Gönderen Konu: CK II-Mod Arşivi  (Okunma sayısı 5459 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Padişah

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Kılıç Kınından Çıkmadıkca, İt Sürüsü Dağılmaz!
    • Profili Görüntüle
CK II-Mod Arşivi
« : 16 Şubat 2012, 15:13:27 »
Yeni yapılan modları buraya ekleyeceğim.

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Paradox Interactive Türkiye Forumları
Ynt: CK II-Mod Arşivi
« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2012, 19:14:29 »
Paradoxplaza'daki mod forumunu görebiliyorsan içeriği Türkçeleştirerek konularını açabilirsin.
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı fatih pasha

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 23 Şubat 2012, 15:14:16 »
Müslüman ve paganlarla oynamak için mod yapılmış. Denemedim, denemeyi de düşünmüyorum ama isteyenler buyursun:

http://forum.paradoxplaza.com/forum/showthread.php?588762-PMM-Pagans-Muslims-and-Mercs-Mod-Playable-Pagans-and-Muslims-amp-Additional-Mercs

"Dostlarım! İlerlersem beni takip edin! Geriye dönersem beni öldürün! Ölürsem intikamımı alın!" - Henri de la Rochejaquelein
Norðhymbriscra Ealdgesege
U-38'in Harp Ceridesi

Çevrimdışı Emperor

• Sekban
  • *
  • The Mad Baron
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Şubat 2012, 15:19:41 »
Alıntı
-Game takes a little bit to make its way through the thousands of characters who need to be converted, so some instances of rebellions and civil war may break out as some vassals convert before their leige does.

Bu modu gördüm ama sırf yukardaki sebepten oynamadım. Fikir iyi ama bunu düzeltebilirse oynayabilirim.
Heyder Baba, göyler bütün dumandı,
Günlerimiz birbirinden yamandı,
Birbirizden ayrılmayın, amandı,
Yakşılığı elimizden alıblar,
Yakşı bizi yaman güne salıblar!

Çevrimdışı fatih pasha

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 23 Şubat 2012, 15:45:50 »
Bu modu gördüm ama sırf yukardaki sebepten oynamadım. Fikir iyi ama bunu düzeltebilirse oynayabilirim.

Ben şahsen bu konuda "official" bir ekleme yapılmasını bekliyorum. Hardcoded olan bir çok şey var ve bunları modcular düzeltemiyorlar. Yama ile falan da olacak bir şey değil. Expansion yaparlar gibime geliyor.

Müslümanların kendilerine has daha merkezi olan feodal sistemi, Türkler'in ikta sistemi, müslüman olmasa da Bizans'a kesinlikle yapılması gereken thema sistemi falan baya overhaul istiyor.
"Dostlarım! İlerlersem beni takip edin! Geriye dönersem beni öldürün! Ölürsem intikamımı alın!" - Henri de la Rochejaquelein
Norðhymbriscra Ealdgesege
U-38'in Harp Ceridesi

Çevrimdışı Muhammed77

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 26 Şubat 2012, 21:50:55 »
indirilmiyo ?
Ne gösteriş yaparız görmemişler gibi... Ne de övünürüz sonradan görmeler gibi... Biz sadece "ŞÜKREDERİZ" gerektiği gibi.."'

Çevrimdışı Bersun

• Paşa
  • *
  • Paralel Yetkili Abiniz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 26 Şubat 2012, 22:35:43 »
Orijinal oyun keyini tanıtman gerekir.

Çevrimdışı w.WallacE61w

• Azab
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 02 Mart 2012, 13:34:41 »
http://www.si-games.com/forums/showthread.php?p=779111 tbrk* Güzel mod ekleyeyim dedim :):sultan: Müslümanlarla oynama açık, eğer çok gelişirsen impartorluğa geçiş hakkı var bu modda, İmparator olunca kralları vassal isteği gönderebiliyosun.. Halifelikler imparatorluk niteliğinde başlıyolar oyuna:)) Süper mod bence..

Edit:  www.strategyinformer.com/pc/crusaderkingsii/mod/42624.html  Buda başka bir mod daha denemedim açıkçası ama boyutu büyük, güzel olsa gerek :D
« Son Düzenleme: 06 Mart 2012, 21:00:43 Gönderen: w.WallacE61w »

Çevrimdışı Muhammed77

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 13 Mart 2012, 19:03:08 »
http://www.si-games.com/forums/showthread.php?p=779111 tbrk* Güzel mod ekleyeyim dedim :):sultan: Müslümanlarla oynama açık, eğer çok gelişirsen impartorluğa geçiş hakkı var bu modda, İmparator olunca kralları vassal isteği gönderebiliyosun.. Halifelikler imparatorluk niteliğinde başlıyolar oyuna:)) Süper mod bence..

Edit:  www.strategyinformer.com/pc/crusaderkingsii/mod/42624.html  Buda başka bir mod daha denemedim açıkçası ama boyutu büyük, güzel olsa gerek :D

inimyo :S
Ne gösteriş yaparız görmemişler gibi... Ne de övünürüz sonradan görmeler gibi... Biz sadece "ŞÜKREDERİZ" gerektiği gibi.."'

Çevrimdışı Dreadlord

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 13 Mart 2012, 21:42:27 »

inimyo :S

Bu sanırım CKII Plus modu ortk bir önceki sayfada konusu var birde orayı dene istersen

Çevrimdışı MadKing

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 29 Aralık 2012, 18:25:20 »
yeni modlar çıkmıştır üyeliği oalnlardan indirip upload etseler süper olur  tbrk*
Sinema Öğrencisi

Çevrimdışı Arpad

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 29 Aralık 2012, 18:50:20 »
Aslında konunun tamamen silinip arşiv niteliğinde yeni bir konunun açılması daha doğru olur , 1. mesajı atan kişinin konuyu güncellemeyeceğini biliyoruz.