Gönderen Konu: Modern Osmanlının Dertleri - Kaiserreich Osmanlı Mücadelesi  (Okunma sayısı 297 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fizy45

• Azab
  • *
  • Gençler selam ben buğra başgan !
    • Profili Görüntüle
Kaiserreich modunda Osmanlıyı alıp bir zamanlar üç kıtaya hükmetmiş şanlı Osmanlıyı tekrardan eski günlerine döndürmenin peşine düşüyoruz.

http://www.youtube.com/v/wHPG50I5Gn0?list=PLW_-Kf15PB6DfNRMucZyaTJnq02WKUPT6?wmode=transparent

Dikkat ben bu seriyi çekip bitirdikten sonr KSR ekibine bu seri yollandı içerdeki Türk arkadaş ve benim anlık bazada çevirimiz sayesinde sorunları bahsettik yeni sürümde bu çekimlerde yaşadığım Osmanlı sorunları olmayacak denildi.
« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2017, 07:32:51 Gönderen: fizy45 »

Çevrimdışı fizy45

• Azab
  • *
  • Gençler selam ben buğra başgan !
    • Profili Görüntüle
Ynt: Modern Osmanlının Dertleri - Kaiserreich Osmanlı Mücadelesi
« Yanıtla #1 : 04 Ağustos 2017, 07:32:06 »
Tek bir yedek.

Çevrimdışı vakanüvis

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Modern Osmanlının Dertleri - Kaiserreich Osmanlı Mücadelesi
« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2017, 22:25:40 »
TAKİP!

sen yapmasan ben yapacaktım bir gün ama ben su turan focuslarının bitmesinii bekliyorum onlar ne zaman bitecek bir bilgin var mı?

+oyunda baya bir ilerleyince değisik eventler gelecek senden ricam darbe eventi gelince IV osmanı tahta cıkar sakin ülkeyi darbecilerin eline verme(warrior sultan diye bonus var)
(bunun için önce figth corruption focusunu yapacaksın sonra darbe olcak sultan ölecek ve darbeciler sarayı alacklar sonra IV osman katli için fetva istencek sen onu kabul etmeyeceksin ve osmanı darbeyi bastırması için istanbula yollayacsın sonra IV.osman sultan oluyor IV osman nın güzel bonusu var warrior sultan diye ondan diyorum  tbrk* )
Sah eserim olacak AAR: http://paradoxfan.com/forum/index.php?topic=52985.msg904514#new

olması imkansız hayellerim:
age of reason- a vic3 to stallaris AAR
Games for carladian Throne -a bannerlord AAR
Chartage delada est-EU:ROME II AAR