Gönderen Konu: Mount & Blade Warband Bilmediklerimiz  (Okunma sayısı 4695 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
Mount & Blade Warband Bilmediklerimiz
« : 16 Ağustos 2010, 22:25:10 »
  Savaş meydanın da terör estirince çoğu düşman birliği kenarlara kaçmakta.Takip ettim 2 saniye sonra kayboluyorlar.Ardından savaş bitince ana ekranda bozguna uğramış birlik adı altın da kaçıyorlar.
  Ve bir diğer ayrıntı Ctrıl-t hilesine son.Çünkü bir yere tıklayınca yavaş yavaş gidiyorya? İşte o sırada ctrl + space ile zaman hızlanıyor.
  E tuşu ile tekme atıldığını da belirtmek isterim.

Ben şahsen yeni öğrendim.2 gündür oyunu oynayan arkadaşında ilk iki maddeyi daha bilmediğini düşününce hem bilgi açısından hemde sizin de bizim bilmediğimiz bazı yönlerden foruma belirtmenizi  rica ederim.
  (Özellikle en  iyi seçim kadın konusunda oda güzel bir ayrıntı olur)
Taht Oyunları Hanedanları;

Stark Hanedanı: Kış geliyor.                                       Lannister Hanedanı : Beni kükrerken duy.
Kamuoyu Hanedanı: Medya kadar temiz.               Tyrell Hanedanı: Güçlenerek büyür.
Baratheon Hanedanı: Gazap bizimdir.                          Arryn Hanedanı: Onur kadar yüksek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir ilim talebesi ilim tahsil etmekteyken ölüm ve ecel gelse, vefât etse şehiddir.

Resident

• Ziyaretçi
Ynt: Mount & Blade Warband Bilmediklerimiz
« Yanıtla #1 : 17 Ağustos 2010, 00:53:22 »
Bunlar bilinen şeyler ancak yinede sağol. :)

Çevrimdışı Quaim

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Faber est suae quisque fortunae
    • Profili Görüntüle
    • YokÖyleBişi Blogum
« Yanıtla #2 : 22 Ağustos 2010, 20:30:40 »
Başka böyle şeyler varsa söyleyinde bilelim dostlar :)
Doğruların peşinden giden geminin rotasını fırtına bile değiştiremez.

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 25 Ağustos 2010, 17:32:28 »
 En akrabalı lady mesela? Bu da önemli bir tüyo.
Taht Oyunları Hanedanları;

Stark Hanedanı: Kış geliyor.                                       Lannister Hanedanı : Beni kükrerken duy.
Kamuoyu Hanedanı: Medya kadar temiz.               Tyrell Hanedanı: Güçlenerek büyür.
Baratheon Hanedanı: Gazap bizimdir.                          Arryn Hanedanı: Onur kadar yüksek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir ilim talebesi ilim tahsil etmekteyken ölüm ve ecel gelse, vefât etse şehiddir.

Çevrimdışı Copperhell

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 20 Mart 2011, 13:47:51 »
En akrabalıyı bilmem ama leydi Mechet'in tek akrabası nasugei noyan'dı :D
"Hafif lafı aldırma, ağır lafı kaldırma."

"Kötümser tüneli görür. İyimsel tünelin sonundaki ışığı görür. Gerçekçi ise tüneli, ışığı ve üstüne gelen treni görür." -J.Harris

"İyi dostu olanın aynaya ihtiyacı yoktur." -Mevlana

"Doğruluk sonsuzluğun güneşidir, nasıl olsa doğar." -Wendel Phillips