Gönderen Konu: 1kb'lik dosyayı atacak gönüllü arkadaş aranıyor. yardım edin.  (Okunma sayısı 107 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi AdolfUstpMert

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Biraz ara vermek en iyisi.
    • Profili Görüntüle
Hearts of ironun commons > national focus'taki türkiye txt'i silinmiş birisi o txt'i kopyalayıp dosya tc ye atabilirmi oyunu yeniden kurma imkanım yok setubu birkaç gün önce silmiştim. Gönüllü varsa 2 dakikasını almaz.

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Global Moderatör
  • *
  • Hasta Siempre, Comandante Atatürk
    • Profili Görüntüle
Öyle bir dosya yok bende. Atacaktım. Ama bulamadım.
Gel ki geceler çatlasın, gel ki şafaklar tutuşsun...

Osmanlılar benim bildiğim İrlandalı. Öyle duydum yani ben. Benim duyduğum o şekilde. İrlanda'dan Anadolu'ya göç eden bir aile. Sonra burada Müslümanlığı seçip devlet kuruyorlar. Ujmin İrlanda'da bir pagan rahibin adıymış, oradan geliyor isimleri, sonra Anadolu'da Ujmin olmuş Osman. İrlandalı yani bunlar.

Çevrimiçi AdolfUstpMert

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Biraz ara vermek en iyisi.
    • Profili Görüntüle
Öyle bir dosya yok bende. Atacaktım. Ama bulamadım.
Hocam hani hearts of iron 4'ün bulunduğu klasör varya oradan common diye bir klasör var onun içinde national focus diye bir klasör var onun içindede türkiye dosyası var bkz:

Tamam sorun çözüldü. Hallettim.
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2017, 01:19:25 Gönderen: AdolfUstpMert »

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Global Moderatör
  • *
  • Hasta Siempre, Comandante Atatürk
    • Profili Görüntüle
Sorun çözüldüğüne göre konu kilit.
Gel ki geceler çatlasın, gel ki şafaklar tutuşsun...

Osmanlılar benim bildiğim İrlandalı. Öyle duydum yani ben. Benim duyduğum o şekilde. İrlanda'dan Anadolu'ya göç eden bir aile. Sonra burada Müslümanlığı seçip devlet kuruyorlar. Ujmin İrlanda'da bir pagan rahibin adıymış, oradan geliyor isimleri, sonra Anadolu'da Ujmin olmuş Osman. İrlandalı yani bunlar.