Gönderen Konu: feardan nağmeler(CK)  (Okunma sayısı 11138 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fear34

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bu oyun 10 numara
« Yanıtla #80 : 22 Ağustos 2010, 20:46:26 »
Ya zaten tochak'ına söylüyor. Alınmaz bişi olmaz.
"When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground."

Çevrimdışı Kül Tigin

• Sipahi
  • *
  • Pyrrhic Victory
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bu oyun 10 numara
« Yanıtla #81 : 22 Ağustos 2010, 21:23:32 »
Bence sıralamayın. ;D

Çevrimdışı fear34

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: feardan nağmeler(CK)
« Yanıtla #82 : 09 Eylül 2010, 15:25:38 »
Ben şimdi Leicester Kontu olarak oynuyordum. Derken York Dükü oldum. Oyun kendi halinde giderken birden benim papal controller olduğuna dair bilgi geldi. Şimdi bu ne işe yarıyor. Bana ne katkısı olur.
"When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground."

Çevrimdışı spyboy

• Sekban
  • *
  • In Soviet Russia, pants jizz in you!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 09 Eylül 2010, 22:09:06 »
Haçlı yapabilmen lâzım ama nasıl yapılır hiç bir fikrim yok. Bir de galiba haçlı sırasında bir kaç event geliyormuş Papal controllera.
1.(ma)ru de (da)me na (o)ssan: good-for-nothing old man                       6.(ma)ttaku (da)ijobu ja nai (o)kyaku: customer who's really not all right
2.(ma)jide (da)ssai (o)yaji: the really uncool old man                              7.(ma)tomo ni (da)karetakunai (o)toko: men no one wants to date
3.(ma)ssa ni (da)rusou na (o)yaji: really uncool-looking old                      8.(ma)ji de (da)kaetai (o)toko: man one seriously wants to date
4.(ma)ttaku (da)rakushite (o)ssan: really depraved old man                     9.(ma)ttaku (da)masenai (o)toboke: fool who unconvincingly feigns ignorance
5.(ma)zui (da)shi to (o)age: horrid bean curd                                        10.(ma)ssugu ikite no (da)inashi na jinsei na (o)jisan: old man who lives as he wants, but accomplishes nothing

Çevrimdışı Bersun

• Paşa
  • *
  • Paralel Yetkili Abiniz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #84 : 09 Eylül 2010, 22:45:46 »
Afaroz edebilirsin diye hatırlıyorum.

Çevrimdışı Dadakoğlu

• The show must go on
  • Nizam-ı Cedid
  • *
  • Dadak Paşa
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 13 Eylül 2010, 01:00:32 »
Almanya kralı olarak yeni bir oyun açtım. Gerçekten oyun çok zevkli. Önüne gelen bana savaş açıyor. :D Bende topraklarımı 2-3 katına çıkardım. Bu oyunda badboy filan var mıydı?
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2010, 01:01:43 Gönderen: Dadakoğlu »

Çevrimdışı fear34

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 13 Eylül 2010, 01:13:44 »
Evet bb var ama savaşmak yerine daha farklı yollarla da büyüyebilirisin.
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2010, 01:13:51 Gönderen: fear34 »

Çevrimdışı spyboy

• Sekban
  • *
  • In Soviet Russia, pants jizz in you!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 13 Eylül 2010, 01:45:03 »
Almanya kralı olarak yeni bir oyun açtım. Gerçekten oyun çok zevkli. Önüne gelen bana savaş açıyor. :D Bende topraklarımı 2-3 katına çıkardım. Bu oyunda badboy filan var mıydı?

Var, reputation var. En büyük etkisi vassallarının sadakâtini azaltması. Benim rep. en yüksekte. -5.5 azaltıyor aylık.
1.(ma)ru de (da)me na (o)ssan: good-for-nothing old man                       6.(ma)ttaku (da)ijobu ja nai (o)kyaku: customer who's really not all right
2.(ma)jide (da)ssai (o)yaji: the really uncool old man                              7.(ma)tomo ni (da)karetakunai (o)toko: men no one wants to date
3.(ma)ssa ni (da)rusou na (o)yaji: really uncool-looking old                      8.(ma)ji de (da)kaetai (o)toko: man one seriously wants to date
4.(ma)ttaku (da)rakushite (o)ssan: really depraved old man                     9.(ma)ttaku (da)masenai (o)toboke: fool who unconvincingly feigns ignorance
5.(ma)zui (da)shi to (o)age: horrid bean curd                                        10.(ma)ssugu ikite no (da)inashi na jinsei na (o)jisan: old man who lives as he wants, but accomplishes nothing