Gönderen Konu: Yardım (Keşif)  (Okunma sayısı 1827 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yinyag

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
Yardım (Keşif)
« : 07 Temmuz 2010, 13:11:04 »
Bir yeri keşfetmek için komutanın keşif özelliği olması lazım o keşif özelliğini getirebilmek için bir kısıyol var mı? Yardımlarınızı bekliyorum.
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2010, 13:22:29 Gönderen: Ömer »
---Mustafa Kemal ATATÜRK---
--Ernesto Che Guevera--

Çevrimdışı Ahilex

• Kısıtlı Üye
  • *
  • Brawlers, Bawlers & Bastards
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yardım (Keşif)
« Yanıtla #1 : 07 Temmuz 2010, 14:32:36 »
  Benim bildiğim land teknolojisinin belli bir seviyeye yükseltmen gerek.Onuda 15.yy'da yapmayı deniyorsan olmaz. xxx Revolutions senaryosunda oynarsan keşif gerçekleştirebilirsin.
  Oyunun eski takipçisiydim.O zamanlar Rusya ile doğuya keşif düzenlemiştim.Zaten Rusya'nın o zamanlar askerleri bir altından üretiliyordu.Doğu tarafına ilerledikçe ilerledim.Çin ile filan sınır komşusu olduk.Osmanlı'nın üstüne gidip onu Anadolu'ya kapattım.Tüm Avrupa Rusya hastası olmuştu. crwn*
don't be another brick in the wall

Çevrimdışı yinyag

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Temmuz 2010, 14:49:51 »
Ben land teknolojisini arttıramam çünkü; ben azteklerim teknolejinin biteceği zaman 2500 bir küsür bu yüzden sordum daha kısası var mı diye bende biliyorum 15 . yy sonra olacağını ama azteklerle 15 değil 50 . yy ancak keşif ederim  ;D
--Ernesto Che Guevera--

Çevrimdışı unonimus

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Kinoshita Hideyoshi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Temmuz 2010, 18:53:57 »
  Benim bildiğim land teknolojisinin belli bir seviyeye yükseltmen gerek.Onuda 15.yy'da yapmayı deniyorsan olmaz. xxx Revolutions senaryosunda oynarsan keşif gerçekleştirebilirsin.
  Oyunun eski takipçisiydim.O zamanlar Rusya ile doğuya keşif düzenlemiştim.Zaten Rusya'nın o zamanlar askerleri bir altından üretiliyordu.Doğu tarafına ilerledikçe ilerledim.Çin ile filan sınır komşusu olduk.Osmanlı'nın üstüne gidip onu Anadolu'ya kapattım.Tüm Avrupa Rusya hastası olmuştu. crwn*
Ya komutanda "conquistador" özelliği olacak ya da land tech 31 icat olacak ( normal zamanı 1704 )

Çevrimdışı Ahilex

• Kısıtlı Üye
  • *
  • Brawlers, Bawlers & Bastards
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Temmuz 2010, 14:32:29 »
 Hile ile yapmak istiyorsanız şunu deneyin:
"Pocahontas" yazıp bir ticaret merkezine kervan gönderin.Tüm ticaret merkezlerini gerçek zamanda 1gün boyunca ticaretçi gönderin.Sonra hepsinin geliri size gelecek.Bir kaç tane "montezuma" hilesi yazın.Ve tüm teknolojini land'e yatır.Haftada bin- iki bin altın teknolojiye gidince yakın bir zamanda land 31 level olur.Yada bir gün boyunca "gustavus" yazıp dur :-\
don't be another brick in the wall

Çevrimdışı yinyag

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 12 Temmuz 2010, 22:02:06 »
Oyunda hile yaptım mı hiç sarmıyo ilk oyunumda hile yapmıştım Granada ile bütün avrupayı almıştım öyle hiç sarmıyo :D
--Ernesto Che Guevera--