İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Artyom

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 49
1
Gta 5'in bile mobil versiyonu var. Telefonun biraz rami olsun piyasada kaç tane mobil oyun varsa kaldırır. Çünkü telefonlar sistem istemez sadece ram olsun yeter. Fakat yarım oyun yapıp 30 dlc ile tam yapmaya çalışan bir firma istese çıkartır ama biliyorlar oyunun kendisini 60 tl yapip 30 tlye dlc satarlarsa mobil platformda en fazla 10 tane oyuncu elde edeceklerini biliyorlar o nedenle yapmazlar hemen korsana düşer millet satın almak yerine mobil için korsanını indirirler... onlar zarara girerler.

2
HOI4 - Modlar / Ynt: Sikkim Modu
« : 23 Mart 2018, 19:50:04 »
Mod başlığını görünce duygulandım, sikkimle victoria 2'de çok maceralarımız oldu. :D ilk defa bir konuya bişey yazmayı gerek duydum, teşekkürler.

3
Yeni Kullanıcı adı: Artyom Sebebi bir oyun hikaye karakteri kıyamet sonrası vb... Değiştirmenin sebebi kullanıcı adımın kötü olmasıdır. Özelden değiştirin demiştim illa mesajı atmak gerekiyor nasıl bir gelenekmiş bu :P

4
HOI4 - Modlar / Ynt: [WIP] Batı Trakya Cumhuriyeti v0.6.4
« : 15 Şubat 2018, 17:35:47 »
Çalışmanızda size bol başarılar.

5
HOI4 - Modlar / Ynt: [MOD] Kürdistan [V0.5] Yeni Sürüm!
« : 14 Şubat 2018, 21:13:19 »
Sakın eleştirilere maruz kalıp pes etme! Bende bir mod yapımcısıyım ve ilk modumu çıkarınca bundan daha ağır eleştirilere maruz kaldım, ama ne yaptım?
Pes etmedim asla ama asla pes etmedim! Yapılan eleştiriler seni bunaltmasın ben her zaman seni destekliyorum. Bende yaşadım bu durumu bende modumu iptal etme noktasına geldim, ama sırf bu eleştirenlere inat hırslandım ve modu daha güzel bir hale getirdim şimdi ise eleştiri yapan kişi kalmadı. Sırf eleştiri yaptılar diye(ki bu eleştiriler modla bile alakası yok hep siyaset karıştırılmış işin içine oda sırf arkadaş şikayetçi değil diye ceza vermedim! Ama eğer bir daha siyasetle ilgili bir eleştiri yapılırsa yapılan kişiye şevk kırma adı altında ceza vereceğim veya alması için elimden geleni yapacağım!)pes etmen gerekmiyor sırf onlara inad hırslan ve modu daha güzel bir hale getir! Herşey senin elinde hadi bakalım başarılar...
Sakin kardeş, bu modun oynanabilirliği baya az. İndirince devletten dolayı insanın oynayası gelmiyor ki başka mod yapsın daha iyi.

6
Diğer Oyunlar / Ynt: Forumda hiç stalker oynayan var mı?
« : 14 Şubat 2018, 19:37:18 »
Üzücü. Erken dağılarak hata yapmışlar sanki, çünkü oyunu oynayan insanlar 2015'e kadar ivmeli şekilde çoğaldı.
Stalker 2 rafa kalktı fakat stalker gibi atmosferi olmasa dahi Çernobil gibi kıyameti konu alan Metro 2033-last light serisi var. Şu an metro exodusu geliştiriyorlar metrodada mutantlar falan var çok sürükleyici bir hikayesi ve atmosferi var. Tabii stalkeri tutmaz ama bu oyunu gittikçe güzelleştiriyorlar.
Bu arada düzelteyim: 4a gamese gittiler 2k yanlış oldu. 4a gamesde stalker geliştiricileri olduğu için belki bir kaç yıl sonra 4a games stalker 2'ye el atabilir ama uzak ihtimal.

7
Diğer Oyunlar / Ynt: Zaman Tüneli
« : 14 Şubat 2018, 19:23:58 »
Men of War: Assault Squad (2011)


Men of War: Assault Squad II (2014)


Assault Squad II: Men of War Origins (2016)


Soldiers: Arena (2018'de çıkması bekleniyor :) )
http://store.steampowered.com/app/421010/Soldiers_Arena/


Bu serinin ilk oyunlarını oynayan birini görünce hortlatmadan edemedim xd
Abi konuyu hortlatmadın hoplattın resmen ahah güldüm.
2010-2018 vay be hazır hortlamışken burdan devam edek :D

8
Diğer Oyunlar / Ynt: Forumda hiç stalker oynayan var mı?
« : 14 Şubat 2018, 19:17:08 »
Stalker 2 çıksa da oynasak.
Oyunun geliştirici firması dağıldı çoğu çalışan 2k gamese gitti bazılarıda kendi aralarında oyun şirketi kurdular. Son 2 yılda Çernobil konulu 1-2 tane saçma sapan oyun çıkardılar şimdide pubg tarzı Çernobil oyunu çıkaracakmışlar. Yani stalker 2 öldü.
2011'li senelerde aslında stalker 2'yi yapıyorlardı ama iptal ettiler sonra dağıldılar...

9
HOI4 - Modlar / Ynt: [MOD] Kürdistan [V0.4]
« : 12 Şubat 2018, 22:49:45 »
Ya abi gerçekten bu başlıkla post kasmadan başka bir yararı yoktur bu modun. Bak kötüleme amaçlı demiyorum niko art niyetimde yok ama bariz belli yani dikkat çekmek için yapılmış bir mod.
Neyse sen geliştirmeye devam et.

10
The Great War / Ynt: [MOD] TGW Submod: Better Ottomans 1907
« : 12 Şubat 2018, 17:50:02 »
Görsellere bakınca submod baya iyi gözüküyor denemek lazım.

11
Kazakistan için bi ihtimal bulursunuz da diğerleri için zor gibi görünüyor. İngilizce döküman bulmanız lazım bol bol. Ancak öyle çıkar bir şeyler.
Kazakistana ait baya kaynak vardı açıkçası. Özbekistanın liderinide bulduk geriye Türkmenistan, Kırgızistan kaldı. Bulamassak da 1.dünya savaşından bir kaynak bulursak alternatife kaçıp ordan portre alırız.

12
haritayla oynamak zorunda kalmanız muhtemel
Evet onu düşündük zaten harita önceliğimizdir. İlk başta o yıla göre orta asya devletlerinde araştırma yapıyoruz büyük bir araştırma yapıp her devlet adamını tarihe uygun düzenleyeceğiz.

13
Orta dünya ve game of thrones için en uygun oyunlar bence mb bannerlorddur benim umudum bannerlord.

14
Orta asyadaki tüm türk devletlerini ayrıntılı bir şekilde oluşturup editleyeceğiz. Ayriyetten Kafkasya moduyla bu çalışmayı birleştireceğiz. Ufaktan bir kırım devleti oluşturabiliriz. Aynı şekilde ukraynayıda çok büyük olmadan ekleyebiliriz. Öncelik orta asya olacak sonra diğeri işlere girişeceğiz.

Mod ekibi:
@AdolfUstpMert
@Eq1NoX
@niko.berno

15
Ekran kartının zaten değişmesi gerek ama İşlemci de mi kötü ?
İşlemcin çöp. Ghz değerlerine bakıyorsan yanılıyorsun çok eski bir mimari üstelik oyunlar için pek ideal değil. Strateji oyunları için ryzen serisine bakabilirsin.
Bu arada bu tür oyunlar için yeterli bir ekran kartı yeter. Ama işlemci daha büyük önem arz eder.

16
Game of thrones modu ya da orta dünya modu olsa efsane olurdu.

17
M&b bannerlord çıkınca game of thrones modu gelse çok güzel olur ama.
Bence game of thronesi uyarlayabileceğimiz en iyi oyun mb bannerlord olur çünkü hem orta çağ hem askerlerle savaşıyoruz hem kaleler var üstelik bir sürü npc'de bulunmakta.
Düşünsenize jon snow oluyoruz oyunda ya da arya stark :D


18
HOI4 - Modlar / Ynt: [MOD] Kafkasya Empire Mod v0.2 [FİX]
« : 11 Şubat 2018, 16:23:37 »
Yanlız o Mehmed değil Muhammed lütfen hatayı düzelt
Gözümden kaçmış düzeltirim şimdi.

19
HOI4 - Modlar / Ynt: [MOD] Kafkasya Empire Mod v0.2 [FİX]
« : 11 Şubat 2018, 16:07:59 »
Hatalar ve sorunlar çözüldü sorunsuz bir sürüm haline getirildi.
Kafkasya empire v0.2 çıktı!

20
Ekran kartı driverlerini güncelle bilgisayarın eu4'ü kaldırdığından emin ol bilgisayarın tüm güncelleştirmelerini yükle eu4'ün dosya konumunu açıp redist dosyasına girip ordaki herşeyi yükle.
Belgelerimde eu4 dosyası varsa sil.
Bilgisayarının kayıt defterinde veya sistem dosyalarında bir sorun, virüs olabilir format atmanızı öneririm.
Onun haricinde ramınızla alakalı gibi geldi bana bilgisayarınızın iyi çalıştığından emin olun.
Ama kesin ve net çözüm: directx yükle tüm driverleri güncelle ccleanerle bilgisayarı temizle açılması muhtemeldir.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 49