Gönderen Konu: Lehistanla Litvanyayı Birleştirememe Sorunu !!! Yardım Lütfen  (Okunma sayısı 201 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Potato

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
Eu4 Lehistan Oynadım Kırımdan İsveçe Kadar Benim Feth Ettiğim Toprakların Bir Kısmınıda Litvana Verdim 10 adm teknolojisine vardım bütün herşey uyuyor ama litvanya 41 topraktan büyük olmamalı tarzı birşey diyor görevde o yüzden birleşemiyorum napmam lazım topraklarını kendime alma tarzı bi sekme yok yardım edin lütfen :sad3: :sad3: :sad3:

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Global Moderatör
  • *
  • Bütün ülkelerin işçileri, birleşin!
    • Profili Görüntüle
Kendin büyü. Yada Litvanyadan toprak al.
15 dil konuşan ülkeler kaybetmeye mahkumdur.
M. KEMAL ATATÜRK

Çevrimdışı Potato

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
litvanyadan zaten daha güçlü ve büyüğüm development ve askeri açıdan peki onun topraklarını nasıl alabilirim ?

Çevrimdışı Paytak

• Sipahi
  • *
  • Youtube videoları çeken bir genç
    • Profili Görüntüle
    • Youtube Kanalım: Paytak Strateji
Vasal ayarlarında seize land olması lazım o şekilde küçülteceksin.

Çevrimdışı pro1453

• Müsellem
  • *
  • Ne pahasına olsun zafer
    • Profili Görüntüle
Litvanyaya toprak vermemen lazım ya senin toprak alman ya da ondan alman lazım. Senden daha fazla şehre sahip olursa birleşemiyosun.

Çevrimdışı Potato

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
Litvanyaya toprak vermemen lazım ya senin toprak alman ya da ondan alman lazım. Senden daha fazla şehre sahip olursa birleşemiyosun.
Litvanyaya Vermem Gerektiğini Bilmiyordum Şimdi Napabilirim Onun Topraklarını Nasıl Alıcam Baktım Vasal Sekmesinde Toprak Almak Fln Yok

Çevrimdışı pro1453

• Müsellem
  • *
  • Ne pahasına olsun zafer
    • Profili Görüntüle
onu bende tam bilmiyorum oyunu restart at yeniden başla ve litvana toprak verme kendine nal

Çevrimdışı serdengecti1

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam hic gerek yok bunlara yav.Bak git moskova'ya savas ac ve litvanya icindeki devletleri ozellikle sana yakin olanlari serbest biraktiracak sekilde anlasma yap.Bunu 41 topragin altina dusmesi icin yapiyoruz.Sonra kucuk devletleri kendin yut.

Çevrimdışı SameTR

• Müsellem
  • *
  • Sanma şahım herkesi sen,sadıkhane yar olur
    • Profili Görüntüle
Bir kere lehistan oynadım. Ondada zaten entegre etme işlemi yapılmıyordu yanlış hatırlamıyorsam görevlerde vardı tıkladııgında direkt olarak birleşiyordu. Umarım yanlış hatırlamıyorumdur. Bkz Castille aragon birleşimi gibi.
Sanma şahım   herkesi sen    sadıkhane      yar olur

Herkesi sen   dostum sandın  belki ol      ağyar olur

Sadıkhane     belki ol       alemde        dildar olur

Yar olur      ağyar olur     dildar olur   serdar olur.