Gönderen Konu: Crusader Kings II Game Of Thrones Modu 0.1.1 ÇIKTI  (Okunma sayısı 27308 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı assasin987

• Müsellem
  • *
  • Smaug!!!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Crusader Kings II Game Of Thrones Modu 0.1.1 ÇIKTI
« Yanıtla #140 : 20 Kasım 2012, 18:05:45 »
Arkadaşlar ben size bir sorunumu daha anlatmak istiyorum daha önce oyunu yükleyememiştim. Sonra yüklemiştim ve çok da güzel oynadım ama bir sorunum daha var. Arkadaşlar ben bilgisayarıma yaklaşık 2 ay önce format atmak zorunda kaldım. Daha sonra canım Crusader Kings 2 oynamak istedi ama sadece normal değil Game Of Thrones Modu ile. Sonra benim zamanında USB'ye attığım Crusader Kings 2 dosyasını C'ye attım. Normal olarak oynanıyor hem de çok güzel. Ama ne kadar denediysem yamalar olmuyor. Bakın durumu şöyle daha rahat anlatayım. Hangi patch olursa olsun ister 6b ister 7b setup dosyasına tıkladığımda, resimde de gördüğünüz gibi bir hata alıyorum. Benim bunu çözmemin yolu sanırım yok. Çok uzun zaman aradım ama bulamadım. Her indirdiğim 7b patch'nin winrar'ından setup dosyası çıkıyor ve böylece yine başım eğik bir şekilde kalıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Bir de bu sorunun çözümünü bulamassam acaba yeniden yüklemek işi çözer mi?

Çevrimdışı assasin987

• Müsellem
  • *
  • Smaug!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #141 : 20 Kasım 2012, 18:57:36 »
Arkadaşlar oyunu tekrar yükledim ve 7b patch'ini yaptım. A Game Of Thrones'un 0.3.2 yamasını yükledim. Sonra oyuna launcherden girdim. Bu hatayı aldım:

Daha sonra ck2'den girdim. Önce Game Of Thrones'un resimleri geldi sonra harita böyle oldu ama aşağıda yazıyor.

Arkadaşlar adam akıllı şunun nasıl yüklendiğini bir anlatın yaa.

Şimdi elimde bilgisayara yüklü bir CK2 var. 6b ve 7b patch var. A Game Of Threnes 0.3.0 ve 0.3.2 var daha nasıl yapacağım ve ne gerekli bir anlatın lütfen...
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2012, 19:36:49 Gönderen: assasin987 »

Çevrimdışı CrypeNeuron

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • CKII-EUIV-VIC2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #142 : 19 Mart 2013, 05:09:46 »
Bana sorarsan oyunu da patchleri de sil. Sonrasında ise yeniden kur Update 1 ve 2'yi kur sonra 1.9.1 sürümüne yükselt. Son AGoT sürümünü yükle