Gönderen Konu: Din  (Okunma sayısı 213 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Drahthaar

• Müsellem
  • *
    • Profili Görüntüle
Din
« : 12 Aralık 2017, 23:31:49 »
Selam arkadaşlar, Osmanlı ile HRE kurmak için din değiştirmek istiyorum ilk önce Ortodoks oldum, Balkanlarda %20 olan bi Ortodoks çıkmamış bir isyancının teklifini kabul ettim kısaca Ortodoks oldum. Şimdi Protestan olmak en azından Katolik olmak istiyorum HRE kurmak için. Balkanlarda Protestan ve Katolik yerler var. İsyan ettiriyorum bırakıyorum yayılsınlar başkente gitmiyorlar. 10-15 yer aldıktan sonra Ülkenin dini değiştirmek istiyorum İsteklerini kabul edeyim diyorum böle oluyor.

« Son Düzenleme: 12 Aralık 2017, 23:34:34 Gönderen: Drahthaar »

Çevrimdışı Patlıcan

• Sipahi
  • *
  • BONGO BONGO
    • Profili Görüntüle
Ynt: Din
« Yanıtla #1 : 12 Aralık 2017, 23:37:30 »
1. ortodoks boşuna olmuşsun.
2. orada zaten din değiştirmeyecekleri yazıyor. isyancıları çıkarttıktan sonra topraklarının yarısını işgal ettirmen gerekiyor çünkü işgal ettikleri yerleri katolik yapıyorlar ve bu oran %50 olunca sanırım orada heretic tolerance değil ülkenin dini değişecek yazar. kaleleri kapat hızlı işgal etsinler. estateleri kullan zealot çıkartmak için.
3. şu efsane konuyu oku adam psikopat gibi oynamış. herif osmanlı ile önce katolik olmuş hre başına geçmiş sonra osmanlı ile ingiltere kurmuş koptik olmuş daha sonra hre kurmuş 1511'de. hahahahahaha kafası güzelmiş herhalde 10 biranın altı kurtarmaz bu oyun tarzını.

https://forum.paradoxplaza.com/forum/index.php?threads%2F1-23-ottoman-to-coptic-england-fast-revoke.1057953%2F

ahmet I is the emperor hahahaha
heyt yavrum benim be anadolu beyliklerinin hre prenslikleri olacağı günleride mi göreceedik?
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2017, 23:51:26 Gönderen: Patlıcan »
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Global Moderatör
  • *
  • Bütün ülkelerin işçileri, birleşin!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2017, 00:06:00 »
Ne kadar hızlı oynamış lan adam.  Helal olsun.
15 dil konuşan ülkeler kaybetmeye mahkumdur.
M. KEMAL ATATÜRK

Çevrimdışı TurkishModderHOIV

• Yeni Çeri
  • *
  • Portekiz .
    • Profili Görüntüle
    • The Balkan Empire
« Yanıtla #3 : 13 Aralık 2017, 00:08:18 »
harbiden çok hızlı olmuş her yiğidin harcı değil ben onu denemiştim en yakın 1623 te olmuştu ;D
http://paradoxfan.com/forum/index.php?topic=54087.0
Balkan Empire

Stalin komünist mi ki?Komünist kılığında faşist değil mi o?