Gönderen Konu: Event konusunda yardım edecek ?  (Okunma sayısı 534 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ByNothingMan

• Müsellem
  • *
  • Vatan için canım feda.
    • Profili Görüntüle
Event konusunda yardım edecek ?
« : 12 Ekim 2014, 11:36:39 »
Beyler başlıktan da anlaşılacağı gibi event hakkında fazla bilgim yok,ama birisi bana nasıl yapacağımı öğretirse iyi olur.Mesela instantproduction gibi tek bana etki edicek bi anda her şeyi üretebiliceğim,bide ıc event sölerseniz bana çok yardımcı olursunuz. ???

Sonuna kadar Milliyetçilik,Sonuna kadar Vatan sevgisi

Çevrimdışı TiRaNTx

• Yeni Çeri
  • *
  • paylaşım evrenseldir...
    • Profili Görüntüle
Ynt: Event konusunda yardım edecek ?
« Yanıtla #1 : 21 Ekim 2014, 20:44:08 »
Beyler başlıktan da anlaşılacağı gibi event hakkında fazla bilgim yok,ama birisi bana nasıl yapacağımı öğretirse iyi olur.Mesela instantproduction gibi tek bana etki edicek bi anda her şeyi üretebiliceğim,bide ıc event sölerseniz bana çok yardımcı olursunuz. ???

öncelikle alt tuşuna basık tutuarak numpad kısmından 2 ve sonra 1 tuşuna basıp   bıraktığında kod gireceğin konsol bölümü açılacak ardından

inc- hızlı üretim
inr- hızlı teknoloji üretimi
tag- ülkeler arasında geçiş ör: tag TUR / tag GER / tag SOV vs gibi

işine yararlar fakat daha başka kodlar bulman çok zor değil bir çok yerde hile olarak  ve hoi3 eent yazdığında googleye çıkar oradan bakarsın

Çevrimdışı emirhankyy

• Sekban
  • *
  • Krdş Grup Bura Ne Beklion (KGB)
    • Profili Görüntüle
Ynt: Event konusunda yardım edecek ?
« Yanıtla #2 : 21 Ekim 2014, 20:54:55 »
öncelikle alt tuşuna basık tutuarak numpad kısmından 2 ve sonra 1 tuşuna basıp   bıraktığında kod gireceğin konsol bölümü açılacak ardından

inc- hızlı üretim
inr- hızlı teknoloji üretimi
tag- ülkeler arasında geçiş ör: tag TUR / tag GER / tag SOV vs gibi

işine yararlar fakat daha başka kodlar bulman çok zor değil bir çok yerde hile olarak  ve hoi3 eent yazdığında googleye çıkar oradan bakarsın

Sadece bana diyor.Dedğin hileler herkese etki eder.