Gönderen Konu: EU4 Persia Legacy hardware detected hatası  (Okunma sayısı 257 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Agnostik

• Vive la Révolution
  • Global Moderatör
  • *
  • Hasta Siempre, Comandante Atatürk
    • Profili Görüntüle
EU4 Persia Legacy hardware detected hatası
« : 18 Kasım 2017, 15:18:17 »
Arkadaşlar, EU4'ün son sürümünde şöyle bir hata alıyorum. "Legacy hardware detected". Oyun açılıyor ama hafif bir kasma var. Sebebi ne olabilir?
Gel ki geceler çatlasın, gel ki şafaklar tutuşsun...

Osmanlılar benim bildiğim İrlandalı. Öyle duydum yani ben. Benim duyduğum o şekilde. İrlanda'dan Anadolu'ya göç eden bir aile. Sonra burada Müslümanlığı seçip devlet kuruyorlar. Ujmin İrlanda'da bir pagan rahibin adıymış, oradan geliyor isimleri, sonra Anadolu'da Ujmin olmuş Osman. İrlandalı yani bunlar.

Çevrimdışı Patlıcan

• Sipahi
  • *
  • BONGO BONGO
    • Profili Görüntüle
Ynt: EU4 Persia Legacy hardware detected hatası
« Yanıtla #1 : 18 Kasım 2017, 15:19:40 »
ekran kartı sürünü güncelle yada yeniden kur yada eskisini yükle :D
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimiçi Agnostik

• Vive la Révolution
  • Global Moderatör
  • *
  • Hasta Siempre, Comandante Atatürk
    • Profili Görüntüle
Ynt: EU4 Persia Legacy hardware detected hatası
« Yanıtla #2 : 18 Kasım 2017, 15:31:57 »
Eu4 512mb ustu ekran kartlarini destekler diyor. Ama benim ekran kartim 1 veya 2 gb. Pek anlam veremedim hataya.
Gel ki geceler çatlasın, gel ki şafaklar tutuşsun...

Osmanlılar benim bildiğim İrlandalı. Öyle duydum yani ben. Benim duyduğum o şekilde. İrlanda'dan Anadolu'ya göç eden bir aile. Sonra burada Müslümanlığı seçip devlet kuruyorlar. Ujmin İrlanda'da bir pagan rahibin adıymış, oradan geliyor isimleri, sonra Anadolu'da Ujmin olmuş Osman. İrlandalı yani bunlar.