Gönderen Konu: Prusya  (Okunma sayısı 144 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pro1453

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Prusya
« : 27 Kasım 2017, 18:05:23 »
Brandenburg ile başladım baya iyi gidiyorum ruslarla  avustur ve macarlarla bide osmanlı ile müttefikliğim vardı. Din savaşı oldu gitmedim sonra osmanlı taa karakoyunluyu yemek için bana savaş çağrısı attı gitmedim. Ruslar pu düştü ama bağımsızlık istekleri hiç 100'ün aşağısına gitmedi büyüktüler baya. Ruslarla pu bozdum bana ally bakarlarken düşmanca bakıyolar. Sadece macar müttefiğim fransa rival. Osmanlı savaşa gelmedim diye ally olmak istemiyor. Ama 54 force limitim var askerler proffessional army quantitiy+infulence+nicelik fikirlerini aldım(ing unuttum) anlıyacağınız 24k askerlerle 40k askerleri kesiyorum şimdi rusyaya karşı ne yapayım ben ?

Çevrimdışı ahot16

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Prusya
« Yanıtla #1 : 27 Kasım 2017, 19:54:06 »
Oyun ironman değilse rusların pu'sunu bozmadığın hale geri dön. Otto'nun savaş çağrısını reddetme sonuçta QQ ile savaşıyor sen asker göndermesen bile otto alır zaten. QQ da berline asker göndrecek hali yok anlıyacağın sen savaşa girdiğinde tek kurşun atman gerekmicek sadece sözde girmiş olcaktın otto ile aran bozulmayacaktı.

Oyun ironman ise ekran görüntüsü atarsan durumuna göre fikir verebiliriz

Çevrimdışı pro1453

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 27 Kasım 2017, 21:38:53 »
Buraya ne zaman böyle bir konu açsam bişey olur koalisyon yedim macar sattı beni :D koalisyon savaşını taa kazanıyordum ki avusturyalılar 40 k adam getirene kadar. Güzel bir oyundu kaybettim alt+f4 yaptım güzel bi oyundu neyse brandenburgla başka bi gün deneriz oysa almanya kurmaya 3 toprakçık kalmıştı.

Çevrimdışı alemdar1227

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Gelecek sene YKS'ye kadar ara veriyorum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Kasım 2017, 22:28:31 »
Brandenburg u vef modu ile denemelisin. Ama modun yeni sürümü çıktı mı bilmiyorum.
- Zamanla artan sadece iki şey vardır : 1. Ölüm korkusu  2. Kaybettiklerimiz.
- Bazen delirmek en akıllıca seçimdir.

Ne mutlu Türküm diyene!

Kendinize iyi bakın. 24 Haziran 2018'de buradayım.