Gönderen Konu: Savaş esnasında işgal ettiğim yerleri vassalıma vermek için gereken dlc nedir?  (Okunma sayısı 261 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı frebaba2121

• Yeni Çeri
  • *
  • Strateji Manyağı #NaziSavar
    • Profili Görüntüle
Örnek vermek gerekirse Osmanlı ile oynarken, Karamanoğulların'a savaş açıp Aksaray şehrini işgal ettim. Ben bu şehri vassalım olan Ramazanoğullarına veremiyorum. Birkaç youtube serisinden gördüm. İşgal ettiğin yere tıklayıp bir simgeye basarak vassalına vermiyorsun. Bende bu açık değil. Hangi dlc ile açabilirim?
"Ne ÇAYIN Şekersizliğine  Nede İNSANIN Şerefsizliğine Alışmadım Gitti..."
Yılmaz Güney
#ÇirkinKral

Çevrimdışı Noman Man

• Sipahi
  • *
  • Etnik döküntülere geçit yok !
    • Profili Görüntüle
Hardcore denemesi mi grup denemesi mi yoksa zenci gücü mü bu fikir nedir açıkla bize :)
Paradoxfan gelişiyor..

Çevrimdışı ketolar

• Sekban
  • *
  • Erbörü
    • Profili Görüntüle
DLC.

Arkadaşı takma. Art of War dlc si olması lazımdı.

Çevrimdışı frebaba2121

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşı takma. Art of War dlc si olması lazımdı.
Bende o dlc var ama bahsettiğim özellik yok.Ayrıca Oxford Dil Kurumunda İngilizce yetkilisi değilim. Önce Türkçeyi düzgün  öğrenelim de yabancı dile sonra bakarız.
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2017, 01:57:55 Gönderen: frebaba2121 »
Yılmaz Güney
#ÇirkinKral

Çevrimdışı ketolar

• Sekban
  • *
  • Erbörü
    • Profili Görüntüle
Bende o dlc var ama bahsettiğim özellik yok.Ayrıca Oxford Dil Kurumunda İngilizce yetkilisi değilim. Önce Türkçeyi düzgün  öğrenelim de yabancı dile sonra bakarız.

?

Dlc yi daha rahat bulman için İngilizce ismini söylemiştim. Başka bir paralı eklenti içeriği olabilir fakat hangisi bilmiyorum.

Çevrimdışı AdolfUstpMert

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Biraz ara vermek en iyisi.
    • Profili Görüntüle
Dlcyi paran olunca alırsın bende korsan link var en son dlcler en son çıkan güncelleme linki creadle civizilation dahil istersen linki vereyim virüssüz.

Çevrimdışı frebaba2121

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
Dlcyi paran olunca alırsın bende korsan link var en son dlcler en son çıkan güncelleme linki creadle civizilation dahil istersen linki vereyim virüssüz.
Teşekkür ederim ama oyun bende zaten var o dlcyi bulsam fiyatı çok değilse alabilirim.
Yılmaz Güney
#ÇirkinKral

Çevrimdışı BatuHqn

• Sipahi
  • *
  • Dirilerek Başınıza Geçsede Sezar...
    • Profili Görüntüle
Art of War DLCsi.
adamlar antalyaya deplasmanda 3 çaktıklar dün ligi fenerin önünde bitirirler bence :D

Çevrimdışı Patlıcan

• Sipahi
  • *
  • BONGO BONGO
    • Profili Görüntüle
Bende o dlc var ama bahsettiğim özellik yok.
Teşekkür ederim ama oyun bende zaten var o dlcyi bulsam fiyatı çok değilse alabilirim.

karar ver var mı yok mu ???  :fpalm:
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimdışı Furkan 65

• Sekban
  • *
  • ''Paradox'a geldim''
    • Profili Görüntüle
Öyle demek istememiş Art of war DLC'si var ama o değil o DLC'yi bulursam alırım demiş.
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2017, 12:06:22 Gönderen: Furkan 65 »
İstanbulda sevilmeyen 3 şey;
1.Sabah Metrosu
2.Sabahları Boğaz Köprüsü
3.Akşam 6-7 metrobüsü

Çevrimdışı Ügüt

• Sipahi
  • *
  • Türke Kafa Tutanın Tutulacak Kafası Kalmaz
    • Profili Görüntüle

Bunun dille ne alakası var ki?Adam paketin ismini söylemiş.
TÜRKMENELİ TÜRK CUMHURİYETİ
Vakit Gelmedi mi?
MUSULKERKÜKTÜRKTÜRTÜRKKALACAK