Gönderen Konu: FIRTINA (1v1 Harp Oyunu) - OKW BERLİN  (Okunma sayısı 4275 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mosta13

• Führer und Reichskanzler
  • Global Moderatör
  • *
  • "Ein Volk,Ein Reich,Ein Führer"
    • Profili Görüntüle
Ynt: FIRTINA (1v1 Harp Oyunu) - OKW BERLİN - Bölüm 11 - Analiz
« Yanıtla #60 : 22 Temmuz 2017, 22:04:43 »
Yeni bölüm ne zaman?

"Hayat güçsüzlüğü affetmez."

Çevrimiçi ALERHATE

• Lord of The Warriors
  • Sekban
  • *
  • Misak-ı Milli
    • Profili Görüntüle
Großdeutsches Reich - Lebensraum für Deutschland (NAB) - (AAR)
United States of America - Democracy Protector of the World (AAR) 14. BÖLÜM 1. KISIM YÜKLENDİ

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler. - Zhuge Liang
Acı çekmek, ölmekten daha çok cesaret ister. - Napoléon Bonaparte
Ancak, kendi kendini idare edebilen akıllı insanlar hürdür. - Horace
Acının ödülü tecrübedir. - Eshilos

Çevrimdışı alemdar1227

• Sipahi
  • *
  • Gelecek sene YKS'ye kadar ara veriyorum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 22 Temmuz 2017, 22:58:58 »
Ağustosa kadar bekleyecek miyiz?
- Zamanla artan sadece iki şey vardır : 1. Ölüm korkusu  2. Kaybettiklerimiz.
- Bazen delirmek en akıllıca seçimdir.

Ne mutlu Türküm diyene!

Kendinize iyi bakın. 24 Haziran 2018'de buradayım.

Çevrimdışı napolyon94

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Çoktan üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 22 Temmuz 2017, 23:24:32 »
Pazartesi yayinlayacagim. Elimde yaklasik 130 resim ve 7 aylik bir surec var. Adm tatile ciktigi icin 10 agustosdan itibaren serinin 2.kisimi gelecek. Bu hafta 13 Aralik 1941 de hikayeye ara vercegiz.

Çevrimdışı Nerd Playing Show

• Yeni Çeri
  • *
  • Hikaye,paradox hastası ve NAZİ!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 23 Temmuz 2017, 06:56:29 »
Malesef bu sadece 1v1 bir bir oyun. Yinede sormaliyim toplam kac saatlik hoi4 tecruben var
daha orjinalinden oynamışlığım yok ammavelakin oyun çıktığından beridir günlük 10 saat vaktimi ayırmışımdır ortalama
Rehber ve oynanyışlarımı yayınladığım youtube kanalım http://www.youtube.com/user/TheHaydioyunoynamaya

Çevrimdışı napolyon94

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Çoktan üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 24 Temmuz 2017, 01:17:43 »
daha orjinalinden oynamışlığım yok ammavelakin oyun çıktığından beridir günlük 10 saat vaktimi ayırmışımdır ortalama
Madem bu kadar oynadin neden orjinalini almadin? Forumda ki korsan kullanimi hat safhada. Moderatorler bile korsan kullaniyor.  :wall:

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 24 Temmuz 2017, 09:32:28 »
Madem bu kadar oynadin neden orjinalini almadin? Forumda ki korsan kullanimi hat safhada. Moderatorler bile korsan kullaniyor.  :wall:
Lise 3'e gidiyorum öğrenciyim daha alcak param yok :D ama steam crack var sizle oynayabilirim diye tahmin ediyorum.
Rehber ve oynanyışlarımı yayınladığım youtube kanalım http://www.youtube.com/user/TheHaydioyunoynamaya

Çevrimdışı mosta13

• Global Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 24 Temmuz 2017, 20:58:55 »
Sen onu bunu boşverde yeni bölüm nerede?

Çevrimdışı napolyon94

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Çoktan üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Bölüm 12 - "FIRTINA Planı"
(aç/kapa)
« Son Düzenleme: 25 Temmuz 2017, 10:13:49 Gönderen: napolyon94 »

Çevrimdışı napolyon94

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Çoktan üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 25 Temmuz 2017, 10:15:17 »
Lise 3'e gidiyorum öğrenciyim daha alcak param yok :D ama steam crack var sizle oynayabilirim diye tahmin ediyorum.
Bizde liseye gittik, sene de 1 kez aldık ama yine de orjinal aldık. Kaldı ki bu oyun sadece 60 lira indirimler ile 30-40 lira. Hadi sen reşit değilsin, öğrencisin büyük bir noktaya kadar anlarım. Fakat burada ki admin olup korsan oynayanlara ne demeli sen hele bir söyle :ceasarno:

Çevrimdışı mosta13

• Global Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
Bizde liseye gittik, sene de 1 kez aldık ama yine de orjinal aldık. Kaldı ki bu oyun sadece 60 lira indirimler ile 30-40 lira. Hadi sen reşit değilsin, öğrencisin büyük bir noktaya kadar anlarım. Fakat burada ki admin olup korsan oynayanlara ne demeli sen hele bir söyle :ceasarno:
Kim korsan oynuyormuş?

Çevrimiçi BfMonsterTR

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Evet.
    • Profili Görüntüle
Anlatım, kurgu, verilen emekle beraber gerçekten güzel bir hikaye. Moskova'da svastikayı görmek dileğiyle.
Si vis pacem, para bellum.

Çevrimdışı napolyon94

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Çoktan üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Kim korsan oynuyormuş?

Bu korsan muhabbetini daha fazla uzatmayacağım, küçük bir örnek ile noktalıyorum.
(aç/kapa)

Çevrimdışı mosta13

• Global Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu korsan muhabbetini daha fazla uzatmayacağım, küçük bir örnek ile noktalıyorum.
(aç/kapa)
Oyun düzelince alacağım demiş arkadaş bence mantıklı.Oyunda yapay zeka şuan çok zayıf.Ayrıca iyi bir oyun parayı hak eder.

Çevrimdışı napolyon94

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Çoktan üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Oyun düzelince alacağım demiş arkadaş bence mantıklı.Oyunda yapay zeka şuan çok zayıf.Ayrıca iyi bir oyun parayı hak eder.
Siz moderatörsünüz, bölüme örnek olmanız gerekiyor, bu mudur örnek olmak? "İyi oyun parayı hak eder, hoi4 kötü bir oyun, o yüzden korsan oynayın, ha o kadar kötü bir oyun ki gittim moderatör oldum ama orjinal alacak kadar iyi bir oyun değil."

Bir an evvel emek hırsızlığına olan bakış açılarınızı değiştirmelisiniz, korsanla müacadele yerine, korsana teşvik yapıyorsunuz.

Çevrimiçi HaylHitler

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • We will take Jerusalem again!
    • Profili Görüntüle
Alacak durumunuz varsa emek hırsızlığı yapmanın manası yok. Steam'da 1000 oyunluk kütüphanesi olanlar enayi, siz akıllısınız he.

Çevrimdışı mosta13

• Global Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
Siz moderatörsünüz, bölüme örnek olmanız gerekiyor, bu mudur örnek olmak? "İyi oyun parayı hak eder, hoi4 kötü bir oyun, o yüzden korsan oynayın, ha o kadar kötü bir oyun ki gittim moderatör oldum ama orjinal alacak kadar iyi bir oyun değil."

Bir an evvel emek hırsızlığına olan bakış açılarınızı değiştirmelisiniz, korsanla müacadele yerine, korsana teşvik yapıyorsunuz.
Teşvik etmekle alakası yok.Ben arkadaş almasın mı dedim?Adam zaten alıcakmış.Oyunun yapay zekası belli yalan söyleyip çok iyi yapay zeka herşey mükemmel mi demeliyim?Az çok hoi 4 oynayan herkes şuan ki oyunun yapay zekasını durumunu bilir.Ben oyun patchlerle düzeldikten sonra alsın dedim.Emek hırsızlığı kötü bişey bende karşıyım zaten ama mod arkadaş oyun daha iyi olunca alacağını söylemiş.Laflarımı çarpıtmayın.
Alacak durumunuz varsa emek hırsızlığı yapmanın manası yok. Steam'da 1000 oyunluk kütüphanesi olanlar enayi, siz akıllısınız he.
İşte ben alacak durumu olmayanlar hakkında diyorum.

Çevrimdışı neifeless97

• HOI4
  • Moderatör
  • *
  • советский союз ☭
    • Profili Görüntüle

Buyur sen gel moderatör ol o zaman kardeşim zorla tutanmı var? Sanki forumda crack propagandası yapıyorum. Ben sadece single oynamak istiyorumdur crack oynarım. Parası yeten arkadaşlarıyla oynamak isteyen basar parayı alır. Ha şimdi diyebilirsin niye o zaman başkalarıyla oynamak istiyorum diye post atıyorsun. Zaten o cracklar en fazla 5 - 6 saat. Sonrasında fixliyorlar zaten.
« Son Düzenleme: 25 Temmuz 2017, 13:20:37 Gönderen: neifeless97 »

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 25 Temmuz 2017, 18:33:56 »
Benim Ailem birde bir süreliğine maddi sorunları var yoksa önceden baya orjinal opyun almışlığım var.

Çevrimdışı napolyon94

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Çoktan üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Açık konuşacağım ve konuyu bu kez gerçekten noktalayacağım. Korsanın mazereti olmaz, korsan oyunla hele hele moderatörlük hiç olmaz. Bu ayıp benim değil sizindir. Düzeltmekte size düşer, yada bir ömür bu ayıpla yaşarsınız. Bu konuyu daha da dillendirmeyeceğim, inancım bir gün hak ve emeğe saygı duyularınızın olgunlaşmasından yana. Son sözüm;

EMEK HIRSIZLIĞINA HAYIR