Gönderen Konu: Sorularım ve Tanışma  (Okunma sayısı 1090 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Heron

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
Sorularım ve Tanışma
« : 06 Kasım 2011, 20:10:22 »
Selamın aleyküm kardeşlerim nasılsınız. Ben bu siteye daha yeni geldim. Umarım hepinizle iyi anlaşırız. Arkadaşlar siteyi bayadır takip ediyorum. Ama kayıtta sorun yaşamıştım artık aranızdayım ama sorun kalmadı. Benim Arsenal Of Democracy oyunuyla ilgili bir kaç sorum olacak. Umarım yardım edersiniz şimdiden teşekkür ederim :)

1. Başladığımdan sonra daha fazla asker nasıl yapabilirim ? ve olanı nasıl çoğaltabilirim.

2. Atom bombasını "nuke" koduyla yapıyorum fakat atamıyorum. Nasıl atarım.

3. Oyunda bazen sınır komşularıma savaş açamıyorum nasıl açacağım.

Sadece 1.soruyu cevaplasanız kafi. Diğerleri pek önemli değil şuanlık.

Ben oyuna başlayalı 1 hafta falan oluyor. Baya geliştirdim sürekli oynaya oynaya ama yardım gerkiyor tabikide.

Biraz kendimden bahsedeyim sizlerede.

Benim ismim Burak , 15 Yaşındayım Tokat'ta yaşıyorum. Bu şekil oyunlara ve tarihe acayip merakım var. Onun için tarih ile konulu oyunları seviyorum. Aslan burcuyum , 8.Sınıfta okuyorum. Şuanlık bu kadar yeter galiba.

Bayramınız mübarek olsun , iyi akşamlar :)

Çevrimdışı Guiscard

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sorularım ve Tanışma
« Yanıtla #1 : 09 Kasım 2011, 17:21:35 »
Merhabalar,

1. Production sekmesinde üretmek istediğiniz türe (hava,kara,deniz vs) tıklayıp burada değişik birimlerden seçim yaparak asker üretebilirsiniz

3. - Demokratik bir ülkeyseniz savaş ilan edebilmek için ya savaş ilan edeceğiniz ülkenin belligerence değerinin yüksek olması ya da sizin interventionism değerinizin yüksek olması gerekir
    - Bahsi geçen ülkeyle non-aggression pact imzalanmış olabilir, bu paktın süresi bitene kadar savaş ilan edemezsiniz
« Son Düzenleme: 09 Kasım 2011, 17:28:47 Gönderen: Guiscard »
"Where some states have an army, the Prussian Army has a state!"

Voltaire

Çevrimdışı Barış

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Salvador Allende
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sorularım ve Tanışma
« Yanıtla #2 : 09 Kasım 2011, 17:25:27 »
1-Production sekmesinden, manpower ve IC kaynakların izin verdiğince üretebilirsin.

2- http://www.paradoxfan.com/forum/index.php?topic=11841.msg142817#msg142817

3-Müttefik olmuş olabilirsin.Askeri geçiş iznin olmuş olabilir.Demokrasi ile yönetilen bir ülke olmuş olabilirsin.
yaşasın örgütlü mücadelemiz