İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - FatihTr

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 42
1
Son gelen yama ile uçaklarla ve missile launcher ile bir şehri bombaladığımızda artık savaş açılmayacakmış. Anladığım kadarıyla daeş ile savaşırken daha etkili olabileceğiz. Sanırım bir diğer çok önemli bir düzeltme ise mesela Türkiye ile Suriye'yi aldığınızda Asker sayınız yavaş yavaş sıfırlanıyordu. Onu düzeltmişler.

http://www.power-and-revolution.com/maj.php

Buradan tam metne bakabilirsiniz.

2
Hocam bir yüzde söylersem yalan olur. Analiz yapmadan bir şey diyemem. Fakat bu ayın sonuna gelecek yama ile güzel bir hal alacak yama.

3
Linklerin hepsi çalışıyor. Sen becerememişsin. Özelden attım.

5
Hocam steamden indirip attım yanlış olma ihtimali yok. Uyumluluk olayında eski .mod dosyası içinde onuda not defteri ile açıp sürüme göre ayarlayın.

6
Hocam özelden bilgilendiricem.

7
Evet. Çoğunluk olarak event dosyaları ile ilgilendim. Bu sürümde daha çok eventlerin başlıkları ve seçeneklerini çevirdim. Karşımıza çok çıkan haber tarzı eventlerin metinlerini de çevirmeye çalıştım. Bir sonraki sürüm sadece metin odaklı olacak ve yamayı daha güzel bir hale getirecek.

8
Yeni Sürüm Yayınlandı! İyi Oyunlar!

Gördüğünüz hataları bildirerek bana yardımcı olabilirsiniz.

9
HOI4 - Modlar / Ynt: [MOD] Dengelenmiş Ülkeler V0.8
« : 17 Temmuz 2017, 10:50:51 »
Hocam umarım güzel bir yama olur. Benim önerim ve herkesin de isteği bence oyunun gerçeğe yaklaşması. Çoğu Türk mod yapımcısı Türkiye'yi modlarda çok güçlendiriyor. Yani oyunu oynadığımızda Almanya'da olsak Türkiye'de olsak o savaşın zorluğunun tadını alalım. Bunun için bolca event, Gerçeğe yakın bir şekilde kaynakları haritaya paylaştırman ve Odak ağaçlarında yenilikler gerekiyor.

10
Güncellendi.

11
Linklerde sıkıntı yok şuan. Yarın öğlen yeni sürüm gelecek. Yamanın bitmesi zor. Ben ne kadar çevirsemde tek başıma olduğum için gücüm sınırlı. Yani ben bayağı bir şey çeviriyorum. Birden yeni bir DLC ile %5-10 civarı yama geriliyor. Aslında 4 kişilik falan bir ekip olsa yamayı tamamlarız ve dlc çıktıkça kolayca çevirir güncelleriz. Fakat bu sadece bir hayal galiba. Şu an yapabileceğimin en iyisi yapmaya çalışıyorum.

12
Biraz çevirdim onları bu sürüme tamamı bitmez. Göründüğünden daha karışık o bölümler. Çok fazla kod var. Bir sonraki sürümde tamamına yakını biter ancak.

13
Önemli değil hocam. Umarım istediğin üniye gidebilirsin.

14
Desteğiniz için teşekkürler.

15
Teşekkürler iyi oyunlar.

16
Bu hafta HOI4 ü çıkarıcam. Ondan 2 hafta sonrada bu yamaya yeni sürüm gelecek.

17
Yeni Dlc ile gelen Eventleri çeviriyorum şuan. Fakat metinlerden önce Olayın başlığı ve seçenekleri Türkçe yapıyorum. Normal eventlere gelecek olursak onların metinlerini çevireceğim. Yani bu yama event odaklı olacak.

18
Bu hafta sonu. Ayrıca çevrilmesini istediğiniz yerleri söyleyebilirsiniz. Onlara öncelik veririm.

19
Hearts Of Iron IV / Ynt: modlu oyundan atma sorunu
« : 05 Temmuz 2017, 21:24:15 »
Bence oyunun son sürümü ile uyumlu modları deneyin veya modların güncellemesini bekleyebilirsiniz. Çünkü bayağı bir çözüm ürettik fakat bir çare bulamadık bu konuya.

20
Hearts Of Iron IV / Ynt: modlu oyundan atma sorunu
« : 05 Temmuz 2017, 19:55:38 »
Bilgisayara format attığına göre büyük ihtimal net.framework ve DirectX ler kurulu olmayabilir bunları kurup dene birde.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 42