Gönderen Konu: Hearts of İron 4 steam çok oyunculuda SUNUCUNUN OYUN SÜRÜMÜ FARKLI HATASI  (Okunma sayısı 177 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dunkless

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar steamden orijinal oyuna sahibim fakat multiplayer oynamaya çalıştığumda kurucunun oyun versiyonu farklı hatası alıyorum lakin versiyonum aynı 1.4.2

Çevrimdışı battle4royal

• Yeni Çeri
  • *
  • "Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır."
    • Profili Görüntüle
    • Tarihi Türkiye Modu
eksik dlc varsa olabilir.

Çevrimdışı Patlıcan

• Sipahi
  • *
  • BONGO BONGO
    • Profili Görüntüle
tüm modları kapatıp dene o zaman düzelir.
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimdışı Furkan 65

• Sekban
  • *
  • ''Paradox'a geldim''
    • Profili Görüntüle
Sürümün yanındaki parantez içi farklı olabilir.
İstanbulda sevilmeyen 3 şey;
1.Sabah Metrosu
2.Sabahları Boğaz Köprüsü
3.Akşam 6-7 metrobüsü

Çevrimdışı BatuHqn

• Sipahi
  • *
  • Dirilerek Başınıza Geçsede Sezar...
    • Profili Görüntüle
Dosyaları doğrulatın mod kullanıp kullanmadığınızdan emin olun.
adamlar antalyaya deplasmanda 3 çaktıklar dün ligi fenerin önünde bitirirler bence :D

Çevrimdışı The New Kaiser

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Under German Empire
    • Profili Görüntüle
Belgelerdeki önemli dosyalar(sadece screenshot,mod ve save games)dıında hepsini sil ve hiç bir mod çalıştırma.
"Gott mit Uns"
"Es lebe der Kaiser"