İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - Üzo

Sayfa: [1]
1
Bu oyunu yaklaşık 2-3 ayrı siteden indirdim fakat hiç birinde açılmıyor, bunda da açamadım, oyunu düzgün bir şekilde kuruyorum crack yapıyorum fakat oyun hiç bir şekilde açılmıyor tepkisiz kalıyor, uyumluluğa da baktım olmuyor... 1-2 yıl oldu bu oyunu oynamayalı şimdi son sürüm olarak bunu buldum indiriyorum kuruyorum ama açamıyorum, acaba update mi gerekiyor bunun üstüne, 3 farklı siteden indirdim hepsinde 2.64gb üstüne bişey mi kurmam gerekiyor? yardım..!

2
Hearts Of Iron IV / Güncelleme! (yardım)
« : 02 Mart 2017, 17:50:30 »
Bütün güncellemelere nasıl ulaşabilirim acaba çıkan modların hiç biri çalışmıyor oyunun sürümü yüzüne, güncellemeleride bulamıyorum yardım lütfen?

3
Hearts Of Iron IV / Türkçe yama ne zaman çıkkar ??
« : 07 Haziran 2016, 23:51:26 »
Oyuna tr yama çıkmadan başlamak istemiyorum..ne zaman çıkar bilgisi olan var mı??

4
Hearts of Iron III / Hearts of iron 3 black ice kurulum SORUNU
« : 03 Aralık 2015, 11:23:50 »
 s.a
  Normalde oyunlarla ilgili sıkıntı yaşamamış biriyim açamadğm oyun kuramadığım yama yoktur fakat hearts of iron 3 black ice yamasını ne yaptıysam kuramadım hatta o kadar hırs yaptım ki en son buraya konu açmak istedm çok araştrdm krulumla ilgili forumları olsun yabancı siteler olsun ama hiç bir türlü sonuç alamadım söylenilen her şeyi denedim olmuyor olmuyor olmuyor... Bilgisayarm gayet iyi bilgisayarla ilgli sorun olacağını sanmıyorum..
  Artık biri el uzatsın içimde ukte kaldı yemin ediyorum..Adım adım biri anlatsın şu black ice kurulumunu..Öncelikle HOİ3 tfh kurdum sonra black ice nin her serisini tek tek indirip denedm her seferinde atıyor oyundan, Black ice in sayfası geliyor tam açılacak diyorum atıyor,

Yardım..Lütfen!!

Sayfa: [1]