Gönderen Konu: Türkiye ile Parti Nasıl Değiştirilir? [Rehber]  (Okunma sayısı 1307 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı adler

• Azab
  • *
  • yeni üye oldum .
    • Profili Görüntüle
Türkiye ile Parti Nasıl Değiştirilir? [Rehber]
« : 28 Şubat 2016, 04:45:50 »
Arkadaşlar yeni üye oldum. öncellikle herkese Merhabalar oyundan pek anlamıyorum. gennelikle otomatike veriyorum. :D

bir kaç kişi sormuştu herhalde  bende paylaşma gereksinimi duydum.

Arkadaşlar bunu yaptıgınızda yaklaşık % 60 civarında milli birlik verir. ve % 15 civarında dissent verir. bunuda üretim kısmından düşürebilirsiniz .

bu sayede agır sanayi'yi secebilirsiniz ve tamamen işgal'ide öyle chp partisinde bunları yapamıyorsunuz bildiğim kadarıyla.

http://i.hizliresim.com/g85gYQ.jpg

Event ismi : event 2001 ispanya iç savaş müdahalle ediyorsunuz bu sayede parti değişiyor
Event 4005 4006 tam olarak hatırlamıyorum buda ideolojinizi değiştirir ( Nasyonel sosyalizim . Faşist demokrasi vs)  :)
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2016, 04:47:36 Gönderen: adler »

Çevrimdışı TiRaNTx

• Yeni Çeri
  • *
  • paylaşım evrenseldir...
    • Profili Görüntüle
Ynt: Türkiye ile Parti Nasıl Değiştirilir? [Rehber]
« Yanıtla #1 : 12 Aralık 2017, 12:50:25 »
Bunların yerine daha kolay bir yöntem var :)

(aç/kapa)

bu kodu  bir txt dosyasına yaz ismini 300001.txt olarak kaydet ve oyunun events klasörüne at. mod vs varsa oyununda mod klasörünün içindeki yere at aşağıda verdim. oyun içinde alt+2+1 tuşlarıyla konsol açılır ardından event 300001 yazılır enter basılır. çıkan ekranda hangi ideoloji istiyorsanız seçilir o ideolojideki partinin  organizasyon ve popularitesi artar. Ardından konsola election yazarak seçim yaptırılır. Böylece parti değişmiş olur.

Bu kodları bir yerden temin etmiştm ama unuttum kendi yapımım değildir. Yapanın ellerine sağlık.

\Hearts of Iron 3\tfh\events
\Hearts of Iron 3\tfh\mod\BlackICE 8.6\events

Çevrimiçi Agnostik

• Vive la Révolution
  • Global Moderatör
  • *
  • Önünde sonunda öleceğiz.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Türkiye ile Parti Nasıl Değiştirilir? [Rehber]
« Yanıtla #2 : 12 Aralık 2017, 14:08:47 »
Hort yasak!
15 dil konuşan ülkeler kaybetmeye mahkumdur.
M. KEMAL ATATÜRK