var ben yazıyorum dosya falanda veriyorum çevirsinler diye sonuç olarak %80 verdiğim dosya bana geri dönmüyor doğru düzgün yardım etmek isteyen olsa zaten canıma minnet. Neden yardımı geri çevireyim salak değilim ya.

5
https://www.virustotal.com/#/file/a6ffca388be0ae9d437ba52c664c48bba2331c377284c0c30c21318591bb5c48/detection

Buyurun virüs taramasının linki. Virüs falan yok görüldüğü üzere. Virüs programları çalışıyormuş ayağına yatmak için her şeyi virüs gösteriyor.

6
Yazdım. Forumdan alınmıştır yazmış zaten çalıntı olduğu açık.

7
Öncelikle attığın fotolardaki yerleri bu hafta çevirmeye çalışıp yeni sürüm yayınlayabilirim. Daha sonrasında eventler ile ilgili uğraşırız.

8
Ben yüklemedim. Çalıntı olma ihtimali yüksek Çünkü çevrilen ve çevrilmeyen yerler aynı gibi. Forumdan alınmış geliştirilmiş yazmış bir de. "Sünni" yi "Ehl-i Sünnet" olarak değiştirmiş bayağı gelişmiş yani. Onu geçtim sanki biz burada bostan korkuluğu olarak bulunuyoruz. İnsan gelir izin alır. Şimdi gidip atölyede sövsem haklıyım.

9
Çevrilmesini istediğiniz yerleri belirtirseniz o kısımlara öncelik verebilirim.

10
Hocam o sorun değil aslında ben de farkındayım. Ama oyunun sistemi farklı oyunda "King of France" diye yazıyor fakat çevirirken "King of" ayrı bir dosyada "France" ayrı bir dosyada bulunuyor. Doğal olarak "Kralı Fransa" oluyor.

11
Yeni sürüm çıktı!

Son gelen update ile uyumlu hale getirildi. Az miktarda çeviri yapıldı.

12
Yeni sürüm çıktı!

13
Onlar yamaya Türkçe karakter eklenmeden önce kalanlar büyük ihtimal. Bir sonraki guncellemede duzelecektir.

14
Maalesef bu sıralar çok zor. Üniversite sınavım olduğu için yazdan önce ilgilenmem imkansız gibi bir şey.

15
Resimleri ilk bos vaktinde yenileyecegim. Dosyada virüs yok. Taratıp linkini konuya ekleyeceğim.

16
Saydam olma sorunu düzeltildi. Bölük tasarımında bende sıkıntı yok. Hangi devletle oynuyorsunuz bir de ondan bakayım?

17
Tarih / Ynt: Türkiye Nüfusu
« : 18 Mart 2018, 11:08:48 »
Erkek çocuk olana kadar 7-8 tane çocuk yapan geri kafalı kesim olduğu sürece bu ülkede nüfus planlaması falan olmaz. İlk önce eğitim gerekli.

18
Yeni Sürüm Çıktı!

Bu sürümde Yeni Gelen odak ağaçlarının tümünün isimleri çevrildi. Yeni gelen kararlar, national spiritler ve daha fazlası çevrildi. Bir çok hata düzeltildi.

19
Bir örnek vereceğim çok rahatsız edici değil ama dediğim olursa daha uygun olabilir. Darbe girişim yerinde eğer ideoloji aynı ise Onlar zaten Faşist, bu yüzden darbe "lazım değil." tırnak içine aldığım yer "gerekli değil" olabilir.

Hata konusuna gelirsek

Bazı ülkelerin diplomasi kısmının altında DIPLOMACY_REDUCEAUTONOMY_ACTION_DESC yazıyor buna benzer olarak da gelen bazı haberlerde de benzeri şeyler olabiliyor.

Kolay gelsin hocam.  tbrk*

Yarın çıkartacağım. Hataları düzeltmeye çalışıyorum. Dediklerinizi uygulayacağım.

Gördüğünüz hataları bildirirseniz düzeltmem daha kolay olur.

20
Yeni sürümde Çin ve Japonya Focuslarının başlıkları çevrilmiş olacak. Ayrıca hatalar düzeltilecek.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 47