Gönderen Konu: MERAK ETTİĞİM KONU  (Okunma sayısı 80 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Berat 123

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
MERAK ETTİĞİM KONU
« : 07 Ocak 2018, 07:07:50 »
SELAMLAR ARKADAŞLAR
oyunda yaşadığım bir sorun var bir devlete savaş açıyorum yanımdada müttefiğimi çağırıyorum genelde müttefiklerin savaşa gelip gelmemesi için belli sebepler vardır ama bende *******devletin 10 borcu var ve senle birlikte****** diye bir gelmeme sebebi var
bu bir hatamıdır veya normal birşeymi ben bazı yayıncıları seyrediyorum ve şimdiye kadar böle bir şey görmedim cevaplayana şimdiden tşk !!!!!!!!!!!!!!!

Çevrimdışı erdem13

• Sipahi
  • *
  • "Attila'nın ateşi var içimizde!"
    • Profili Görüntüle
Ynt: MERAK ETTİĞİM KONU
« Yanıtla #1 : 07 Ocak 2018, 08:45:21 »
SELAMLAR ARKADAŞLAR
oyunda yaşadığım bir sorun var bir devlete savaş açıyorum yanımdada müttefiğimi çağırıyorum genelde müttefiklerin savaşa gelip gelmemesi için belli sebepler vardır ama bende *******devletin 10 borcu var ve senle birlikte****** diye bir gelmeme sebebi var
bu bir hatamıdır veya normal birşeymi ben bazı yayıncıları seyrediyorum ve şimdiye kadar böle bir şey görmedim cevaplayana şimdiden tşk !!!!!!!!!!!!!!!

anladığım kadarıyla türkçe yama kullanıyorsun, 10 favor'dan bahsediyor olması lazım. Müttefiğini savaşa çağırabilmen için o ülke üzerinde "favor"a sahip olman lazım. Favor'lar, onların savaşlarına katılıp savaşmanla yükselir, kendiliğinden her yıl 1 puan da yükselir. Yani aradan 10 yıl geçince savaşa çağırabilirsin. Savaşa çağırdığında o 10 puan siliniyor tabi. Puanları o ülkenin diplomatisi sayfasında görebilirsin
"Uzak uzak ülkelerden döndüm seferden,
Yaralarım ağır fakat mestim zaferden!"

Çevrimdışı Victoria2ci

• Müsellem
  • *
  • YAŞASIN TÜRK IRKI
    • Profili Görüntüle
Ynt: MERAK ETTİĞİM KONU
« Yanıtla #2 : 07 Ocak 2018, 14:05:32 »
bu özelliği kapatmak için ise cossacks dlcsini kapatabilirsin

Çevrimdışı Berat 123

• Azab