İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - FatihTr

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 49
1
Tek kişilik ekibim :) Ne imiş gizli proje acaba?

2
Yok hocam ne şaşırması artık alıştık bu durumlara. Böyle yapan 50 kişi falan olmuştur herhalde :)

3
Sağolsunlar dosya verdiğim zatlar ortalıkta yoklar. Bu ay 1 veya 2 güncelleme çıkartacağım.

4
Hocam 1 hafta sonra üniversite sınavım var kusura bakmayın. Tabiri caizse köpek gibi ders çalışıyorum şuan :) Decisions kısmının %70-80 civarını çevirmiştim onu yayınlayacağım bu hafta. Tam anlamıyla çevirmeye bir aksilik olmazsa 1 hafta sonra başlayacağım. Günde en az 2 saatimi ayırıp çeviriyi hızlı bir şekilde ilerletip bitirmek istiyorum. Önümüzdeki yamalar focus açıklamaları ve event üzerine olacak. Yani oyunu daha rahat oynamanıza olanak sağlayacak yerleri çevireceğim. Ayrıca Donanım Haber forumunda konu açmayı planlıyorum. Malum yardım eden olursa hızlı bir şekilde bitirebiliriz. Sonrasında CK2 çevirisini bitirmeye çalışacağım. Yeni oyun çıkana kadar bitirebilirsem o çeviriyi de başka oyunlar çevirmeyi düşünüyorum. Yeni oyun çıkınca ona da el atacağım tabi ki.

5
Hocam ben kendilerine dosyayı yolladım. Top artık onlarda.

6
Oyununuz sadece son sürüm olmalı. İndirdiğiniz dosyada olan 3 klasoru oyunun içine atin.

7
Şuanda ufak ufak çeviriyorum her gün. Şu sınav geçsin hız vereceğim.

8
Imperator: Rome / Ynt: Imperator: Rome - Sohbet
« : 30 Mayıs 2018, 09:32:17 »
Buradan duyurayım oyun çıkmadan önce HOI4 çevirisi biter ve CK2 çevirisinde ilerleme sağlarsam bu oyunu da çevireceğim.

9
Hocam o steam konusu benim değil yamamı çalmış koymuş. Devam edeceğim ama 1 ay sonra. Üniversite Sınavı var.

10
Hocam yüzde olarak bilmiyorum. Yamayı yaz döneminde bitirmeye çalışacağım.

11
Yeni sürüm çıktı. Fotoğraf atıp bazı yerlerin çevrilmesini isteyen arkadaşın gösterdiği yerler çevrildi. Tabii sadece onlar değil onları çevirirken gözüme çarpan yerleri de çevirdim. Sizde özellikle çevrilmesini istediğiniz yerleri bana söylerseniz onlara öncelik vereceğim.

12
Özelden yazdım hocam.

13
Crusader Kings II / Ynt: Crusader King 2
« : 18 Mayıs 2018, 19:23:28 »
Hocam çeviriye döneceğim. Fakat 1.5 ay sonra üniversite sınavım var. HOI4 ü bitirmek CK2 çevirisinde ise büyük yol almak istiyorum. Yaz döneminde bunları gerçekleştirmek için çalışacağım. Sınavımdan sonra her ay her iki oyun yaması da en az 2 kere güncellenecek.

14
Hocam okulla ilgili bir ton iş var bu yüzden çevirmeye fırsat bulamıyorum. Bu hafta da olacak sanırsam bunlar. Ama bu ay içinde çıkarmaya çalışacağım.

15
Hem okul sınavları hem üniversite sınavı derken vakit bulamıyorum bu aralar ama maks 1-2 haftaya çıkartmaya çalışıcam.

16
Kardeşim kaç tane adam gelip yardım edeyim dedi hepsine cevap verdim buradan cevap vermiyorum özelden yazıyorum. Sadece son bir arkadaşa yazmamışım onu da görmedim. Fakat şöyle bir şey var ben yazıyorum dosya falanda veriyorum çevirsinler diye sonuç olarak %80 verdiğim dosya bana geri dönmüyor doğru düzgün yardım etmek isteyen olsa zaten canıma minnet. Neden yardımı geri çevireyim salak değilim ya.

17
https://www.virustotal.com/#/file/a6ffca388be0ae9d437ba52c664c48bba2331c377284c0c30c21318591bb5c48/detection

Buyurun virüs taramasının linki. Virüs falan yok görüldüğü üzere. Virüs programları çalışıyormuş ayağına yatmak için her şeyi virüs gösteriyor.

18
Yazdım. Forumdan alınmıştır yazmış zaten çalıntı olduğu açık.

19
Öncelikle attığın fotolardaki yerleri bu hafta çevirmeye çalışıp yeni sürüm yayınlayabilirim. Daha sonrasında eventler ile ilgili uğraşırız.

20
Ben yüklemedim. Çalıntı olma ihtimali yüksek Çünkü çevrilen ve çevrilmeyen yerler aynı gibi. Forumdan alınmış geliştirilmiş yazmış bir de. "Sünni" yi "Ehl-i Sünnet" olarak değiştirmiş bayağı gelişmiş yani. Onu geçtim sanki biz burada bostan korkuluğu olarak bulunuyoruz. İnsan gelir izin alır. Şimdi gidip atölyede sövsem haklıyım.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 49