Gönderen Konu: Hearts of Iron IV - Tarihi Türkiye Modu(v1.3) <YAYINLANDI>  (Okunma sayısı 21952 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MHan

• Azab
  • *
  • SUN WILL RISE AND WE WILL TRY AGAIN
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hearts of Iron IV - Tarihi Türkiye Modu(v1.3) <YAYINLANDI>
« Yanıtla #260 : 10 Şubat 2018, 23:45:06 »
Dlcleri ben ekledim ama çıkara da bilirim. Aslında ikisi de gerekiyor.

RD 56'da bug yaşarsınız.

Cevabı bekleyene kadar oynadım chill olarak 1937 ortalarına kadar bi sorun çıkarmadı save loadlayınca veya oyun sonlarına doğru sıkıntı çıkarabilir.

Çevrimdışı battle4royal

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • "Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır."
    • Profili Görüntüle
    • Tarihi Türkiye Modu
« Yanıtla #261 : 11 Şubat 2018, 02:24:51 »
1.5 de bizi neler bekleyecek? Ve ilerisi için Azerbaycan ve Kazakistana bir şeyler düşünüyor musun?

Mevcut durumda Azerbaycanla ilgili zaten çalışma var. Danışmanlar var. Diğer kısımların offical olarak çıkmasını temenni ediyorum sadece. Günlüklerle ve güncellemelerle ilgili ileriki zamanları beklemek daha doğru olur.

Çevrimdışı kblyskry

• Müsellem
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #262 : 19 Şubat 2018, 14:01:50 »
Selamlar,

Askerler ve tanklar için bir skin yapabilir misin ? Total Reskin modunda Türk askerleri için bir skin var ancak pek güzel olmamış.

Çevrimdışı battle4royal

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Tarihi Türkiye Modu
« Yanıtla #263 : 19 Şubat 2018, 15:27:03 »
Kaplamadan bahsediyorsun sanırım ama benim onu yapabilecek kabiliyetim yok açıkçası. Sketch-Up ve Photoshop ile 3D modelleme yapıyorlar sonra onu 2D şeklinde düzleştiriyolar sanırım. He bu işten anlayan biri varsa yardımcı olursa ne ala... Araçlar için ise sadece teknoloji ağacı için çalışma yapacağım şu durumda.

Çevrimdışı neifeless97

• HOI4
  • Moderatör
  • *
  • Mahmud Vakıf Paşa
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı RoadWarriror

• Global Moderatör
  • *
  • "Bana Türkerden oluşan bir ordu verin!"
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı battle4royal

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Tarihi Türkiye Modu
« Yanıtla #266 : 19 Şubat 2018, 20:56:16 »
Hırsız şerefsizi bildirdim. Siz de bildirirseniz müteşekkür olurum.

"This mod is fake copy of one of exist steam workshop mod. This one is the original http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1221499969" şeklinde ihlal bildiriminde bulunabilirsiniz.

Hayır hırsızsın anladık ama hem hırsız hem salak olmak çok üzücü olsa gerek.
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2018, 21:16:42 Gönderen: battle4royal »

Çevrimdışı Commander Utudor

• Azab
  • *
  • Ne Mutlu Türküm Diyene !
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #267 : 20 Şubat 2018, 19:46:01 »
Tarihini tam hatırlamıyorum ama 2. dünya savaşı sırasında ingiltere'nin düşürdüğü bir veya birden fazla türk uçağı vardı. Ayrıca bildiğim kadarıyla Almanların Türkleri Sovyetlere karşı kışkırtmak için batırdığı denizaltılar var. Boş zamanın olursa ve elbet tarihlerini bulabilirsen bunları event olarak koyabilirsin. Oyunu tam bilmiyorum ama eventlerin eklenilebildiğini anladım.
Tarihini bilmeyen milletler, yok olmaya mahkumdur.

Çevrimdışı battle4royal

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Tarihi Türkiye Modu
« Yanıtla #268 : 20 Şubat 2018, 21:53:19 »
Tarihini tam hatırlamıyorum ama 2. dünya savaşı sırasında ingiltere'nin düşürdüğü bir veya birden fazla türk uçağı vardı. Ayrıca bildiğim kadarıyla Almanların Türkleri Sovyetlere karşı kışkırtmak için batırdığı denizaltılar var. Boş zamanın olursa ve elbet tarihlerini bulabilirsen bunları event olarak koyabilirsin. Oyunu tam bilmiyorum ama eventlerin eklenilebildiğini anladım.

Bu tip olaylar oldu. Düşürülen uçak yok ama 2. dünya savaşı sırasında bir sivil gemimiz batırıldı Akdeniz'de. Kimin tarafından batırıldığı belli olmasa da kuvvetli şüpheli Vichy Fransası'na ait bir destroyerdi. Alman denizaltısı boğaza sızmaya çalışırken yakalandı. Alman büyük elçi Von Papen'e suikast girişimi oldu. Bunun da sorumlusu kuvvetle muhtemel Sovyetlerdi. Bunların tamamı Türkiye'yi savaşa sokmaya yönelik hareketlerdi. Yine Almanlar Türkiye'yi işgal planı için sebepler oluşturmaya çalıştı. Operation Gertrud planları Kursk muharebesinden sonra Sovyet askerlerince ele geçirildi. Eventlar için ayrıca bir güncelleme yapacağım.