Gönderen Konu: CK yama  (Okunma sayısı 1180 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı F4R3R

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
CK yama
« : 26 Ağustos 2010, 17:14:32 »
Arkadaslar ben bu oyunun 1.05 patch ini yukledim fakat bundan sonraki patchleri bulamadim. Bana ozel mesajdan gonderebilir misiniz?
Cüretli olmak çekingen olmaktan çok iyidir. Çünkü yazgı kendi üzerinde egemenlik kurmaya kararlı insanlardan yanadır.

Çevrimdışı spyboy

• Sekban
  • *
  • In Soviet Russia, pants jizz in you!
    • Profili Görüntüle
Ynt: CK yama
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2010, 17:16:27 »
Bundan sonra Deus Vult'u yükleyeceksin, ondan sonra 2.1b yamasını yükleyeceksin.
1.(ma)ru de (da)me na (o)ssan: good-for-nothing old man                       6.(ma)ttaku (da)ijobu ja nai (o)kyaku: customer who's really not all right
2.(ma)jide (da)ssai (o)yaji: the really uncool old man                              7.(ma)tomo ni (da)karetakunai (o)toko: men no one wants to date
3.(ma)ssa ni (da)rusou na (o)yaji: really uncool-looking old                      8.(ma)ji de (da)kaetai (o)toko: man one seriously wants to date
4.(ma)ttaku (da)rakushite (o)ssan: really depraved old man                     9.(ma)ttaku (da)masenai (o)toboke: fool who unconvincingly feigns ignorance
5.(ma)zui (da)shi to (o)age: horrid bean curd                                        10.(ma)ssugu ikite no (da)inashi na jinsei na (o)jisan: old man who lives as he wants, but accomplishes nothing

Çevrimdışı F4R3R

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2010, 18:20:21 »
Evet onlari yukleyecegim ama bulamadim iste dosyalari. Bir el atsaniz diyorum.
Cüretli olmak çekingen olmaktan çok iyidir. Çünkü yazgı kendi üzerinde egemenlik kurmaya kararlı insanlardan yanadır.

Çevrimdışı Amiral

• Sekban
  • *
  • Uncle Junior
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Ağustos 2010, 19:33:17 »
You heard about the Chinese Godfather? He made them an offer they couldn't understand.
-Uncle Junior

Çevrimdışı F4R3R

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 26 Ağustos 2010, 20:19:27 »
http://www.paradoxfan.com/forum/index.php?topic=6101.0

Bu yama konusu.
Ben zaten konuya bakmıştım ama patchleri yükleyince oyun bozuluyor oyuna giremeden atıyor. Sırayla yüklemek lazım. Bende 1.05 var hamen 2.1 e atlayamıyorum. Birde bazı arkadaşlar sağolsunlar göndermişler ama patchle birlikte oyunda var linkte. Bende zaten oyun var. Bana sadece expansion patch lazım.