İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - kerem1249

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 112
1
Kaiserreich / Ynt: [MOD] Kaiserreich
« : Dün, 23:57:25 »
Yeni gelişim raporu yayınlandı. Sosyalist İtalya kuzeye alınırken İtalya daha dinamik şekilde bölünmüş durumda. 0.6 ile modda 5 adet İtalyan devleti olacak ve hepsinin odak ağacı olacak.
Modun büyük bir değişiklik alması pek iyi olmamış. Günlüğü çevirirsen daha iyi anlayabilmiş oluruz.

2
1919-1947 / Ynt: Heinz Guderian;REİS-İ TANK
« : Dün, 18:24:32 »
Sayın Generaloberts @Heinz Guderian o günler nasıldı? Savaşı Hitler'in hataları yüzünden kaybettiğiniz doğru mudur?

3
CK2 Hanedan, EU4 Devlet, VIC2 Ekonomi, HOI4 Savaş idaresi oyunlarıdır. Bu nedenle böyle bir güncelleme gelmesi gerçek dışı bir istek.

4
Turkiye ye niye odak agaci gelsin ki?
Turkiye savasta ne yapmis?
Turkiye o donem savasa ne etkisi olmus ki oyuna eklesinler?
Yapabilirdi. Odaklarla bunu sağlayabilirler. Tarihsel oyunda YZ Türkiye savaşa katılmaz, oyuncular Türkiye ile katılabilir.

5
Geçtiğimiz yamada Romanya, Macaristan ve Yugoslavya için non-aligned odakları yapılmıştı. Şimdi de Almanya için olmuş. İkinci olarak İtalya'yı bekliyorum.

Türkiye tarihinde non-aligned CHP çok büyük bir yer tutuyor. Bu sebeple non-aligned odakları Türkiye'ye muhakkak yapılacaktır.

6
Hearts of Iron III / Ynt: oyunu hızlandırmak
« : 17 Ekim 2017, 20:31:09 »
HOI4 hakkında ilgili bölüme yazabilirsiniz, burası HOI3 için. Konu kilit.

7
Osmanlı'nın zayıflaması iyi oldu ancak Osmanlı idealarında muharebe güçlendirici bir etken yok sanırım, bu açıdan dengesiz oldu. Bahriye-i Hûmayun ile gemi maliyeti azaltılacağına ordu & donanma traditionsu eklenebilirdi.

8
Bu oyuna para değilse bile "enerji" ve "devamlı kullanılan kaynaklar" kesin eklenmeli.
Tank hiç petrol harcamadan çalışıyor. Enerjiyle çalışmalı, örneğin "60 Tank günde 1 enerji harcar, 8 enerji 1 petrol ile üretilir" gibi bir mekanik olmalı.

9
Extended Timeline / Ynt: [ALTMOD] Modern Bayraklar
« : 14 Ekim 2017, 17:39:39 »
1.22 güncellenmiştir.

10
Kaiserreich / Ynt: [MOD] Kaiserreich
« : 14 Ekim 2017, 17:01:48 »
Şuanki sürüm yeterli arkadaşlar. 0.5.1'de pek farklılık yok.

11
Buradan devam edelim mod hakkındaki soruna.

12
Zaman çok yavaş geçiyor bu doğru.
Asker basma olayına gelirsek gerçekçi bir sistem getirdiler. Günümüzde Türkiye NATO'nun en kalabalık 2. Ordusu, ABD'de 1. Oyunda da durum böyle.

13
Arkadaşlar ben sizi anladım yalnız kredi kartı yok nasıl alacağımki telefonla olurmu acaba para sıkıntısıda var mecbur kalıyorum birde korsan oyun kullanmamın sebebi pc min iyi olmaması seneye yeni bilgisayar aldığımda zaten daha korsan oyun oynamam. ciddiyim sadece pc me güvenmiyorum ve kredi kartım yok. pc özelliklerim= 4gb ram i5 1.70 ghz ekran kartı amd radeon hd 8500m
şimdi ne beklersinki böyle bir sistemden keşke iyi pc im olsada orjinal oynasam...
Korsan oynamanın hoş olmayan bir davranış olduğunu idrak edebilmek, bunu anlamayanlara nazaran iyi bir başlangıç. Herkes kötü sistem yüzünden korsan oynuyor olsa keşke, 16 GB RAM'li PC'ye sahip korsancılar biliyorum.
Mobil ödeme ile de oyun alınabiliyor Steam'den, sadece fazladan 50 Kuruş mesaj ücreti ödeniyor.

14
HOI4 - Modlar / Ynt: [MOD]New Nations (0.1)
« : 13 Ekim 2017, 14:57:03 »
Mod için büyük bir web sitesi (tanıtım sayfası) kuruyorum.
V0.2 indirme linki o sitede olacak, ayrıca modun hikayesi de olacak. Site WordPress Blog yazılımında olacak.

15
Korsan oyun ahlaken paylaşımını yapan sitelerden bazıları tarafından bile tavsiye edilmeyen, Türkiye Cumhuriyeti 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nda da açıkça satılması, paylaşımı ve kullanımı yasaklanmış bir suçtur.

Kullanıcılar tespiti imkansız olduğundan ceza alamıyor, satan yerlerden de (İçişleri Bakanlığı ve İl&İlçe Belediyeleri bu konuda işlem yapmak istemiyor) çok azı tespit edilip kapattırılıyor ve satıcılar para&hapis cezaları alıyor.
Korsan kullanan herkes, bunu bırakmayı başaramıyorsa dahi şunu sürekli düşünerek bilinçli olmalıdır, "bu fiil tespit edilebiliyor olsa hapse girebilirdiniz". Yaptığınız bir mağazadan 60TL'lik (DLCleri de korsan oynuyorsanız 300TLlik) bir ürün çalmaya eşit, fiziksel olarak farkedilebiliyor olsaydınız sicilinize işlenirdi.

Korsan oyun hakkında sınırlı muhabbet topluluğumuzda serbesttir, ancak özendirici yazılar yazmak ve herkese açık forum alanlarından korsan linki paylaşmak yasaktır. Mesajlarımızda buna göre dikkat edelim.

16
İttifaktan atma modülünü çok beğendim. Ama DLC'lilere harita vermek tam bir saçmalık!

17
HOI4 - Modlar / Ynt: [MOD]New Nations (0.1)
« : 12 Ekim 2017, 22:40:44 »
BİK 'e amerika'nın göllere olan tüm kıyılarını verirsen daha iyi olur.hem de yeni ingiltere ile komşu olurlar.yeni ingiltere tarafsız veya faşist olmalı.demokratik olunca biliyorsun hemen alliese katılıyor
Bir milli ruh ekleyerek 1943'ten önce ittifaklara katılmasını engelleyebilirim.

SS'deki Mod "WW Map+"

18
peki ilerde yaparlarmı?
5 Yıl içinde yapılacağı kesin olmamakla birlikte duyurulmuştu. Türkiye'nin 100. Yılı, duyurudan itibarenki 6. Yıl olacak, belki bu tarihe dayalı simgesel bir çalışma yürütülür.
Ancak 1 sene içinde geleceğini düşünüyorum.

19
Hearts Of Iron IV / Ynt: İttifak İsimleri
« : 12 Ekim 2017, 17:36:57 »
İtalya için "Kutsal Roma İmparatorluğu",  Türkiye için "Balkan Antantı veya Sadabat Paktı", İran için "Yükselen Fars Mihveri" olabilir.

20
1.5 Mısırgevreği Yaması ile gelecek Eklentide Türkiye'ye yönelik bir çalışma bulunmayacak.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 112