Gönderen Konu: EU4 Çalışmayı Durdurdu Hatası  (Okunma sayısı 594 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Global Moderatör
  • *
  • "Tanrı öldü! Tanrı öldü! Onu biz öldürdük!"
    • Profili Görüntüle
EU4 Çalışmayı Durdurdu Hatası
« : 22 Ocak 2017, 15:30:17 »
oyunu sorunsuz oynuyordum. save aldım, kapattım. ertesi gün oyunu açtığımda siyah ekran geldi. sonra mausela ekrana tıklayınca çalışmayı durdurdu hatası verdi. oyunu sildim yükledim 2 kez. belgelerimden paradox dosyasını sildim. yine de olmadı. yardım ederseniz sevinirim.
Gel ki geceler çatlasın, gel ki şafaklar tutuşsun...

Osmanlılar benim bildiğim İrlandalı. Öyle duydum yani ben. Benim duyduğum o şekilde. İrlanda'dan Anadolu'ya göç eden bir aile. Sonra burada Müslümanlığı seçip devlet kuruyorlar. Ujmin İrlanda'da bir pagan rahibin adıymış, oradan geliyor isimleri, sonra Anadolu'da Ujmin olmuş Osman. İrlandalı yani bunlar.

Çevrimdışı Gregory

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: EU4 Çalışmayı Durdurdu Hatası
« Yanıtla #1 : 22 Ocak 2017, 16:39:47 »
Valla belgelerim dahil oyunu tamamen silip tekrar kurdum diyorsun hem de 2 kez. Aklıma pek bir şey gelmiyor directx runtime kurabilirsin tekrardan. Yada sistem tray'da çalışan programlara bir bak kapatıp tekrar dene, virüs programları falan...
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2017, 16:40:02 Gönderen: Gregory »

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Global Moderatör
  • *
  • "Tanrı öldü! Tanrı öldü! Onu biz öldürdük!"
    • Profili Görüntüle
Ynt: EU4 Çalışmayı Durdurdu Hatası
« Yanıtla #2 : 22 Ocak 2017, 17:13:11 »
Anlamlandiramadigim bir sekilde oyun duzeldi. Gidrn bizans saveme yaniyorum. :D
Gel ki geceler çatlasın, gel ki şafaklar tutuşsun...

Osmanlılar benim bildiğim İrlandalı. Öyle duydum yani ben. Benim duyduğum o şekilde. İrlanda'dan Anadolu'ya göç eden bir aile. Sonra burada Müslümanlığı seçip devlet kuruyorlar. Ujmin İrlanda'da bir pagan rahibin adıymış, oradan geliyor isimleri, sonra Anadolu'da Ujmin olmuş Osman. İrlandalı yani bunlar.