Gönderen Konu: Sizce Askeri fabrikalarımı nasıl kullanmalıyım?  (Okunma sayısı 339 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AdolfUstpMert

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Biraz ara vermek en iyisi.
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ben genellikle 15 tane silah fabrikam olduğu zaman tamamını tek bir ekipmana veriyorum hep böyle yapıyorum. Bu nedenle topçu üretmiyorum. Ona üreteceğim fabrika silaha destek ekipmanlarına gidiyor. Eğer zaten 3-4 tane askeri fabrika atasam üretimden bir şey çıkmayacak. Haliyle ben böyle yapıyorum. Acaba her ekipmana bir askeri fabrika atasam daha mı iyi olur?
Ne yapmamı önerirsiniz ?
Gereksiz yere sataşacak yer aramayın ileti sayısı yükseldi diye kendini adam sanan veledlerle uğraşacak vaktim yok. :PPPPPP

Çevrimdışı Furkan 65

• Sekban
  • *
  • ''Paradox'a geldim''
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sizce Askeri fabrikalarımı nasıl kullanmalıyım?
« Yanıtla #1 : 19 Kasım 2017, 19:52:37 »
Neyde eksik varsa önceliği ona ver.
İstanbulda sevilmeyen 3 şey;
1.Sabah Metrosu
2.Sabahları Boğaz Köprüsü
3.Akşam 6-7 metrobüsü

Çevrimdışı alemdar1227

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Gelecek sene YKS'ye kadar ara veriyorum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 19 Kasım 2017, 19:55:18 »
Lojistik bölümünde hangi ekipman ekside ise ona ağırlık ver. Ben topçular tüfek destek ekipmanları ve tanka ağırlık veriyorum.
- Zamanla artan sadece iki şey vardır : 1. Ölüm korkusu  2. Kaybettiklerimiz.
- Bazen delirmek en akıllıca seçimdir.

Ne mutlu Türküm diyene!

Kendinize iyi bakın. 24 Haziran 2018'de buradayım.

Çevrimdışı AdolfUstpMert

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Biraz ara vermek en iyisi.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Kasım 2017, 19:57:57 »
Öyle yapabilirim fakat üretim verimliliği artmış ekipman fabrikalarımın başka ekipmanlara verinci üretim verimliliği düşüyor ama öyle yapayım.
Gereksiz yere sataşacak yer aramayın ileti sayısı yükseldi diye kendini adam sanan veledlerle uğraşacak vaktim yok. :PPPPPP

Çevrimdışı HaylHitler

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • We will take Jerusalem again!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Kasım 2017, 20:10:00 »
Uçak üretmeyi ihmal etme, çoğu oyuncu Türkiye oynarken uçaktaki fabrikayı silaha veriyor ama ben genelde o fabrikayı bırakıyorum. Bir iki yıl sonra ciddi bir hava gücüm oluyor. Eğer Almanya gibilerle oynuyorsan her uçak türüne fabrika ver. Ufak ufak üretilsinler.

Çevrimdışı Hynkel

• Müsellem
  • *
  • Yol ver Türk'ün bayrağına.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 20 Kasım 2017, 00:16:48 »
Hepsini tek ekipmana verme. Çok eksiğin olana daha çok önem vererek bütün ekipmanlara dağıt. Verimlilik çok önemli oluyor savaş sırasında. Kaybettiğin ürettiğinden çok olursa ne kadar iyi ekipmanın olursa olsun çuval.
Hürriyet, Müsavat, Uhuvvet

Çevrimdışı battle4royal

• Yeni Çeri
  • *
  • "Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır."
    • Profili Görüntüle
    • Tarihi Türkiye Modu
« Yanıtla #6 : 22 Kasım 2017, 22:21:45 »
Destek ekipmanı. En çok o tüketiliyor.

Çevrimdışı CalixCube

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 24 Kasım 2017, 07:08:07 »
En buyuk yardimcin olacak sey lojistik bolumunde ekipmanlarin uzerinde gezinirken o anki uretiminde ekipman aciklarinin kac gunde kapanacagi yaziyor. Onlari kullanarak plan yapabilirsin, benim onerim kesin kullanmak istedigin her seye 15-20 askeri fabrikan olunca 1 tane fabrika ver. Bunun production efficiency cap'e yardimi oluyor daha fazla uretmek istediginde.

Turkiye oynarken mesela oncelikle silah'a yukleniyorum sadece, sonra oncelikle top uretimine basliyorum, 4-5 fabrika fazlasiyla yeterli oluyor support artillery eklemek icin birliklere kisa donemde.

Support Equipment en cok tuketilen seylerden birisi. Oyun basinda capitulate ettirdigin devletlerden bol bol support eq. gelecektir, ona kanip uretimini cok azaltma yoksa 100-120 birlikle savastigin cephelerde bir anda acik olusabilir support equipment'da takip etmezsen.