Bağlanılan Hatırlatmalar

• World of Tanks Super Cup 6 - Paradoxfan Tak: 22 Haziran 2012 - 23 Haziran 2012

Gönderen Konu: World of Tanks  (Okunma sayısı 714765 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Loki

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
World of Tanks
« : 25 Nisan 2011, 23:54:59 »
World of Tanks ana konu. Oyun hakkında buradan sohbe edebilir ve paylaşımda bulunabilirsiniz.
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2017, 11:29:53 Gönderen: kerem1249 »

Çevrimdışı Destroyer

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: World of Tanks
« Yanıtla #1 : 25 Nisan 2011, 23:57:39 »
Bende yeni Alman tankları gelene kadar hetzere gidicem para biriktiricem...
oyunlarindunyasi.com

Çevrimdışı lemelem

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Nisan 2011, 01:32:05 »
  Çok güzel olmuş. Eline sağlık. özellikle 'En önemli şey ise bunun bir oyun olduğunu unutmayın. Arada bir bırakın oyunu. Çkın dolaşın biraz hava alın. Kendinizi bilgisayara mahkum etmeyin.'  tbrk*                                                                                      
  Yeni yeni uygulamaya başladığım bir şeyi sizinle paylaşmak istiyorum. KV tankıma 152mm lik trol lakaplı topu takmıştım. Bir anda çok yükse zarar verebilmek çılgınca bir şey oluyor.Ancak bu top dakikada sadece 2 kez ateş edebiliyor. Özellikle girdiğim savaşta en yüksek tier tanklardan biri ben isem rakiplerimi çarparak öldürüyorum. Geçenlerde sadece 2 mermi attığım oyunda 4 kişi aldım. İkisine bodoslama dalarak ;D tabi düşmanı uygun pozisyonda denk getirmek çok düşük ihtimal. Acizane önerim, rehbere tankları sadece vurarak değil çarparakta öldürebileceğimiz bilgisini ekleyebilirsiniz.
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2011, 01:33:35 Gönderen: lemelem »

Çevrimdışı Loki

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Nisan 2011, 01:57:59 »
  Çok güzel olmuş. Eline sağlık. özellikle 'En önemli şey ise bunun bir oyun olduğunu unutmayın. Arada bir bırakın oyunu. Çkın dolaşın biraz hava alın. Kendinizi bilgisayara mahkum etmeyin.'  tbrk*                                                                                     
  Yeni yeni uygulamaya başladığım bir şeyi sizinle paylaşmak istiyorum. KV tankıma 152mm lik trol lakaplı topu takmıştım. Bir anda çok yükse zarar verebilmek çılgınca bir şey oluyor.Ancak bu top dakikada sadece 2 kez ateş edebiliyor. Özellikle girdiğim savaşta en yüksek tier tanklardan biri ben isem rakiplerimi çarparak öldürüyorum. Geçenlerde sadece 2 mermi attığım oyunda 4 kişi aldım. İkisine bodoslama dalarak ;D tabi düşmanı uygun pozisyonda denk getirmek çok düşük ihtimal. Acizane önerim, rehbere tankları sadece vurarak değil çarparakta öldürebileceğimiz bilgisini ekleyebilirsiniz.

Maus geldiği zaman millet boşuna kaçmıyor  tbrk*   

Vuruyorsun vuruyorsun işlemiyor , Bide üstüne ezip geçiyor çok sinir bozucu

Çevrimdışı mithrandil

• Moderatör
  • *
  • Paralel Admin 2 B or N 2 B
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 26 Nisan 2011, 02:10:39 »
Çok güzel rehber olmuş.Birde benimde bir tavsiyem var panzer 3 için.Arkadaşlar panzer 3 ondan önceki tanklara göre iyi para getirir ancak ne yaparsanız yapın iyi xp gelmez eğer bir nebze xp artmasını istiyorsanız KV gibi yüksek tier tankların yanında gidin ve onları ateş ettiği araca sizde vurun tabi KV KV ile savaşırken %90 siz KV ye hasar veremezsiniz ancak ben şunu gördüm yinede denediğimiz için xp biraz daha artıyor bu tür olaylarda.Son olarak dediğim taktik iyidir ancak düşman KV ise önce sizi öldürür onun için hep arkadan gidin. :)
Paralel Admin

Çevrimdışı Quaim

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Faber est suae quisque fortunae
    • Profili Görüntüle
    • YokÖyleBişi Blogum
« Yanıtla #5 : 26 Nisan 2011, 12:43:05 »
Arkadaşlar hepinize teşekkürler. Önerilerinizi dikkate alarak eklemeleri yaptım. :) Daha ekleme isteği olursa onlarıda yapacağım. Akşama, medium tanklar ile heavy tanklar arasında bir kıyaslama yapacağım ve bunu rehbere ekleyeceğim. :)
Doğruların peşinden giden geminin rotasını fırtına bile değiştiremez.

Çevrimdışı Quaim

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YokÖyleBişi Blogum
« Yanıtla #6 : 26 Nisan 2011, 16:44:24 »
Yeni bölümler eklendi. Müsait olunca TD vs. Tank, TD vs. SPG, Tank vs. SPG karşılaştırmalarını yazacağım.

Çevrimdışı AGEMON

• Sekban
  • *
  • Atatürk Yolunda
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 26 Nisan 2011, 16:49:00 »
Güzel rehber...yazın ilk iş bu oyuna başlayacağım.  :rifle:

Çevrimdışı Quaim

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YokÖyleBişi Blogum
« Yanıtla #8 : 26 Nisan 2011, 16:54:24 »
Güzel rehber...yazın ilk iş bu oyuna başlayacağım.  :rifle:
Sağol. Gel gel bekleriz. :) Oyun çok iyi.

Çevrimdışı mithrandil

• Moderatör
  • *
  • Paralel Admin 2 B or N 2 B
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 26 Nisan 2011, 20:08:00 »
Bu rehber çok işe yarayacak
Paralel Admin

Çevrimdışı Quaim

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YokÖyleBişi Blogum
« Yanıtla #10 : 26 Nisan 2011, 20:12:23 »
Umarım. Bütün bilgimi vs. kullandım bunun için. Diğer sitelerde falan göremedim bende yaptım bir tane. Umarım işinize yarar. :) Yakında İngilizcesini yapıp resmi forumda paylaşabilirim. :) Ancak bunun için iyi bir tank almayı bekleyeceğim. :)

Çevrimdışı Quaim

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YokÖyleBişi Blogum
« Yanıtla #11 : 01 Mayıs 2011, 09:26:50 »
Rehbere eklemeler devam ediyor. Fakat başka bir adresten. İlgilenenler mesaj atarsa adres verebilirim. Herkese iyi oyunlar.

as12atay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 15 Mayıs 2011, 09:47:59 »
Rehbere bir eklemede ben yapıyım (özellikle yüksek seviyelerde) Karşınıza Rus tankı çıkarsa HE ile ateş edin en az %5 vuruyor AP ile 0 vuruyor.

Çevrimdışı lemelem

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 15 Mayıs 2011, 10:12:33 »
Rehbere bir eklemede ben yapıyım (özellikle yüksek seviyelerde) Karşınıza Rus tankı çıkarsa HE ile ateş edin en az %5 vuruyor AP ile 0 vuruyor.

Çok dar bir bilgi oldu mtl* Hangi topla ateş ederken? Hangi yüksek teir tankın, neresine ateş ederken? Tabi HE mermiler her tanka azda olsa zarar veriyor. Ancak bazen (alt tier tank kullanırken) yüksek tier tankın paletlerine sıkmak takım için çok daha faydalı olabiliyor.

as12atay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 15 Mayıs 2011, 10:18:29 »
VK3601 ile denedim, T2 ile denedim bir kaç tankla daha denedim. VK ile KV'lere falan vururken AP hiç ama hiç zarar vermiyor HE en az %5. Genelde gövdesine ateş ediyorum daha doğrusu oto aim nereye nişan alırsa oraya :)
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2011, 10:19:13 Gönderen: as12atay »

Çevrimdışı Avros008

• Sipahi
  • *
  • For mother Krasnodar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 15 Mayıs 2011, 10:33:10 »
Benim çok ilgincime giden bişey var herzaman maçın sonlarına doğru sovyet tankları ayakta kalıyor sizdede oluyormu

Çevrimdışı Destroyer

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 15 Mayıs 2011, 10:44:38 »
Sona kadar kim beklerse o ayakta kalır...
oyunlarindunyasi.com

Çevrimdışı lemelem

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 15 Mayıs 2011, 10:46:29 »
Benim çok ilgincime giden bişey var herzaman maçın sonlarına doğru sovyet tankları ayakta kalıyor sizdede oluyormu

Sağ kalma şansı en yüksek olanlar camp yapanlar. Spgler ve Td ler. Ülke olarak büyük bi fark yok. Tabi tigerlara eşdeğer tierde IS ve KV-3'ün daha iyi armoru var.

Çevrimdışı Ragnarr Loðbrók

• Paşa
  • *
  • Einhärjar
    • Profili Görüntüle
World of Tanks
« Yanıtla #18 : 12 Haziran 2011, 01:57:11 »
Paradoxfan Alay Savaşları Konusu

Ömer-CanOmer
Bersun-Bersun
Atay-as12atay1
Jay-Jay Okocha-umut321umut
Farisi-Farisi
Csskyfire-counterstriketr
Probang-Probang
Führer batufb94 - batufb94
Halhas - SemsTR
mfener7 - mfener7
-Mert- - king_darks
mertksk-Mert1912
KHAN-Clausewitz06
Frnz-omrfranz

Yararlı Bağlantılar :

World of Tanks DataBase
World of Tanks Wiki
WoT-News
World of Tanks EU

*Konuda forum kurallarına ve bölüm kurallarına özenle dikkat edilecek, oyunu karalayıcı nitelikte olan her mesaj silinecektir.
*Bölüm kuralları ve bölümde ne yapılması gerektiği hakkında sorularınızı Yöneticilere veya Bölüm Moderatörü'ne sorabilirsiniz.

En iyi 10 Türk klanı.
(aç/kapa)

İngiliz Medium Tank Derlemesi
(aç/kapa)

Çin Tankları
(aç/kapa)

AYIN TANKI
Ayın Tankı: AMX AC Mle. 1946

Birçok World of Tanks oyuncusu, Fransız araçlarını zayıf bir zırhın, iyi bir manevra kabiliyetinin ve inanılmaz ateş gücünün bileşimi olarak görür. Ancak Fransız tanklarında bundan daha fazlası vardır. Bunu size göstermek için, Fransız tanksavarlarından birisini örnek olarak seçtik: AMX AC Mle. 1946. Bu araç, World of Tanks savaş meydanlarında dolaşan inanılmaz bir makinedir. Birçok World of Tanks oyuncusunun kafasındaki Fransız tank şablonuna uymaz, bu yüzden de yakından bakılmayı hak ediyor. Büyük ihtimalle Fransız araçlar hakkındaki fikrinizi değiştirecek ve sizi Fransız tanksavarlarını araştırmaya itecek!

Ancak öncelikle, bu ay World of Tanks'tt bu araç için ne tür bonuslar hazırladığımızı size gösterelim.AMX AC Mle. 1946, bu özel teklif süresince %20 ekstra kredi alacak. Bonuslar 1 Aralık 2012 TSİ 20:30’dan 1 Ocak 2013 TSİ 20:00’a kadar kazanılabilir.

8.2 ile yapılacak değişiklikler.
(aç/kapa)
« Son Düzenleme: 10 Mart 2017, 00:18:33 Gönderen: kerem1249 »

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Paradox Interactive Türkiye Forumları
World of Tanks
« Yanıtla #19 : 19 Ağustos 2011, 22:29:37 »

Resmi sitesi: http://www.worldoftanks.com/index.html
Ekran görüntüleri: http://www.worldoftanks.com/screenshots.html
Video: http://www.gametrailers.com/video/exclusive-tank-world-of/702750

İmkânı olan 1080p'de izlesin.

<a href="http://www.youtube.com/v/JZjoHCf0wsI" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/JZjoHCf0wsI</a>

« Son Düzenleme: 12 Kasım 2012, 15:53:06 Gönderen: Probang »
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri