İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Faramir

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
Kaiserreich / Ynt: [Mod] Kaiserreich
« : 16 Temmuz 2017, 02:19:20 »
Ancak gerçekte öyle olsa Fransa'nın işi çok daha kolay olurdu malum Rusya çok zarar görmüştü ayrıca bence yinede ne olacağı bilinemez.Mesela Fransa'nın Almanlarınki gibi generalleri olacak mıydı?Korkak olarak tabir edilen adamlardan bahsediyoruz.

Fransız ordusunun korkak olduğunu düşünmüyorum tarihteki bir yada iki olaya bakılarak bir orduya korkak demek doğru değil bence...

2
The Great War / Ynt: [MOD] The Great War (Büyük Savaş)
« : 15 Temmuz 2017, 00:15:11 »
Saçmalıklar var gerçekten mod da.

3
Biraz daha oyun zorlaşsa güzel olabilir arkadaşların dediğine katılmakla birlikte ileri ki sürümlerle düzelebilecek şeyler diye düşünüyorum ve biraz daha realist bir modun daha iyi olacağı görüşündeyim.

4
Kaiserreich / Ynt: [Mod] Kaiserreich
« : 05 Temmuz 2017, 15:08:34 »
Bu sitede güncelleme geldikçe modlar ve indirme linkleri de güncelleniyor buradan bakın aradığınız sürümlere sıcak oyun sahibi gelene kadar ben şu an arayıpta bulamadığım hiç bir mod olmadı.

Site Linki;http://hearts-of-iron-4.smods.ru/

5
Turan'a Giden Yol[1910-1918]
IV.Bölüm Balkan Macerasının Sonu

(aç/kapa)

6
Hearts Of Iron IV / Ynt: Fransa nedir ve nasıl oynanır?
« : 01 Temmuz 2017, 16:32:23 »
Kolay kolay ilerleyemezsin sen dediğin gibi durdurabilirsen ona bile şükret bence :D Fransa'nın başlangıçta askeri fabrikası 4 sanırım bunu geliştirene kadar zaten savaş tırmanıyor yani işin zor tahkimat yaparsan fabrika yapamazsın fabrika yaparsan tahkimat ben oynadım yenilmedim ama kazanmadım da açıkçası.

7
HOI4 - Hikaye ve AAR / Ynt: Milliyerçi Türkiye
« : 28 Haziran 2017, 00:41:21 »
Nasıl eklemeler yapmalıyım hocam ?

Dediğim gibi olayları çok hızlı geçme bir anda Atatürk döneminden Milliyetçi Türkiye dönemine geldin mesela bunu çok hızlı yaptın bir anda savaş çıktı yıl 1939'lara geldi gibi bunun yerine her bölümü bir yıl şeklinde sunsaydın daha iyi olabilirdi savaş yılları hariç onda cephelere filan odaklanırsan daha iyi olur fikrimce.

8
HOI4 - Hikaye ve AAR / Ynt: Milliyerçi Türkiye
« : 27 Haziran 2017, 23:50:24 »
Olaylar çok hızlı ve eksik.

9
Oyun çok iyi gidiyor bölümler hazır yazı olarak forum butonları düzelir düzelmez ekleyeceğim merak etmeyin yarıda kalmayacak Hatta en son durumumdan bir fotoğraf atayım.

Bu yukarıdaki durum 1916 Buraya gelene kadar ama çok heyecanlı şeyler oldu Libya tamamen işgal altındaydı hatta Enver Paşa grubunun tüm ordusu yok oldu Tripoli de Mahmud Şevket Paşa Ordusu ise Süveyş Kanalını arkadan çevirerek bize Msırı yolunu açtı ancak böyle gelebildim bu kadar.


Bu Resimde Müttefikimiz Almanya Rusya Cephesi kapanmasına rağmen ne yazık ki hala yerlerinde sayıyorlar benden en az 10 kat daha fazla üstün bir orduları var ona rağmen Fransa'ya giremiyor hala...

10
1.4 hocam. ayrıca orijinal kullanıyorum.

Bir bilgim yok ben hala 1.3.3 sürümün kullanıyorum yeni versiyonu da indirmedim o yüzden.

12
Hocam yeni bolum gelmiyor mu yav?


Gelecek hazır ama forum butonları bozuk onun tamirini bekliyorum.

Edit;Birde sağ elimin parmakları kırıldı bir kaza sonucu alışana kadar sol ele biraz zaman geçebilir.

13
Hocam son sürümmü oyun ? yani 1.4 sürümümü ? Öyle ise bende 1915 yılında oyun donuyor. Sizde bu durum varmı

Son sürüm değil hotfix çıkana kadar bekliyorum.

15
Almanyada ki Juntaya hmm iyi soru ve iyi bir fikrim var Claus von Stauffenberg'i öneriyorum :D

16
Türkçe yoksa beklemeye değmez pek.

Ne alakası var Türkçe çeviri en kolayı önemli olan o oyunu modlaya bilmek.

17
iste bi mod yapiliyorsa hersey tam olsun istiyor insan

Haklısın anlıyorum ama Translatten çevirilince emin ol tam olmayacağı gibi zevkide kaçar oyunun dediğim gibi sen paylaş gerekirse bir ekip kurulur ve çevrilir mod bittiyse tabi paylaş ekleyeceğin bir şey kalmadıysa. :) Tabi ki karar senin ben fikrimi söyledim ne yapmak istediğin sana kalmış kolay gelsin.

18
ya encok ceviri isteyen eventler gerisi az satir ulkeler, Birimler falan. eventler kalsin oyun ici yerler turkce kalsin ozaman napalim

Sen bilirsin ama bence mod bittiyse onla da uğraşma direk çıkart bitsin gitsin ben eminim ki modun tutarsa biri gönüllü olarak çevirir zaten.

19

ozaman dosyalari paylasalim cevirin arkadaslar okdar satiri tek basima nasil çeviriyim  yardim eden yokki herkes ciksin diyor ama kimse mesaj atip dostum bir dosya alabilirm demiyor yardim eden yok

Türkçe olmasın o zaman mod İngilizce çıkar ileride biri çevirmek isterse çevirir zaten.

20
Ford ne zamandan beri Fransız  :popcorn:

Değilmiş pardon :)

Balkan birliğini yok et. Alabilirsen Romanya'yı da al.

Balkan Birliği savaş bittikten bir kaç gün sonra bana tekrar savaş açtı ve Sırbistan dışında bu sefer hepsini aldım Romanyayı alacak zamanım olmadı ne yazık ki Dünya Savaşı çıktı bende katılmış bulundum ama hata ettim sanırım İngilizler dehşet güçlü.


Edit İngilizler cidden öttürüyor sizce ne yapmam lazım savunmada mı kalmalıyım Rusları Kafkaslarda çok güzel yeniyorum hiç bir sıkıntı çıkmıyor ama İngiliz ve Fransızlar beni çok zorluyor.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10