İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - FatihTr

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 45
1
Merak etmeyin 1 hafta bile beklemezsiniz yeni DLC çıktığında.

2
Mac için uyumlu yapabilecek varsa ulaşsın bana halledelim.

3
Üstte nedenleri arkadaşlar belirtmiş. Yaz zamanlarında olsak hızlı bir şekilde çıkartırdım. HOI4 yamasını o zamanlar sayesinde %80 civarına getirdim. Bilgisayara geçmeyi bırak eve zor geliyorum hala çeviri derdindesiniz. Şuan sadece HOI4 için bir şeyler yapmaya uğraşıyorum yeni yamasından dolayı. Şu 2 hafta sınavlarım da var. Yarı yıl tatilinde güzel yamalar gelebilir.

4
Victoria II - Modlar / Ynt: Victoria 2 - Türkçe Yama %75
« : 16 Aralık 2017, 11:18:12 »
Hocam şuan bu çeviri ile uğraşmıyorum. Diğer çevirilere bile vaktim yok zaten. Şuan HOI4 üzerinde bir şeyler yapmaya çalışıyorum.

5
Çevireceğim.

6
Yeni Sürüm Çıktı!

Bu sürümde pek fazla çeviri yok ama diğer çıkacak sürümde daha çok çeviri olacak.

7
Yarın Akşama doğru gelecek her ay bir veya iki sürüm çıkacak artık. HOI4 içinde aynısı geçerli olacak. Bu çıkacak sürüm ara sürüm gibi olacak. Asıl kapsamlı çeviri içerecek sürüm 2 hafta sonra çıkacak.

8
Çeviri olacak ama çok fazla değil. Aslında yeni sürümü çıkartacaktım fakat yeni DLC ile bir sıkıntısı yok şuan ki sürümün. Bende biraz daha çevirip bu cumartesi çıkartma kararı aldım.

9
Elimden geldikçe tüm oyunda en çok çıkan yerleri çevirmeye çalışıyorum 1 DLC üzerinden gitmiyorum. Yeni sürüme uyarlamaya çalışıyorum şuan. Hiç çeviri yapamadım neredeyse sınavlarım yüzünden. 1-2 güne uyumlu sürümü çıkartırım. 2 hafta sonra yeni sürüm daha çıkartıcam. Bu sürümde güzel çeviriler olacak.

10
Önümüzdeki 2 hafta sınavlarım var. Bitince yeni sürüm çıkartacağım.

11
Günlükler bildiğim kadarıyla editör arkadaşların işi. Eğer o hafta önemli bir işi çıkarsa bize bildirsin yardımcı olmaya çalışırız.

12
Yayınlamaya çalışıcam. Haftaya bugün yeni bir sürüm gelebilir.

13
Hocam yeni DLC çıkınca güzel bir sürüm yayınlamayı planlıyorum. HOI4 içinde yeni DLC den sonraki haftalarda yeni sürüm gelecek.

14
Virüs yok, kendin yanlış yere tıklamışsın mediaget gelmiş.

15
Hitler evinde Coca-Cola kullanıyordu zaten.

16
Destekleriniz için teşekkürler. Şuan hiçbir çevirime devam etmiyorum ama DLC çıkınca yeni sürüm çıkacak. Çeviriyi bırakmadım sadece okul yüzünden çeviremiyorum özellikle üniversite sınavından dolayı zaman kalmıyor. Yakın zamanda çevirmeye devam edeceğim. İyi Oyunlar.

17
Hocam bende istiyorum yama daha iyi olsun ama tek kişiyim. Okulum var ve bu sene Üniversite sınavına gireceğim. Yani bu yüzden pek fazla çeviri yapamıyorum. Tüm çevirilerimde artık yeni DLC çıkınca yeni sürüm çıkartacağım.

18
Hocam vaktim oldukça CK2 çeviriyorum sadece. Bakalım 1-2 haftaya yeni sürüm çıkacak.

19
HOI4 - Modlar / Ynt: [MOD] International Overhaul
« : 24 Eylül 2017, 09:47:48 »
ah bide kısa bir şekilde türkçe olarak nelerin değiştiğini yazsanız :( :(

-Yenilenmiş Otonomi Sistemi
-Fransa, İspanya ve Çin'e yeni odak ağaçları, bakanlar, generaller.
-Yeni İdeolojiler
-Yeni Politik Partiler
-Yeni Portreler ve Liderler
-İdeolojiler İçin Farklı Farklı Yeni Diplomatik Kurallar
Diğerleri ekstra yenilikler.

20
Güzel anlatmışsın fakat oyunda fazla veya eksik ürünleri başka ülkelerden kendi elimizle sattığımız veya aldığımız zaman enflasyon tavan yapıyor. O yüzden ticareti AI kontrolüne bırakmak en iyisi.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 45