Gönderen Konu: Hoi4 için modlar olmasa oyun unutulmuş olcaktı aksini iddia eden?  (Okunma sayısı 265 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AdolfUstpMert

• Sipahi
  • *
  • Bize yaşam veren Tanrı, özgürlüğü de verdi.
    • Profili Görüntüle
Bana göre oyunu şu anda ayakta tutan yapılan modlar bence eğer bu modlar olmasa oyun şimdiye unutulmuş olurdu. Çünkü sürekli aynı senaryo aynı devlet oynaya oynaya bıkıyor insan. Sonra bu çözüme modlar dahil oluyor. Paradox oyunlarını modlanabilir yaparak akıllıca bir iş yapıyor yoksa şimdiye batmıştı.
Ein Mensch ohne BiIdung ist ein SpiegeI ohne PoIitur...

Çevrimdışı BatuHqn

• Sipahi
  • *
  • Osgiliath Gondorlularındır...
    • Profili Görüntüle
Bence her devlet ile farklı senaryolar yapabilirsin. Tamam modlarla çok güzel oyun deneyimi oluyor ama modsuz da olur.
-Neymiş Mesele ?
-Neymiş Dayı ?
-Mesele ölmek değil, asıl mesele dost bildiğin, en güvendiğin adamın eliyle ölmekmiş mesele....

Çevrimiçi Furkan 65

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Mao Zedong
    • Profili Görüntüle
Sıkılmadan oynanabilir bence bu arada Mert devreler mi yandı?
Marx-Adolf?
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2017, 07:05:41 Gönderen: Furkan 65 »

Çevrimdışı BatuHqn

• Sipahi
  • *
  • Osgiliath Gondorlularındır...
    • Profili Görüntüle
Mert'in bu aralar sinirleri bozulmuş :D
-Neymiş Mesele ?
-Neymiş Dayı ?
-Mesele ölmek değil, asıl mesele dost bildiğin, en güvendiğin adamın eliyle ölmekmiş mesele....

Çevrimdışı The New Kaiser

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Under German Empire
    • Profili Görüntüle
Bana göre oyunu şu anda ayakta tutan yapılan modlar bence eğer bu modlar olmasa oyun şimdiye unutulmuş olurdu. Çünkü sürekli aynı senaryo aynı devlet oynaya oynaya bıkıyor insan. Sonra bu çözüme modlar dahil oluyor. Paradox oyunlarını modlanabilir yaparak akıllıca bir iş yapıyor yoksa şimdiye batmıştı.
Haklısın.
"Gott mit Uns"
"Es lebe der Kaiser"

Çevrimiçi Furkan 65

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Mao Zedong
    • Profili Görüntüle
Oynanış tarzınıza bağlı.

Çevrimdışı ilkeryus

• Müsellem
  • *
  • Fransa
    • Profili Görüntüle

Kesinlikle Katılıyorum