Gönderen Konu: legacy hardware detected hatası  (Okunma sayısı 140 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vickz

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
legacy hardware detected hatası
« : 03 Aralık 2017, 23:47:50 »
(The graphics card detected does not have 512MB of video memory.Europa Universalis IV require at least 512MB of video memory to work properly.

Oyuna girerken aldığım hata yukarıda yazıyor, tamama tıklayınca oyuna giriyor fakat çok ciddi takılmalar oluyor bu durum 1.23 yamasıyla beraber yaşanmaya başladı önceden çok rahat takılmadan oynayabiliyordum. Yardım edebilecek var mı?

Çevrimdışı Noman Man

• Sipahi
  • *
  • Etnik döküntülere geçit yok !
    • Profili Görüntüle
Ynt: legacy hardware detected hatası
« Yanıtla #1 : 04 Aralık 2017, 00:34:35 »
Ekran kartın düşük olabilir. EU4en az 512MB bir ekran kartı istemekte.
Hardcore denemesi mi grup denemesi mi yoksa zenci gücü mü bu fikir nedir açıkla bize :)
Paradoxfan gelişiyor..

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Global Moderatör
  • *
  • Hasta Siempre, Comandante Atatürk
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 04 Aralık 2017, 00:57:45 »
Aynı sorun bende de var.  Son güncellemeden sonra oldu.  Ama sıkıntısız çalışıyor.
Gel ki geceler çatlasın, gel ki şafaklar tutuşsun...

Osmanlılar benim bildiğim İrlandalı. Öyle duydum yani ben. Benim duyduğum o şekilde. İrlanda'dan Anadolu'ya göç eden bir aile. Sonra burada Müslümanlığı seçip devlet kuruyorlar. Ujmin İrlanda'da bir pagan rahibin adıymış, oradan geliyor isimleri, sonra Anadolu'da Ujmin olmuş Osman. İrlandalı yani bunlar.

Çevrimdışı Vickz

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 04 Aralık 2017, 16:43:39 »
Aynı sorun bende de var.  Son güncellemeden sonra oldu.  Ama sıkıntısız çalışıyor.
Çalışıyor ama sıkıntılı çalışıyor bende hocam, kasmalar oluyor önceden böyle değildi. Güncellemeyle bu hatayı vermeye başladı hayret ettim.

Çevrimdışı BatuHqn

• Sipahi
  • *
  • Dirilerek Başınıza Geçsede Sezar...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Aralık 2017, 22:40:35 »
Bu aslında bir sorun ve ya problem değil ekran kartımız yetersiz olduğu için ortaya çıkıyor bu. Bende de var aynısı.
adamlar antalyaya deplasmanda 3 çaktıklar dün ligi fenerin önünde bitirirler bence :D