İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - kerem1249

Sayfa: [1] 2 3 4
1
Merhaba EU4 severler,

Bu konu altından oyunun ismi henüz bilinmeyen yeni DLC'si ve 1.23 geliştirmesi hakkında paylaşımlarda bulunabiliriz.

2
HOI4 - Mod Geliştirme Atölyesi / [WIP]Patriotizm
« : 04 Ağustos 2017, 10:32:25 »
Patriotizm modu, oyuna her ulusun vatanseverlik derecesini milli ruh olarak eklemeyi hedefliyor. Savaşçı milletler ve birlik içindeki halklar bu sistemde askere daha çok insan alabilecek, bazı ülkelerin milli birliği ve/veya saldırı/savunma değerleri de artacak.

RESİMLER[YAKINDA...]
(aç/kapa)

SÜRÜM NOTLARI V0.1[YAKINDA...]
(aç/kapa)

İNDİRME BAĞLANTILARI [YAKINDA...]
V0.1 - WIZARDFAN[YAKINDA...]

3
Merhabalar.
Bir event (olay) yapmak istiyorum ancak tarihi bir türlü ayarlayamıyorum. Sizden isteğim, bir eventi "4 Mayıs 1937"de yapmak için bana hangi kodun gerektiğini yazmanızdır.
Mümkünse uygulamalı bir şekilde verirseniz sevinirim.

4
Hearts Of Iron IV / En sevdiğiniz HOI4 modunu oylayın!
« : 11 Temmuz 2017, 14:15:22 »
Burada, en popüler HOI4 modları tercih edilebilir olacak. Oy verin ve Paradoxfan en çok hangi modu seviyormuş, görelim.

5
Paradox Oyunlarına geçtiğimiz günlerde %35 oranında bir zam gelmişti. Gelen tepkiler üzerine şirket CEO'su Friedrich II, bu zammı yeni hissedar holdingin talep ettiğini belirtti, zamları da geri alacaklarını bildirmişti.

Steam Yaz İndirimlerinin bitişiyle zam derhal geri alındı ve daha önce zamlı olarak oyunu satan alanlara iki DLC veya bir başka Paradox oyunu ücretsiz verilecek. Haber hakkında gelişmelerin tümünü OyunFest'de okuyabilirsiniz.

6

STOCKHOLM - 30 Haziran 2017 - Paradox Interactive, eleştirmenlerce övgüyle söz edilen Age of Wonders ve Overlord serilerinin yaratıcısı Triumph Studios'un satın aldığını memnuniyetle duyurur.

1997'de, bugün şirketle birlikte olan Lennart Sas ve Arno van Wingerden tarafından kurulan Triumph Stüdyoları, dünya çapında en üst düzey strateji oyun geliştiricilerinden biri olarak bilinir. Wonders-Serisi Çağı bugüne kadar bir milyon kopyadan fazla sattı.

Satın almayı takiben, mevcut ekip ve yönetim Triumph Stüdyolarında kalacak. Devam eden tüm projeler gelişmeye devam edecek ve Paradox Interactive tarafından yayınlanacaktır.

"Triumph Stüdyoları kendi kalbimizin geliştiricisidir. Onlar şevk içinde dünyanın önde gelen ve yıllar içinde büyük ve adanmış bir topluluk inşa ettiler, Kendi hardcore taraftarları arasında epeyce Paradox çalışanı sayılıyor. Paradox Interactive CEO'su Fredrik Wester, Lennart, Arno ve Triumph ekibine büyük bir inancımız var ve ana odak noktası şimdi sihrini yeni mülkiyet altında yaratmaya devam etmelerini sağlamaktır "dedi.

"Bizlere, daha önce başkaları tarafından satın alınmak için bir ilgi ile yaklaşıldı, ancak bu sadece bizim için bir ticari işlem değil. Bu, pazardaki en iyi dönüşlü strateji oyunlarından bazılarını geliştirmemiz için en iyi işi yapmamız için gereken istikrar ve sürekliliği sağlayarak sürdürülebilir bir şekilde büyümemize yardımcı olabilecek bir ortakla irtibat halindeyiz. Paradox, hem kültürel hem de oyun açısından akıllıca bir ortak. Anlıyorlar. Bu kadar basit, ve satın alımdan son derece heyecan duyuyoruz "dedi. Triumph Studios'un CEO'su ve kurucularından Lennart Sas.

7
Forum Duyuruları / JavaScriptlerin Çalışmaması Durumu
« : 03 Temmuz 2017, 14:02:35 »
Değerli forum sakinleri,

Forumumuzda WYSWYIG Mesaj Editörü ve bazı diğer JavaScriptler çalışmıyor. Teknik ekip bu sorunun farkında ve çözmek için uğraşıyor.
Geçici rahatsızlık için özür diliyoruz.

8
Paradox Interactive / Paradox Oyunları Zamları Geri Alınacak
« : 23 Haziran 2017, 11:38:46 »
CEO, Friedrich II, Paradoxplaza'da duyurdu.
Paradox oyunlarına gelen zamlar yaz indirimleri bittikten sonra geri alınacak, oyunu daha önce zamlı alanlara Steam ile görüşülüp paraları iade edilecek, Steam reddederse zamdan gelen kazanç hesaplanarak Paradox Interactive tarafından UNHCR (Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komutası)'na bağışlanacak.

Keyifle kalın!

9
1947 Sonrası / Ortadoğu'nun Geleceği
« : 31 Mayıs 2017, 18:08:17 »
"Gelecek" temalı bir derin strateji anketine daha hoşgeldiniz. Burada Ortadoğu olarak anılan bölgenin gelecekte nasıl bir hal alacağını tartışacağız. Ortadoğu haritası (en büyük):


Görüşlerinizi ankette seçebilir, ileti olarak da yazabilirsiniz. Ankette beş seçenek seçilebilir.

10
Diğer Oyunlar / TAŞINDI: Steel Divison:Normandy 44
« : 27 Mayıs 2017, 16:15:35 »
Bu konu Steel Division: Normandy 44 isimli bölüme taşınmıştır.
Steel Division gelişmelerini takip edebilirsiniz. Takip için;
http://paradoxfan.com/forum/index.php?topic=52420.0

11
Merhabalar,

Sizlerden gelen talep doğrultusunda HOI4 - Modlar bölümüne Kaiserreich adında bir bölüm açılıp açılmaması yönünde "referandum" düzenlemeye karar verdik.
Referandumda tercihinizi belirtebilirsiniz. Oylama 1 Haziran'da sona erecek ve çıkan karar hemen uygulanacak.

12
Herkese selam,
CK2 için son zamanlarda bazı DLC'ler çıktı. Bunlar Conclave, The Reaper's Due, Monks and Mystics ve Açıklanmamış Konsept (Bugün geliştirici günlüğü yayınlanacak). Ayrıca ücretsiz yamalarda da bazı iyileştirmeler oldu.

Bu DLC'leri ve ücretsiz düzenlemeleri  nasıl bulduğunuzu ankette oy vererek belirtebilirsiniz. Anket 12 gün açık kalacaktır.

13
HOI4'te fazla ülke yok, eğlenceli olarak oynanan ülke sayısı da bir hayli az -şimdilik- ancak yine de keyif alarak oynadığınız ülkeler vardır.
Bu ankette 14 gün süreyle en çok hangi ülkeyi oynadığınızı seçebilirsiniz.

Oy verdiğiniz ülkeyle toplam kaç saat oynadığınızı, günde kaç saat oynadığınızı gibi detayları da konu üzerinden yazıp diğer üyelerimizle tartışabilirsiniz.

14
Topluluğun nabzını yoklamak için her hafta buna benzer anketler oluşturmaya karar verdim. İlk anket, Paradoxfan üyelerinin EU4'de en çok hangi ülkeyi oynadığına yönelik olacak ve 14 gün süreyle oy verilebilir olacak.

Konuya cevap olarak seçtiğiniz ülkeyle toplam kaç saat/veya günde kaç saat oynadığınızı belirtmeniz konuyu zenginleştiriyor olacaktır.

15
1947 Sonrası / Avrupa Birliği'nin geleceği
« : 15 Mayıs 2017, 18:38:37 »
Beşinci Fransız Cumhuriyeti'nin 8. Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron bugün göreve başladı. Macron, AB'yi büyütmeyi ve korumayı hedefliyor.

Size göre AB'nin durumu gelecekte nasıl olacak, anketlerde tercihinizi yapabilirsiniz. Oy verdiğiniz seçeneği niye seçtiğinizi de tartışabilirsiniz.

16
Crusader Kings II / CK2 - Yeni DLC ve 2.8 Yamasından Bilgiler
« : 15 Mayıs 2017, 14:02:36 »
Bu konu altında CK2'nin açıklanmamış ek paketi ve çıkarılacak olan ücretsiz geliştirme yaması 2.8 hakkında bilgiler ve geliştirici günlükleri paylaşılacaktır.

17
Europa Universalis IV / EU4 - Third Rome
« : 12 Mayıs 2017, 14:30:06 »

Bugün, beklenenden erken olarak Europa Universalis IV'ün bir ülkeye odaklanan ilk ek paketi olan Third Rome (Üçüncü Roma) duyuruldu.
Rus devletlerine özel etkileşimler, yeni yönetim düzeyleri gibi birçok ayrıcalık bu eklentide. Ortodoks Patrikliği'de eskisinden daha kuvvetli bir makam olacak.

İçerik Listesi:
  • Çarlıklar ve Prenslikler: Rus devletleri artık bu kendine has yönetim düzeyleriyle idare edilecek. Çarlar, Rus eyaletlerinin tamamında tek bir savaş ile hak iddia edebilecek.
  • İkonografi: Ortodoks Azizlerinden birini seçerek ülkenizi kutsayın - beraberinde faydalı bonuslar alacaksınız.
  • Metropolitler: Gelişmiş vilayetleri Patrikliğin hükmüne teslim ederek Patriklik Otoritesini arttırabiliyorsunuz.
  • Streltsy Tümenleri: Bu Rus tümenleri yiğit askerlerden oluşmakta, üretildikleri taktirde ülkenizin istikrarını daha zor yükselteceksiniz.
  • Sibirya Ruslarındır: Rus devletleri Sibirya'da kolonileşirken yerliler asla başkaldırmayacak.
  • Kozmetik Paketler: Bu eklenti beraberinde üç birim paketi ve onlarca portre getiriyor.

YARARLI BAĞLANTILAR
Aziz İkonları ve Sibirya Kaşifi
Streltsy Tümenleri hakkında resim
Prenslik Hakkında Bilgi

GELIŞTİRİCİ GÜNLÜKLERİ
16/05/2017 - Rus Kabiliyetleri ve Yönetim Tipleri
Çarlık Yönetimi
Metropoliten ve İkonlar

18
E-sim , çevrimiçi bir politika oyunudur. Burada bir ülkenin vatandaşı olursunuz, isterseniz Milletvekili veya Cumhurbaşkanı olarak politik büroda görev alabilir, isterseniz de bir şirketin patronu yada bir askeri birliğin Başkomutan'ı olabilirsiniz.
Herşey sizin elinizde.
E-sim.org üzerinden sunucu listesine ulaşabilirsiniz.

Oyunda Türk toplumunun en iyi olduğu sunucu Suna idir. Burada oynamaya referanslı linkimden başlayabilirsiniz.
Referans üstünden kaydolursanız size şu faydaları olur:
Seviye 7'e ulaştığınızda ben 5, siz 2 Altın bonus alırsınız.
Siz her seviye atladığınızda aldığınız ödül altının %10'u kadarı da bana gelir.
Referansımla gelenlere oyunda para gibi konularda yardımcı olurum.

Suna sunucusu referanslı kayıt: https://suna.e-sim.org/lan.462203/

Keyifli oyunlar!

19
EU4 - Multiplayer / EU4 - Multiplayer Sohbet Başlığı
« : 05 Mayıs 2017, 13:24:28 »
Selamlar,
Kuracağınız Multiplayer oyunların ön organizasyonu hakkında bu başlık altından uzlaşabilirsiniz.

Başlık lütfen amacına uygun gitsin; Multiplayer EU4 Oyunu hakkındakiler dışında mesajlarınız kaldırılacaktır.

20

Sayfa: [1] 2 3 4