İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - ahmetkck

Sayfa: [1]
1
Europa Universalis IV / Versiyon Sıkıntısı
« : 28 Haziran 2015, 14:06:34 »
Geçenki indirimlerde 2 tane oyun aldım biri dlc li yükledim onları birinde versiyon herkez gibi 551a ile bilityor diğerinde 146a ile bi türlü bağlıyamıyorum.
Sıkıntısı nedir acep ?

2
Crusader Kings II - Modlar / House Customiser
« : 10 Mart 2015, 11:52:06 »
Beyler agot modunun son sürümünde house customiser diye bir trait eklemişler ruler designer kısmında bu özelliği alıp oyunda istediğim haneye katılabiliyorum hatta katılmak istediğim kişi ile aramdaki yaşa bakarak bana örneğin amcan mı yoksa uzaktan bir akraban mı diye seçenek dahi veriyor. Bu özelliği normal ck2 ye uydurabileceğimiz ufak bir mod yapabilecek olan var mı? Multide arkadaşlar ile oynarken çok büyük kolaylık olur bizim için.

3
Crusader Kings II / Open Beta
« : 15 Aralık 2014, 12:14:40 »
oyunun 2.2.1.3 açık betasına katılmak istiyorum ama benden kod istiyor kodu nereden temin edebilirim


Sorunu hallettim gereksiz konu artık silebilir misiniz ?

4
Crusader Kings II / Cumhuriyet Kurma
« : 29 Kasım 2014, 16:31:35 »
Ülkemizi, başkenti değiştirmeden cumhuriyet sistemine geçirmenin bir yolu var mı ?

5
Beyler cumartesi geceleri artık kim ne kadar durursa oyun yapmayalım mı?
Sürekli devam edecek bi oyundan bahsetmiyorum ama her cumartesi 0 dan başlayıp farklı tarihlerde farklı kişiler ile güzel olmaz mı?

6
Crusader Kings II / teknoloji
« : 24 Kasım 2014, 01:08:08 »
Başkentin haricindeki şehirlerimin teknolojilerini nasıl geliştirebilirim ?

7
Beyler aynı modemden hamachi ile bağlandığımda sıkıntısız bir şekilde oyuna bağlanırken farklı modemlerden denediğimizde olmuyor. Örnekle anlatmam gerekirse yanyana bir modemden bağlanıp hamachidende bir ağa katılıp oyun kurduğumda arkadaşım benim oyunum görüp bağlanırken farklı yerlerden hamachi ağına girip oyun kurduğumda oyunum görünmüyor. Modemlerde de bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum çünkü hem onun evinde hem de benim evimde sıkıntısız bağlanabildik.
Bir sıkıntıda şu oyunu ben kurduğumda görünüyor arkadaşım kurduğunda ise göremiyorum. Aynı olay daha öncedende başıma gelmişti bunu da şuna bağlıyorum bir fikrinizi almak isterim. Win8 kurucu ise sıkıntı çıkmıyor, win7 kurucu ise görünmüyor.

Sayfa: [1]